ecolife.cz
Produkty v košíku

Přírodní parfémy

Přírodní parfémy neobsahují syntetické chemikálie, což znamená, že jsou šetrné k naší pokožce a zdraví. Jsou vyrobeny z přírodních složek, jako jsou esenciální oleje, květinové vody a bylinné extrakty, které nám přinášejí příjemný a harmonický zážitek.
Jejich jemné a čisté vůně ladí s přírodou, dodávajíc nám pocit pohody a harmonie.
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Fruity. SENSES by Kvitok je kolekce produktů vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérství pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používání. Olejový parfém s prakt..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Glamorous. SENSES by Kvitok je kolekce produktů vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérství pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používání. Olejový parfém s pr..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
Jedinečná a přitažlivá ženská vůně Lovely vás v úvodu přiláká lehkým a svěžím citrusovo-malinovým závanem, aby vás později úplně dostala srdcem tvořeným omamnou vůní růžových květů. Základ dotváří dřevité akcenty, díky kterým se budete cítit jako na procházce růžovým sadem. Naše kolekce s ozna..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
Čistá zelená kompozice vrchních tónů spearmintu s nádechem citrusů snadno přechází do kořeněné kombinace hořkého pomeranče a pepře, aby se na závěr rozvinul dřevitý základ santalového dřeva a pačuli. V každodenním shonu života vás tato unisex vůně Thunder zahalí do oparu deštivého lesa. Naše k..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
Citrusové akordy v kombinaci se zeleným jablkem propůjčují parfému Universe lehkou svěžest, díky čemuž je vhodný jak pro ni, tak i pro něj. Květinové tóny v srdci doplňují dřevité aroma pačuli, santalového dřeva a vanilky v základu za vzniku extravagantní exploze svěžích vůní, která dodává vesmír..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
Pokud váháte s koupí parfému nebo jiného výrobku z naší kolekce Senses by Kvitek, vyzkoušejte nejprve vzorek. Set obsahuje 5 ks vzorků toaletního parfému, 1 ks z každé vůně: Glamorous Fruity Lovely Thunder Universe..
252 Kč
Cena bez DPH:210 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Kombinujte s dalšími produkty z kolekce Fruity pro delší výdrž vůně. SENSES by Kvitok je kolekce vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle zásad parfumérského umění a vytvářejí nezapomenutelný zážitek z nošení. Parfém do toalety ve skleněné lahvičce s rozp..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Kombinujte s dalšími produkty z kolekce Glamorous, abyste získali déle trvající vůni. SENSES by Kvitok je kolekce vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle zásad parfumérského umění a vytvářejí nezapomenutelný zážitek z nošení. Parfém do toalety ve skleněn..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Lovely. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérství ..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Thunder. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérství..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Universe. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérstv..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč