ecolife.cz
Produkty v košíku

Bylinné Sirupy a Extrakty

Přírodní bylinné sirupy jsou tekuté extrakty, které se vyrábějí ze směsi bylin, rostlin, květů, koření a dalších přírodních složek. V závislosti na jejich složení a použití mají potenciální zdravotní účinky. Mezi nejznámější patří: Podpora imunitního systému Zmírnění kašle Zmírnění nachlazení Podpora trávicího systému Zmírnění stresu a úzkosti Antioxidační ochrana Zlepšení kardiovaskulárního zdraví Podpora zdravé pokožky. Často se vyskytují situace, kdy mohou být bylinné sirupy vhodnější volbou než léky, zejména při řešení mírných zdravotních problémů nebo při preventivní péči.
Značka: Herbadent
Silná imunita nás chrání před útoky virů a bakterií, a je proto základem pevného zdraví. Na zimní vlnu nemocí se můžete dobře připravit sirupem, který obsahuje přírodní specialisty na posílení imunity, jimiž jsou známý rakytník řešetlákový a echinacea úzkolistá a také šípek, který je zároveň vynikaj..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Suchý kašel je jedním z nejnepříjemnějších příznaků onemocnění dýchacích cest. V boji za klidné dýchání vám pomůže sirup s mravencem, ibiškem, černým bezem a slézem - bylinami přispívajícími k normální funkci dýchacího systému. Bylinný extrakt obsahuje také černý bez a šípky, které navíc napomáhají ..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Sladový sirup s obsahem železa podporuje krevní oběh, čímž přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje také normální fungování imunitního a metabolického systému. Extrakt z kůry chininu a hořce žlutého napomáhá trávení, což v přítomnosti komplexů železa umožňuje lidskému tělu snadněji vstřeb..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Psychický klid a kvalitní spánek jsou pro dobrou kondici nezbytné. Pomoci vám může sirup na nervy, ve kterém najdete například mátu, aromatickou levanduli, chmel, meduňku, bylinky, které pomáhají se spánkem. Silnou sestavu bylin doplňuje hloh, který uklidňuje a napomáhá normální funkci nervové soust..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Trávicí potíže mohou být nepříjemné, proto je dobré o ně preventivně pečovat. Lahodný sirup na podporu trávení nebo zklidnění zažívacích potíží obsahuje výtažky z bylin, které se používají pro svůj příznivý účinek na trávicí systém. Patří mezi ně známá pampeliška, zářivě oranžový měsíček a hořec a t..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Sladový sirup s vysokým obsahem aktivní formy železa podporuje krevní oběh, čímž přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje také normální fungování imunitního a metabolického systému. Komplex látek, vitaminů a bylinného extraktu obsažených v sirupu je zvolen tak, aby zvyšoval vstřebávání želez..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Při přetížení můžete sáhnout po novém sirupu s bylinnými výtažky, které podporují dýchací systém a usnadňují vykašlávání. Nechybí ani ploštičník, který je vhodný i pro podporu imunitního systému, šípek, lípa, lípa a plicník. Vyvážené složení přináší dokonalou kombinaci blahodárných bylin, které vám ..
318 Kč
Cena bez DPH:265 Kč
Značka: Herbadent
Bylinné kapky HERBADENT se používají k péči a zklidnění sliznic a pokožky. Používají se při podráždění, zánětlivých projevech nebo drobných odřeninách. Podporují přirozené prostředí, dezinfikují, zmírňují bolest a pomáhají udržovat epitel bez zánětů. Do úst přinášejí svěží a voňavý dech a zklidnění..
290 Kč
Cena bez DPH:242 Kč