ecolife.cz
Produkty v košíku

Kolagen

Kolagen
Kolagen je bílkovina, která v lidském těle tvoří základní strukturu kůže, vlasů, nehtů, šlach, vazů a chrupavek. S přibývajícím věkem nebo v důsledku jiných faktorů, jako je vystavení slunečnímu záření, strava nebo genetika, se může množství a kvalita kolagenu v těle snižovat. Proto se kolagen často nachází v různých doplňcích stravy. Doplňky stravy s kolagenem mohou obsahovat různé typy kolagenu, nejčastěji kolagen typu I, II a III. Doplňky stravy s kolagenem se často prodávají v prášku, kapslích, tabletách nebo v tekuté formě. Kolagenové doplňky stravy se často vyrábějí z živočišných zdrojů, zejména z kostí, kůže a šlach skotu nebo ryb. 
Značka: Barny’s
Barny's® DIAeffect je kombinovaný výživový doplněk obsahující patentem chráněnou aktivní složku Reducose® - vodní extrakt z listů moruše bílé (Morus alba, L.) standardizovaný na 4,5% deoxynojirimycinu, esenciální aminokyselinu L-leucin a . *Chrom přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů..
480 Kč
Cena bez DPH:400 Kč
Značka: Barny’s
Spojení zkušeností tradiční čínské medicíny a poznatků západní vědy. Žhavá novinka s INOVOvaným složením. Barny´s Inovo s bylinami MIX8 je kombinovaný rostlinný a živočišný výživový doplněk, který obsahuje glukosamin sulfát, MSM, kolagen II.typu, standardizované extrakty brutnáku lékařského, z..
494 Kč
Cena bez DPH:411 Kč
Značka: Barny’s
MSM (methylsulfonylmethan) je přirozená forma organické síry, třetího nejdůležitějšího minerálu v těle. COLLYSS™ a CARTIDYSS™ Kolagen je jedním z nejdůležitějších strukturálních proteinů v těle, které tvoří 25% až 35% všech bílkovin v těle. Kolagen je důležitou součástí šlach, vaziva a kůže, j..
664 Kč
Cena bez DPH:553 Kč
Značka: Barny’s
Proč Barny's® ACTIVenzym? ACTIVenzym od Barny's® je rostlinný výživový doplněk obsahující unikátní komplex rostlinných enzymů nové generace ve vylepšené kvalitě s vyšší aktivitou enzymů pro všechny, kteří chtějí zůstat vitální a aktivní. Ideální výživový doplněk pro zlepšení kondice, pro doplnění..
932 Kč
Cena bez DPH:776 Kč
Značka: Barny’s
Inovo 5 forte je vhodné pro dlouhodobější, 2-3 měsíční kúru, podle rozsahu opotřebení kloubů, chrupavek a šlach. V kombinaci s Roboflexem dokáže zmírnit citelné projevy opotřebeného kloubu. Při každé nabídnuté kombinaci doplňků stravy na klouby se snažíme nabídnout vám indikace, podle kterých si ..
651 Kč
Cena bez DPH:543 Kč
Značka: Barny’s
KlokanTM je kombinovaný živočišný a vitaminový výživový doplněk obsahující 3 druhy kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu ak přirozené funkci chrupavek a krev. Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocyt..
399 Kč
Cena bez DPH:332 Kč
Značka: Barny’s
Nejefektivnější kombinace od Barny's nejen pro profi sportovce. Suplementace na bázi chondroprotektivních látek a silného protizánětlivého efektu. Inovo 5 forte je komplexní kloubní výživa, která získala ocenění – nejlepší kloubní preparát dle dTest 2016. Barny's® Inovo 5 forte představuje ..
889 Kč
Cena bez DPH:741 Kč
Značka: Barny’s
Pro podporu zdraví. Kvalitní lyofilizované kolostrum vhodné pro děti i dospělé. Barny´s® Kozí Kolostrum je kombinovaný živočišný a minerální výživový doplněk, který obsahuje kozí kolostrum vysoké jakosti a minerální látku hořčík, který přispívá ke snížení vyčerpání a únavy, hraje roli v proces..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Barny’s
Pocit uvolněných svalů je k nezaplacení! Při nepříjemných pocitech v oblasti krku, ramen a zad vyzkoušejte sílu aloe, chmele a vitamínů B6, C a D. Barny´s® RoboFlex™ Forte – je kombinovaný rostlinný a vitaminový výživový doplněk, který obsahuje rostlinné extrakty z chmele obecného, ​​aloe barb..
151 Kč
Cena bez DPH:126 Kč
Značka: Barny’s
Silná koncentrace látky MSM a komplex vitamínů a minerálních látek ve společném balení za výhodnou cenu. Balení obsahuje SiouX™ MSM Super Forte a ULTRA-C IMUNO COMPLEX jako dárek zcela zdarma! Kombinace oblíbených výživových doplňků pro podporu správné funkci imunitního systému a správné funkc..
687 Kč
Cena bez DPH:572 Kč
Značka: Ecolife
FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb spolu s Boswellií vás zbaví bolestí kloubů a kostí Opotřebování kloubů či bolest kyčlí nepatří jen do běžného slovníku seniorů. Stále častěji se s podobnými komplikacemi setkávají i mladší ročníky. Pravidelné sportovní aktivity jako běhání a posilování se totiž podepi..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: LoVely Life
Marine beauty kolagen be attractive™ je doplněk stravy, který je ideální volbou pro doplnění účinných látek v těle, abyste se cítili stále atraktivní a aktivní. Vypíná a sjednocuje pokožku, podporuje růst nových vlasů, silných nehtů, regeneruje měkké tkáně a omlazuje. V důsledku stárnutí přestává tě..
1 010 Kč
Cena bez DPH:841 Kč
Značka: Modrá Púpava
Podporovat přirozenou krásu zevnitř. Hydrolyzované membránové proteiny vaječné skořápky s extraktem z plodů/semen rakytníku řešetlákového. Doplněk stravy ve formě kapslí (144 kapslí v jedné lahvičce = téměř 2,5 měsíce nepřetržitého užívání). Díky použití živého kolagenu spolu s dalšími bioa..
2 129 Kč
Cena bez DPH:1 774 Kč