Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Septik a kompost

Eko septik a kompost jsou přirozenými a ekologickými způsoby zpracování odpadů, které přispívají k udržitelnému životnímu prostředíEko septik je ekologickou alternativou k tradičním septikům, který využívá přirozené mikroorganismy k rozkladu odpadů a čištění odpadních vod. Tímto způsobem minimalizuje negativní vliv na půdu a vodu a chrání přírodu před znečišťováním. Eko kompost je dalším ekologickým řešením pro zpracování organického odpadu, jako jsou zbytky potravin, zahradní odpad a podobně. Používání Eko septiku a kompostu je nejen prospěšné pro životní prostředí, ale také pro náš ekonomický rozpočet, protože nám umožňuje využívat odpadní produkty pro přínosný a udržitelný způsob.
Značka: Tierra Verde
Co je to a jak to funguje Kompostování dokáže důkladně zredukovat obsah popelnice. Zbytky zeleniny a ovoce tvoří až polovinu objemu odpadů z domácností. Důležité je skladování bioodpadu vyladit. V běžném plastovém sáčku se totiž zapaří, plesniví a zapáchá. Následné vysypávání slizkých zbytků býv..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Značka: Tierra Verde
Co je to a jak to funguje Biologicky aktivní přípravek pro rozklad organických látek v septicích, odpadních nádržích, domácích čističkách vody a suchých záchodech. K čemu se používá Jeho pravidelné používání napomáhá udržovat přirozenou biologickou rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, úči..
388 Kč
Cena bez DPH:323 Kč
Značka: Tierra Verde
K čemu se používá Rozkladný proces v kompostu nastartují rozkladem jednoduchého organického materiálu. mezofilní bakterie, kterým vyhovují teploty 20-45 °C. Jakmile teplota přesáhne 45 °C, aktivuje se skupina termofilních bakterií, které pokračují v započatém rozkladu složitějších materiálů jako ..
377 Kč
Cena bez DPH:315 Kč