ecolife.cz
Produkty v košíku

Odpařovače a difuzéry

Nedílnou součástí bio esenciálních olejů jsou keramické odpařovače a difuzéry. díky nim si užijete relaxaci naplno. Bude záležet jen na vás, kterou variantu si vyberete. Pokud se rozhodnete pro keramický vaporizér, nepotřebuje svíčku ani elektřinu. Difuzér rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, takže se éterické oleje neodpařují a zachovávají si ve vzduchu všechny vlastnosti důležité pro jejich aktivní působení. Difuzér je určen pro rozptylování éterických olejů.
 
Značka: Nobilis Tilia
Zdravé aroma éterických olejů a barevné podsvícení přemění každý dětský pokoj na útulné místo pro odpočinek, spánek i radostné dovádění. Aromalampy se svíčkou nejsou pro dětské pokoje bezpečné a klasickým difuzérům zase postrádá dětská roztomilost. Proto nabízíme keramický difuzér v designu malé sov..
1 007 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Neglazovaná keramika ruční výroby. S vybraným éterickým olejem se stává vytrvalou bezpečnou aromalampou s jemnou vůní, kterou lze obnovovat podle potřeby. Může se umístit kamkoli do interiéru, šatníku nebo do auta. JAK SE POUŽÍVÁ Nakapejte čistý neředěný éterický olej nebo směs éterických olej..
71 Kč
Cena bez DPH:59 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Bílý keramický difuzér s čistým zenovým designem kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, díky čemuž se éterické oleje nepřepalují a zachovávají si tak všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Jemné světelné paprs..
1 007 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Náhradní díl. Hlavní Skleněná banka na Prostorový difuzér éterických olejů...
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Čistý vzduch a zdravé prostředí plné éterických olejů zajistí Prostorový aroma difuzér v luxusním provedení ze dřeva a skla. Otočné kovové tlačítko umístěné přímo na dřevěné nádobě umožňuje nastavit dvě verze intenzity rozptylování vonných éterických olejů s automatickým vypnutím po 60 minutách. Jem..
1 512 Kč
Cena bez DPH:1 260 Kč