Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Odpařovače a difuzéry

Nedílnou součástí bio esenciálních olejů jsou keramické odpařovače a difuzéry. díky nim si užijete relaxaci naplno. Bude záležet jen na vás, kterou variantu si vyberete. Pokud se rozhodnete pro keramický vaporizér, nepotřebuje svíčku ani elektřinu. Difuzér rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, takže se éterické oleje neodpařují a zachovávají si ve vzduchu všechny vlastnosti důležité pro jejich aktivní působení. Difuzér je určen pro rozptylování éterických olejů.
 
Značka: Tierra Verde
Co je to a jak to funguje Keramické kolečko o průměru 5 cm je alternativa aromalamp a difuzérů. Stačí jen přidat pár kapek éterického oleje. Nepotřebuje svíčku ani elektřinu, takže vám může dělat společnost kdykoli. Prkénko ručně vyrobili lidé v chráněné dílně ZAHRADA 2000. Použitá keramická h..
61 Kč
Cena bez DPH:51 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Bílý keramický difuzér s čistým zenovým designem kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, díky čemuž se éterické oleje nepřepalují a zachovávají si tak všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Jemné světelné paprs..
1 178 Kč
Cena bez DPH:982 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Neglazovaná keramika ruční výroby. S vybraným éterickým olejem se stává vytrvalou bezpečnou aromalampou s jemnou vůní, kterou lze obnovovat podle potřeby. Může se umístit kamkoli do interiéru, šatníku nebo do auta. JAK SE POUŽÍVÁ Nakapejte čistý neředěný éterický olej nebo směs éterických olej..
71 Kč
Cena bez DPH:59 Kč