Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Dřevěné kartáče a štětce

Tyto dřevěné výrobky jsou vyrobeny z přírodního dřeva, které je ekologicky šetrné z obnovitelného zdroje. Jejich kvalitní a trvanlivá konstrukce zaručuje dlouhou životnost.
Značka: Tierra Verde
Kulatý kartáč z neošetřeného bukového dřeva s přírodními agavovými štětinami využijete všude tam, kde je při mytí nádobí třeba důkladně přitlačit (hrnce, pánve, plechy na pečení, zapékací mísy). Svazky odolných vláken vyčistí i hůře dostupná místa. Kartáč dobře padne do ruky, a když ho zrovna ne..
173 Kč
Cena bez DPH:144 Kč
Značka: Tierra Verde
Díky výměnným hlavicím Vám tento kartáč může sloužit celé roky. Její propracovaný tvar, který usnadňuje mytí i příjemný dotek dřeva si rychle oblíbíte. Aby Vám kartáč dlouho vydržel, uchovávejte jej na suchém místě. Délka rukojeti kartáče: 20 cm, průměr hlavice v nejširší části: 7 cm. PEFC cer..
111 Kč
Cena bez DPH:93 Kč
Značka: Tierra Verde
Důkladně vyčistit zejména dlouhé a úzké sklenice bývá oříšek. Kartáč z hebkých koňských žíní s dlouhou rukojetí si s takovým úkolem hravě poradí. Zkuste jej v kombinaci s naším Citronovým gelovým čističem pro bezkonkurenční výsledky při mytí sklenic. Aby vám kartáč dlouho vydržel, uchovávejte jej..
203 Kč
Cena bez DPH:169 Kč
Značka: Tierra Verde
Usnadněte si čištění brambor, mrkve, celeru a další zeleniny s naším kartáčem z přírodních materiálů. Tato krasavice má dva druhy štětin pro jemnější (světlé štětiny) i důraznější (tmavé) nasazení. Díky propracovanému tvarování dobře sedí v ruce. Aby Vám kartáč dlouho vydržel, uchovávejte jej na ..
173 Kč
Cena bez DPH:144 Kč
Značka: Tierra Verde
Rozměry: délka 22 cm...
109 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Značka: Tierra Verde
Rozměry: 10 x 8,5 cm...
59 Kč
Cena bez DPH:49 Kč
Značka: Tierra Verde
Rozměry: délka 24,5 cm...
69 Kč
Cena bez DPH:58 Kč