Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Vitamíny

Lidské tělo potřebuje ke správnému fungování několik vitaminů. Vitaminy jsou organické látky, které jsou nezbytné pro mnoho biochemických reakcí v těle a hrají klíčovou roli při udržování zdraví a správné činnosti různých orgánů a systémů. Hlavní výhody užívání vitamínů jsou:zlepšení zdraví a imunity, zdravý růst a vývoj, zdravá pokožka, vlasy a nehty, zdravé oči, zdravé kosti a zuby, antioxidační ochrana, zlepšení hladiny energie. Nedostatek vitamínů v lidském těle může vést k různým zdravotním problémům a onemocněním označovaným jako avitaminóza nebo hypovitaminóza.

 
Vitamin C 1000 - S výtažkem ze šipek a vitamínem B2 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2 Je jednoznačně nejznámějším ze skupiny vitamínů a v domácnosti by ho měla mít každá jedna rodina. Jeho přirozeným zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vitamínů v lidském těle se spoustou pozitivních účinků na ná..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Vitamin C 500 - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
C-čko znají už malé děti Je součástí našich lékárniček a saháme po něm zejména tehdy, když na nás leze nemoc. Vitamin C však patří mezi nejpůsobivější vitamíny se širokým spektrem účinků. Lidskému organismu dodává celou řadu podmanivých benefitů a jelikož si jej tělo neumí vyrobit samo, je vhodné..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Zdravá forma provitaminu A s výraznými účinky na lidské zdraví v jednom balení s dalšími silnými antioxidanty. Betakaroten je červeno-oranžový pigment, který se nachází v řadě rostlin, v ovoci a zelenině. V lidském těle se betakaroten mění na provitamin A.  Takže organismus si ho z něj dokáže vyr..
212 Kč
Cena bez DPH:177 Kč
HAIR AnaGain + Camu Camu 50ks, pro růst vlasů
Biofotonické sklo -30 %
Značka: Ecolife
Padání vlasů patří mezi přirozený a fyziologický jev. Problém ale představuje nadměrné vypadávání vlasů bez ohledu na pohlaví či věk. Mezi nejčastější příčiny patří nedostatek potřebných vitamínů a minerálů, hormonální změny a stres. Řešením však můžete být jedinečný přírodní vlasový stimulátor HAIR..
493 Kč 704 Kč
Cena bez DPH:411 Kč
Nukleotidy & Betaglukan 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukan poskytují účinnou ochranu před viry Připravte se na sezónu chřipky už teď a prožijte podzim spolu s jarem bez zdravotních potíží! Účinnou ochranu před virovými onemocněními, k nimž patří i Covid 19, vám poskytne unikátně spojení nukleotidů a betaglukanu v našem výživovém d..
669 Kč
Cena bez DPH:558 Kč
Selen - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
SELEN s postupným uvolňováním Pokud patříte k vegetariánům či veganům určitě v rámci doplňků stravy neobeďte selen. Tento esenciální minerál získávaný prostřednictvím stravy totiž hraje hlavní roli v důležitých procesech v těle, jako je metabolismus či správné fungování štítné žlázy. Proto pokud ..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Vitamin D3 2000 I.U. - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Vitamin D3 se projevuje zejména v silných kostech a zdravých zubech D-čko je tak pro lidský organismus nezbytné především pro lepší vstřebávání a využití vápníku. Ale jeho místo je důležité i při budování imunitního systému a předcházení některým druhům rakoviny. Zvyšte příjem Vitaminu D3 v zi..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Zinek v chelátové vazbě 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
ZINEK V CHELÁTOVÉ VAZBĚ s postupným uvolňováním Radostné očekávání nového člena rodiny se spojuje se sníženým množstvím minerálů a vitamínů v těle. Podobně jsou na tom i lidé, jejichž životní filozofii tvoří veganství či vegetariánství. Pokud k nim patříte i vy, tak vám v těle chybí mimo jiné jed..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč