Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Přírodní parfémy

Přírodní parfémy neobsahují syntetické chemikálie, což znamená, že jsou šetrné k naší pokožce a zdraví. Jsou vyrobeny z přírodních složek, jako jsou esenciální oleje, květinové vody a bylinné extrakty, které nám přinášejí příjemný a harmonický zážitek.
Jejich jemné a čisté vůně ladí s přírodou, dodávajíc nám pocit pohody a harmonie.
Značka: Kvitok
Pokud váháte s koupí parfému nebo jiného výrobku z naší kolekce Senses by Kvitek, vyzkoušejte nejprve vzorek. Set obsahuje 5 ks vzorků toaletního parfému, 1 ks z každé vůně: Glamorous Fruity Lovely Thunder Universe..
252 Kč
Cena bez DPH:210 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Fruity. SENSES by Kvitok je kolekce produktů vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérství pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používání. Olejový parfém s prakt..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Glamorous. SENSES by Kvitok je kolekce produktů vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérství pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používání. Olejový parfém s pr..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Kombinujte s dalšími produkty z kolekce Fruity pro delší výdrž vůně. SENSES by Kvitok je kolekce vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle zásad parfumérského umění a vytvářejí nezapomenutelný zážitek z nošení. Parfém do toalety ve skleněné lahvičce s rozp..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Kombinujte s dalšími produkty z kolekce Glamorous, abyste získali déle trvající vůni. SENSES by Kvitok je kolekce vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle zásad parfumérského umění a vytvářejí nezapomenutelný zážitek z nošení. Parfém do toalety ve skleněn..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Lovely. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérství ..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Thunder. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérství..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni kombinujte s ostatními produkty z kolekce Universe. Naše kolekce s označením SENSES by KVITOK® přináší potěšení nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše smysly. Vzácné přírodní vůně kombinují čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty podle principů umění parfumérstv..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč