ecolife.cz
Produkty v košíku

Vlasová kosmetika

Eko produkty na vlasy jsou šetrnou volbou pro zdravé a krásné vlasy bez zbytečného zatížení. Tyto přírodní výrobky neobsahují agresivní chemikálie, místo toho spoléhají na přírodní složky, které posilují vlasy, dodávají jim lesk a zlepšují jejich celkovou kondici. Eko produkty na vlasy zahrnují přírodní šampony, kondicionéry, oleje, masky a další, které pečují o vaše vlasy s ohledem na životní prostředí.
Značka: Joik
Mýdlo na tělo a vlasy bez obsahu mýdla poskytuje bohatou pěnu, která jemně čistí pokožku a vlasy bez ztráty jejich přirozené vlhkosti. Na bázi čistících prostředků z kokosu šetrných k pokožce a vlasům a aktivních složek na bázi aminokyselin a rostlinného cukru, které pomáhají udržovat přirozenou ..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Voono
Vytvoř si konečně svůj odstín podle své představy! S naším Mix at home by VOONO můžeš docílit od jahodové blond po tmavě hnědý odstín. Balení obsahuje Copper, Indigo a Cassii (3 v 1), které můžeš mezi sebou míchat v různých poměrech a vytvořit si tak svůj vlastní originální odstín. Recepty: Ja..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Voono
Henna Chestnut není jen obyčejná barva na vlasy. Je to harmonická směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylin, která vašim vlasům dodá syté kaštanově hnědé odstíny s nádechem čokoládové barvy. Kromě krásné a zářivé barvy se můžete těšit také na blahodárné účinky henny, která vlasy posílí, vy..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte přirozený způsob, jak dosáhnout zářivé zrzavé barvy vlasů? Henna VOONO Copper v praktickém balení vám ji pomůže dosáhnout. Tato permanentní rostlinná barva je vhodná pro všechny typy vlasů, ale nejintenzivnější tóny dosáhnete na nebarvených blond vlasech. Díky teplému měděnému odstínu je ide..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte způsob, jak přeměnit svoji světlou blond na elegantní tmavou popelavě-blond barvu bez použití agresivních chemikálií? Tmavá popelavá blond od VOONO je tu pro vás! Tato jedinečná bylinná barva vlasů je vyrobena z přírodních ingrediencí a dodá vašim vlasům chladný a sofistikovaný nádech, aniž ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Toužíte po tmavě hnědé barvě vlasů, která působí přirozeně a zároveň dodá vašim vlasům lesk a vitalitu? Potom je henna Dark Brown přesně pro vás! Tato jedinečná směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylin vám vykouzlí na vlasech syté tmavě hnědé odstíny s nádechem kávy, aniž by je poškodila...
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte barvu na vlasy, která probudí vaše vlasy k životu a dodá jim zářivou červenou barvu? Pak je henna Fire Red přesně pro vás! Tato jedinečná směs přírodní henny a dalších bylin vám na vlasech vykouzlí syté červené odstíny, které upoutají pozornost a podtrhnou vaši krásu. přírodní barva na..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Toužíte po vlasech černých jako noc, s modrým odleskem a hypnotickým leskem? Potom je pro vás Indigo stvořená! Tato 100% přírodní barva na bázi tmavého indiga dodá vašim vlasům extravagantní černé odstíny, které uchvátí na první pohled. přírodní barva na vlasy regeneruje, vyživuje a posiluje..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte způsob, jak dosáhnout krásné a studené hnědé barvy bez použití chemikálií? Vyzkoušejte hennu Light Ash Brown! Tato směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylin vám dodá zářivé světle hnědé odstíny s chladným, popelavovým nádechem, a to bez nežádoucích zrzavých odlesků. přírodní ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte přirozenou barvu na vlasy, která vašim vlasům dodá zářivé měděné odstíny a zároveň je ozdraví? Potom je henna Light Brown pro vás to pravé! Tato výjimečná směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylin vám na vlasech vykouzlí překrásné odstíny měděné hnědé, které působí přirozeně a záři..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte barvu na vlasy, která je krásná, přirozená a zároveň trendy? Potom je tu pro Vás Henna Medium Brown! Tato jedinečná směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylinek dodá Vašim vlasům hlubokou a bohatou čokoládovou hnědou barvu s neodolatelným leskem. Zapomeňte na chemické barvy plné ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte barvu na vlasy, která vás odliší od davu? Pak je tady pro Vás Henna Orange! Tato 100% přírodní barva v prášku dodá Vašim vlasům ohnivou zrzavou barvu s hlubokým leskem a zároveň jim dodá sílu a vitalitu. Henna Orange je jedinečná směs přírodní henny a tmavého indiga obohacená o další byli..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Henna Rose Brown není jen obyčejná barva na vlasy. Je to pečlivě namíchaná směs přírodní henny, tmavého indiga a dalších bylin, která vašim vlasům dodá zářivé kaštanově hnědé odstíny s měděnými odlesky. Kromě krásné barvy se můžete těšit také na blahodárné účinky henny, která vlasy posílí, vyživí a ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Přirozená černá barva na vlasy Henna Soft Black je pečlivě namíchaná směs přírodní henny, tmavých tónů indiga a dalších bylin. Tato barva kombinuje blahodárné účinky indické henny se šetrným nabarvením vlasů do úhlově černých odstínů. přírodní barva na vlasy regeneruje, vyživuje a posiluje v..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Hledáte způsob, jak dodat svým světlým vlasům hloubku a barvu bez použití chemikálií? Vyzkoušejte hennu Strawberry blonde! Tato 100% přírodní směs bylinek jemně obarví vaše vlasy do krásné jahodové blond barvy s měděnými odlesky. přírodní barva na vlasy regeneruje, vyživuje a posiluje vlasy ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Henna Wine Red není jen obyčejná barva na vlasy. Je to jedinečná směs přírodní henny a tmavého indiga obohacená o další bylinky, která Vašim vlasům dodá zářivou vínově červenou barvu s hlubokým leskem. Zapomeňte na chemické barvy plné amoniaku a peroxidu. Henna Wine Red je 100% přírodní a šetrná ..
247 Kč
Cena bez DPH:206 Kč
Značka: Voono
Neutrální bezbarvou hennu Cassii můžeš použít k regeneraci tvých vlasů nebo k ředění barevného odstínu VOONO...
225 Kč
Cena bez DPH:187 Kč
Značka: Voono
Toužíš po výraznějším červeném odstínu? Právě pro tebe je zde ibiškový prášek, který dodá tvé barvě zářivější odstín. Ibišek patří do červených odstínů Orange, Copper nebo Wine Red...
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč