ecolife.cz
Produkty v košíku

Pycnogenol®

Pycnogenol®
Pycnogenol® je extrakt z kůry borovice (Pinus pinaster), který obsahuje různé účinné látky včetně flavonoidů, kyseliny ferulové a proanthokyanidinů a je také označován jako kůra francouzské borovice.

Pycnogenol® se stal oblíbeným doplňkem stravy a přírodním lékem díky svým prokázaným zdravotním účinkům. Má silné antioxidační a antialergické vlastnosti, což znamená, že pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou poškozovat buňky a přispívat ke vzniku různých onemocnění.

Má také protizánětlivé vlastnosti a je známo, že podporuje zdraví srdce a cévního systému. Může pomáhat zlepšovat krevní oběh, udržovat pružnost cévních stěn a snižovat zánětlivé procesy v těle. Proto se často používá k léčbě a prevenci různých kardiovaskulárních onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, srdeční choroby a žilní problémy. 

Kromě toho je Pycnogenol® považován za prospěšný pro pokožku, oči, zlepšuje paměť a koncentraci (tlumí ADHD), podporuje imunitní systém a má další potenciální zdravotní účinky. U nas v EcoLife najdete širokou nabídku Pycnogenolu® doplněnou o různé extrakty zaměřené na konkrétní zdravotní problémy.
Značka: Ecolife
Vysoké pracovní nasazení Zkouškové období či ukončení studia vyžadují špičkovou mozkovou aktivitu . Podpořte proto vaši paměť, soustředění se, schopnost řešit problémy a řečový projev unikátním doplňkem stravy. Naše rozumové predispozice s přibývajícím věkem slábnou. Důvodem tohoto procesu je ..
669 Kč
Cena bez DPH:558 Kč
Značka: Ecolife
Dejte nepříjemným pocitům během perimenopauzy červenou Menopauza je přirozený proces vyskytující se v životě každé ženy. Jejímu příchodu však předchází přechodné období perimenopaza, které průměrně trvá asi čtyři roky. Během nich se musí každá žena popasovat s nepříjemnými pocity jako jsou návaly..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Ecolife
PYCNOGENOL® Menstruační diskomfort si poradí s PMS i bolestivou menstruací Každá z nás to zná. Nervozita, pocení, nafouklé břicho či nezastavitelná chuť k jídlu. Premenstruační syndrom (PMS) s námi umí pěkně zamávat a to nás ještě čeká období menstruace spojené s nepříjemným krvácením a křečemi. ..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Ecolife
Snižte projevy stárnutí pleti na minimum díky PYCNOGENOL® Péče o pleť Mladě a zdravě vypadající pleť nemusí být výsadou jen žen, které nedávno oslavily dvacítku. Stárnutí je sice přirozenou součástí života, ale naštěstí dnes již existují doplňky stravy, které jeho projevy zredukují na minimum. Pa..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Ecolife
Nedovolte senné rýmě snižovat kvalitu vašeho života Nedovolte senné rýmě více ztrpčovat váš život několik týdnů či měsíců v roce. Zbavte se jednou provždy jejích typických příznaků, k nimž patří pocit plného nosu, kýchání, slzení či kašlání. Alergické projevy senné rýmy i alergického astmatu může..
555 Kč
Cena bez DPH:462 Kč