Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Pleťové krémy

Přírodní pleťové krémy jsou dokonalým spojením účinnosti a přírodnosti pro zdravou a krásnou pleť. Tyto výrobky jsou vyrobeny z přírodních složek a neobsahují agresivní chemikálie. Místo toho spoléhají na přírodní výtažky, esenciální oleje a vitamíny, které poskytují pokožce hydrataci, ochranu a obnovu. Jsou šetrné k pokožce a vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, což je činí ideální volbou pro každého.
REGENERUJE. HYDRATUJE. VYHLAZUJE. Hydratační denní krém AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (denní krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Intenzivně hydratuje pleť a udržuje v ní optimální h..
881 Kč
Cena bez DPH:734 Kč
OŠETŘUJE. HYDRATUJE. REGENERUJE. Hydratační noční krém LIGHT AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (noční krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Je vhodný i pro smíšenou pleť. Poskytuje pleti ..
1 007 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
REGENERUJE. HYDRATUJE. VYHLAZUJE. Hydratační denní krém LIGHT AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (denní krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Díky své lehounké textuře je tato verze LIGHT ..
881 Kč
Cena bez DPH:734 Kč
CHRÁNÍ. REVITALIZUJE. ZPEVŇUJE. Denní liftingový krém NATUROYALE od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako každodenní péče o náročnou zralou pleť. Stimuluje v pokožce její přirozenou regeneraci, intenzivně ji hydratuje a posiluje její kolagenový řetězec, čímž viditelně z..
2 724 Kč
Cena bez DPH:2 270 Kč
ENERGIZUJE. OSVĚŽUJE. UKLIDŇUJE. Přírodní gel po holení pro muže, od přírodní certifikované kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen pro všechny typy mužské pokožky. Poskytuje zklidnění, dodává pleti potřebnou vlhkost a extra svěžest. Obsahuje inovativní Energy komplex vytvořený z botanického taurinu..
704 Kč
Cena bez DPH:587 Kč
HARMONIZUJE. CHRÁNÍ. HYDRATUJE. Harmonizující denní krém ROSE DEW System Protection od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok každodenní systematické péče o suchou pleť s potřebou ochrany. Intenzivně pleť hydratuje, váže v ní vlhkost a ochraňuje před volnými r..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
KRYJE. ROZJASŇUJE. PŮSOBÍ ANTIBAKTERIÁLNĚ. Korekční tyčinka od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND ve světlém odstínu je vysloveně vhodná pro problematickou, mastnou pleť jako kosmetický přípravek na zakrytí vyrážek, uhrů a pod. Má přírodní složení, díky čemuž pokožku nezatěžuje, p..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
KRYJE. ROZJASŇUJE. PŮSOBÍ ANTIBAKTERIÁLNĚ. Korekční tyčinka od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND v tmavém odstínu je vysloveně vhodná pro problematickou, mastnou pleť jako kosmetický přípravek na zakrytí vyrážek, uhrů a pod. Má přírodní složení, díky čemuž pokožku nezatěžuje, prá..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
POSILŇUJE. ZPEVŇUJE. ZACHOVÁVÁ VLHKOST. Natu Kolagen fluid od přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje pleti dokonalé vypnutí, zpevnění a jemnost. Nejen stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce, ale také chrání pleť před jeho ztrátou. NatuKolagen fluid je určen pro všechny druhy pleti. Až 96% už..
1 235 Kč
Cena bez DPH:1 029 Kč
OMLAZUJE. VYŽIVUJE. ZPEVŇUJE. Supreme Glow anti-digital krém od přírodní certifikované kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen k ochraně a posílení pokožky obličeje a dekoltu. Krém je navržen tak, aby bojoval proti účinkům modrého světla, které vysílá elektronika, jako jsou počítače, telefony a tele..
1 765 Kč
Cena bez DPH:1 471 Kč
OŠETŘUJE. OŽIVUJE. REGENERUJE. Přírodní Regenerační noční krém ENERGYNATURE System Pre-Aging od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok systematické péče o normální až suchou pleť ve věku 20-30 let. Regenerační noční krém má příjemně jemnou texturu a obsahuj..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
REGENERUJE. ZPEVŇUJE. VYHLAZUJE. Regenerační protivráskový noční krém z produktové linie System Absolute Anti-Aging od přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND ve verzi LIGHT je určen k noční péči o zralou pleť. LIGHT verze znamená, že tento kosmetický produkt má lehčí texturu a je určen pro zralé že..
1 765 Kč
Cena bez DPH:1 471 Kč
CHRÁNÍ. OŽIVUJE. REVITALIZUJE. Přírodní Revitalizační denní krém ENERGYNATURE System Pre-Aging od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok systematické péče o normální až suchou pleť ve věku 20-30 let. Ochranný denní krém má příjemně jemnou texturu a obsahuje in..
704 Kč
Cena bez DPH:587 Kč
CHRÁNÍ. ZPEVŇUJE. VYHLAZUJE. Účinný anti-aging denní krém od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND ve lehčí textuře je určen pro zralé ženy i muže s normální až smíšenou pletí, kteří upřednostňují lehčí textury anti-aging krémů. Obsahuje komplex účinných přírodních látek, které aktiv..
1 639 Kč
Cena bez DPH:1 366 Kč
Matující denní krém z produktové linie COMBINATION System Balance od přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je ideální denní péčí o pleť s mastnou T-zónou a suchými lícemi, která potřebuje získat zpět rovnováhu. Obsahuje výtažky z mořských řas, zeleného čaje a vitamíny. Normalizuje pleť a poskytuje jí..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
ZPEVŇUJE. REVITALIZUJE. VYHLAZUJE. Vysoce účinný anti-agingový noční krém NATUROYALE System Biolifting od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen pro noční péči o náročnou zralou pleť. V harmonii s přirozeným biorytmem pleti stimuluje během noci obnovu kožních buněk, posiluje ..
2 952 Kč
Cena bez DPH:2 460 Kč
VYŽIVUJE. NORMALIZUJE. VYHLAZUJE. Normalizační noční krém z produktové linie COMBINATION System Balance od přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je ideální noční péčí o pleť s mastnou T-zónou a suchými lícemi, která potřebuje získat zpět rovnováhu. Obsahuje komplex mléčných peptidů a jojobový olej..
831 Kč
Cena bez DPH:692 Kč
CHRÁNÍ. UPOKOJUJE. POSILŇUJE. Ochranný denní krém ZZ SENSITIVE System Anti-Stress od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je vhodný jako třetí krok denní pleťové péče pro citlivou mladší pokožku do 35 let. Má lehkou texturu a poskytuje hypersenzitivní pleti jemnou, ale účinnou denní..
704 Kč
Cena bez DPH:587 Kč