Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Kolagen

Kolagen
Kolagen je bílkovina, která v lidském těle tvoří základní strukturu kůže, vlasů, nehtů, šlach, vazů a chrupavek. S přibývajícím věkem nebo v důsledku jiných faktorů, jako je vystavení slunečnímu záření, strava nebo genetika, se může množství a kvalita kolagenu v těle snižovat. Proto se kolagen často nachází v různých doplňcích stravy. Doplňky stravy s kolagenem mohou obsahovat různé typy kolagenu, nejčastěji kolagen typu I, II a III. Doplňky stravy s kolagenem se často prodávají v prášku, kapslích, tabletách nebo v tekuté formě. Kolagenové doplňky stravy se často vyrábějí z živočišných zdrojů, zejména z kostí, kůže a šlach skotu nebo ryb. 
Značka: Modrá Púpava
Díky použití živého kolagenu spolu s dalšími bioaktivními látkami budete mít pružnější pokožku, pevnější nehty a zářivější vlasy. V klinických studiích* bylo prokázáno, že použití proteinů vaječných membrán: zvyšuje pružnost a pevnost pokožky, rozjasňuje pleť, vyrovnává produkci kožního mazu, reduku..
2 129 Kč
Cena bez DPH:1 774 Kč
Flex collagen - Klouby & pohyb 50ks
Biofotonické sklo -17 %
Značka: Ecolife
FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb spolu s Boswellií vás zbaví bolestí kloubů a kostí Opotřebování kloubů či bolest kyčlí nepatří jen do běžného slovníku seniorů. Stále častěji se s podobnými komplikacemi setkávají i mladší ročníky. Pravidelné sportovní aktivity jako běhání a posilování se totiž podepi..
398 Kč 477 Kč
Cena bez DPH:331 Kč
Skin collagen premium 30ks
Balení na 30 dnů -27 %
Značka: Ecolife
K bezvadnému vzhledu vám pomůže kolagen v práškové formě Krásná pleť bez vrásek , akné a dalších nedokonalostí už nemusí být nedosažitelným snem. Drahé kosmetické krémy s přítomností kolagenu totiž nedokážou do pokožky proniknout natolik, aby se na ní projevila trvalá změna. Nejlepší věc, kter..
586 Kč 805 Kč
Cena bez DPH:488 Kč
Značka: LoVely Life
Marine beauty kolagen be attractive™ je doplněk stravy, který je ideální volbou pro doplnění účinných látek v těle, abyste se cítili stále atraktivní a aktivní. Vypíná a sjednocuje pokožku, podporuje růst nových vlasů, silných nehtů, regeneruje měkké tkáně a omlazuje. V důsledku stárnutí přestává tě..
887 Kč
Cena bez DPH:739 Kč