ecolife.cz
Produkty v košíku

BIO Lisované oleje

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný pro svůj přirozený obsah vitaminů A, B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek. Výhody produktu Rakytník přispívá k přirozeným obranným..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
100% Rakytníkový olej ze semen, za studena lisovaný, představuje přírodní skvost plný výživných látek. Tento olej je získáván z rakytníkových semen šetrným lisováním za nízké teploty, čímž se zachovávají jeho hodnotné živiny v jejich nejčistší formě. Je považován za výjimečný přírodní produkt s m..
1 007 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
Plody rakytníku jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty, aminokyseliny a nenasycené mastné kyseliny OMEGA 3, 6, 7 a 9. Rostlinou budoucnosti byl nazván i proto, že je využitelný celý beze zbytku. Pro náš organismus jsou prospěšné nejen plody, semena, květiny, ale také listy, výhonky, kůra a kořen. ..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Green Idea
Avokádový olej - Persea gratissima Olej lisovaný ze semen avokáda je vysoce kvalitní jedlý olej. Avokádový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, steroly, antioxidanty a vitamíny. Potlačuje tvorbu plaku a posiluje dásně. Vysoký obsah sítosterolů upravuje normální hladinu cholesterolu. Avok..
298 Kč
Cena bez DPH:248 Kč
Značka: Green Idea
Chia olej - Salvia hispanica - panenský olej - jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej Chia olej je získáván lisováním za studena ze semen šalvěje hispánské. Jedná se o unikátní vlastnosti a nejvyšší kvalitu. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny, zejména omega 3 (obsah 60%), kterých je..
329 Kč
Cena bez DPH:274 Kč
Značka: Green Idea
Olivový olej extra panenský - Olea Europaea Olivový olej lisovaný za studena je cenným zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitamínů a antioxidantů. Lisuje se z mírně nedozrálých oliv, díky čemuž má olej výraznější chuť a vůni. Je výbornou přísadou do salátů, pomazánek, omáček a pod. Není určen..
197 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Green Idea
Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek (zejména silymarinu), které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu normální činnosti jaterní tkáně a trávení. Chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a přispívá k normální hladin..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč