Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Koupelová sůl

Přírodní koupelové soli jsou skvělým doplňkem pro relaxaci a péči o tělo. Tyto soli mohou být minerální nebo mořské, které jsou obvykle obohaceny o přírodní látky, jako jsou esenciální oleje, bylinky nebo minerály, které koupeli dodávají další léčivé a relaxační vlastnosti. Některé soli mohou mít léčivé účinky na pokožku, například ji zvláčňují a hydratují. Zaměřte se na ty, které jsou pro vaši pokožku blahodárné.
Solíčka jsou vhodná pro vaše tělo.
Potřebuješ po náročném a hektickém dni relax? Dopřej si koupel s MARK bath tea BODY GLOW! Uvolní nejen tvé fyzické, ale i psychické napětí a naladí tě na zdravý a klidný spánek. Magnéziová sůl v kombinaci se solí z Mrtvého moře uvolní ztuhlé svalstvo po sportovní či fyzické námaze, zklidní křeče a z..
327 Kč
Cena bez DPH:272 Kč
Dopřej si po náročném dni zasloužený relax a ukradni si chvilku pro sebe! Koupel s MARK bath tea BODY RELAX ti pomůže zapomenout na každodenní starosti. Epsomská sůl v kombinaci se solí z Mrtvého moře uvolní ztuhlé svalstvo po sportovní či fyzické námaze, zklidní křeče a zmírní bolest v kloubech a s..
293 Kč
Cena bez DPH:244 Kč
Značka: Almara Soap
Obsahuje mořskou a epsomskou sůl, slunečnicový a mandlový olej, květ levandule a okvětní plátky růží.  Zavřete oči a relaxujte... Hmotnost: 450 g SLOŽENÍ A INGREDIENCE jemně mletá mořská sůl, epsomská sůl, parfém, slunečnicový olej, květy levandule, květy růže, mandlový olej INCI Maris..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Obsahuje mořskou jemnou sůl, epsomskou sůl, himalájskou růžovou sůl, slunečnicový a mandlový olej, květ růže a květ měsíčku.  Zažijte vášeň i ve vaší koupelně... Hmotnost: 450 g SLOŽENÍ A INGREDIENCE jemně mletá mořská sůl, epsomská sůl, bio himálajská růžová sůl, parfém, slunečnicový olej..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Obsahuje jemnou mořskou sůl, epsomskou sůl, slunečnicový a mandlový olej. Díky obsaženému jahodovému prášku a květům růže má sůl krásnou růžovou barvu. Ponořte se do ovocné lázně a relaxujte… Hmotnost: 450 g SLOŽENÍ A INGREDIENCE jemně mletá mořská sůl, epsomská sůl, parfém, slunečnicový o..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Podmaní si vás opojnou vůní esencí z geránie, pačuli a grepu v kombinaci s blahodárnou himalájskou solí, epsomskou solí a mořskou solí. Obsahuje zvláčňující rostlinné oleje, které zanechají pokožku hladkou a vyživenou. Nasypte minimálně 2-3 lžíce soli do vany naplněné teplou vodou, skočte po hlav..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Salty Doctor je určená hlavně pro problematickou pokožku s projevy podráždění. Obsahuje sůl a bahno z Mrtvého moře, které jsou plné minerálů a známé svými skvělými účinky, jemně mletý oves v bio kvalitě, mořskou řasu Lithothamnium a směs rostlinných olejů pro zvláčnění pokožky. Hmotnost: 450 g ..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Uvolněte se a ponořte se do teplé vody plné jemné mořské soli, epsomské soli a zvláčňujících rostlinných olejů, jež zanechají vaši pokožku dokonale vyživenou. Složení dominuje nádherná vůně sladce medového 100% esenciálního oleje z levandule a květy slézu, které každou koupel promění v modrou lagunu..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Almara Soap
Time to Relax je určená hlavně pro uvolnění těla a zklidnění mysli po náročném dni. Obsahuje na minerály bohatou epsomskou sůl, která je proslulá svými zklidňujícími účinky a pomáhá k celkovému uvolnění. Dále obsahuje mořskou sůl, hrubou himálajskou sůl a směs bylinek – slézu, měsíčku, levandule a r..
315 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Musk
Sůl do koupele je směsí himálajské a epsomské soli v kombinaci s levandulovým a eukalyptovým esenciálním olejem. Sůl příznivě působí na pohybové ústrojí, uvolňuje svalstvo. Složení: Sodium Chloride (himálajská sůl), Magnesium Sulfate (Epsomská sůl), Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO levandule..
151 Kč
Cena bez DPH:126 Kč
Značka: Musk
Sůl do koupele je směsí himálajské a epsomské soli v kombinaci s levandulovým esenciálním olejem. Sůl příznivě působí na pohybové ústrojí, má uklidňující účinky. Složení: Sodium Chloride (himálajská sůl), Magnesium Sulfate (Epsomská sůl), Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO levandule), Linalool..
151 Kč
Cena bez DPH:126 Kč
Značka: Musk
Sůl do koupele je směsí himálajské a epsomské soli v kombinaci se směsí vánočních esenciálních olejů. Sůl příznivě působí na pohybové ústrojí. Složení: Sodium Chloride (himálajská sůl), Magnesium Sulfate (Epsomská sůl), Abies Sibirica Oil (EO jedle), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (EO pomeranč)..
151 Kč
Cena bez DPH:126 Kč