ecolife.cz
Produkty v košíku

Lékárna pro Zvířatka

Lékárny pro domácí zvířata jsou specializovaná oddělení lékáren, která se zaměřují na prodej léků, doplňků stravy, vitamínů, péče a dalších produktů určených pro zdraví a pohodu domácích zvířat. Tyto lékárny mohou nabízet následující: Léky a léčiva, volně prodejné léky a doplňky stravy. Tyto lékárny jsou užitečným zdrojem informací pro majitele domácích zvířat, kteří potřebují vhodné produkty, léky nebo péči pro svá domácí zvířata.

 
Značka: Dr.Uhlí
Malé balení drceného biocharu (aktivního uhlí) ve formě prášku se zrnitostí (frakcí) 0-1 mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny a výsledkem je lepší kondice vašich miláčků.  Biochar, Biouhel... jsou synonyma pro unikátní přírodní produkt, který vzniká přiroz..
275 Kč
Cena bez DPH:229 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Větší balení drceného biocharu se zrnitostí (frakcí) 0-1 mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků i hospodářských zvířat. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny,  výsledkem je lepší trávení, příjemnější a zdravější život vašich svěřenců. Toto balení je ekonomicky výhodné především pro chovatele větš..
957 Kč
Cena bez DPH:797 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Větší, 11 litrové balení hruběji drceného biocharu o velikosti kousků biocharu 1-25mm, který se hodí pro větší zvířata, jako jsou koně nebo hospodářská zvířata. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny,  výsledkem je lepší trávení, příjemnější a zdravější život vašich svěřenců.  Biochar, Biouhel....
856 Kč
Cena bez DPH:713 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balení drceného biocharu ve formě práškuse zrnitosti (frakce) 0-1mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny a výsledkem je lepší kondice vašich miláčků. Hmotnost 250 gramů vystačí zhruba na 60 dní pro 30kg psa. Biochar, Biouhel... jsou synonyma pro uni..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: AravaPets
Objevte nejpřirozenější, nejúčinnější a nejbezpečnější přírodní řešení prevence proti blechám a klíšťatům pro vaše mazlíčky! Účinný Antiparazitní bylinný obojek je bez nebezpečných pesticidů, s obsahem až 11 účinných bylinných esenciálních olejů pro psy a štěňátka. Díky patentované technologii Mi..
653 Kč
Cena bez DPH:544 Kč
Dezinfekční mýdlo obsahuje léčivo jodovaný povidon. Patří mezi léky na dezinfekci kůže, které se nazývají antiseptika. Ničí různé škodlivé mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry a houby. Používá se na: hygienickou dezinfekci rukou: na ambulantních a lůžkových odděleních před vyšetřením pac..
730 Kč
Cena bez DPH:608 Kč
Betadine dezinfekční roztok je mikrobicidní prostředek, který obsahuje léčivo jodovaný povidon. Je to komplex jódu a polyvinylpyrrolidonového polymeru, který uvolňuje jód určitou dobu po aplikaci. Elementární jód je již dlouho znám jako vysoce účinný mikrobicidní prostředek, který in vitro rychle za..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
Značka: AravaPets
Prémiové složení utěrek je navrženo speciálně pro pejsky a kočičky s citlivýma očima, zklidňují suché a svědící oči, zabraňují vzniku alergií a zanechávají oči čisté a zdravé. Obsahují ty nejjemnější čistící složky, obohacené o BIO extrakty heřmánku, aloe vera, pampelišky, očíanky, vitamínů D, B5..
275 Kč
Cena bez DPH:229 Kč
Značka: AravaPets
Jedinečné bylinné utěrky jsou speciálně navrženy pro citlivé uši vašich domácích mazlíčků. Jemně vyčistí špínu a ušní maz, účinně napomáhají zmírnit svědění a ošetřují suchá bolavá místa po vyrážkách, škrábancích případně po kousnutí hmyzem. Odstraňují nepříjemné pachy z okolí uší. Bylinné utěrky..
275 Kč
Cena bez DPH:229 Kč
Značka: AravaPets
Tento jemný a uklidňující kondicionér, srst vyživí díky přírodním složkám. Zanechává kůži a srst čistou, udrží ji zdravou a pružnou. Bylinný kondicionér usnadňující česání obsahuje: Bambucké máslo aktivně hydratuje psí srst. Kokos vyživuje srst a vlasy. Avokádo působí jako přírodní anti..
427 Kč
Cena bez DPH:356 Kč
Značka: AravaPets
Tento prémiový bylinný ošetřující šampon, je výjimečný svým unikátním složením a vysokou koncentrací až 14 aktivních přírodních látek pro to nejlepší ošetření a zdraví pokožky a srsti. Čistí bez vysušování přirozeného ochranného filmu pokožky a zároveň účinně odstraňuje staré chlupy pro menší línání..
451 Kč
Cena bez DPH:376 Kč
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbuzující šampon byl speciálně navržen pro obnovení, oživení a omlazení srsti. Šampon obsahuje speciální recepturu, která sama vytváří luxusní pěnu a naplno využívá sílu minerálů z Mrtvého moře. Jemně hloubkově čistí a zkrášluje srst bez smývání jejího přirozeného ochranného filmu..
451 Kč
Cena bez DPH:376 Kč
Značka: AravaPets
Bylinný šampon Aromatherapy je jedinečný terapeutický šampon speciálně navržený pro vaše čtyřnohé mazlíčky s jedinečnou kombinací a vysokým obsahem až 31 přírodních složek! Unikátní receptura šamponu s antibakteriálním, protizánětlivým a antimikrobiálním složením je vysoce účinná: při kožní..
583 Kč
Cena bez DPH:486 Kč
Značka: AravaPets
Tento jemný a uklidňující šampon, srst vyživí díky přírodním složkám. Důkladně vyčistí kůži a srst, udrží ji zdravou a pružnou. Bambucké máslo aktivně hydratuje psí srst. Kokos vyživuje srst a vlasy. Avokádo působí jako přírodní antibiotikum. Pšeničné klíčky ošetřují podráždění pokožky a..
427 Kč
Cena bez DPH:356 Kč
Značka: AravaPets
Nezáleží na tom jak moc milujete svého čtyřnohého miláčka, je zde něco, co není příjemné nikomu z nás. Je to charakteristický zápach „mokrého psa“. Tento úžasný šampon eliminující pach je zde pro to, aby psa zbavil nejen tohoto, ale všech nepříjemných pachů. Tajemství Bylinný šampon na potlačení ..
530 Kč
Cena bez DPH:442 Kč
Sýrové vegetariánské tyčinky ke žvýkání. 100% přírodní, bez laktózy a s nízkým obsahem tuku. Velikost Maxi – vhodná zejména pro velké psy. Chewies Cheese Chew jsou vegetariánské dentální pamlsky vyrobené z čerstvého kravského mléka. Jejich žvýkání pomáhá psovi čistit zuby a masírovat dásně. ..
287 Kč
Cena bez DPH:239 Kč
Sýrové vegetariánské tyčinky ke žvýkání. 100% přírodní, bez laktózy a s nízkým obsahem tuku. Velikost Midi – vhodná zejména pro střední psy. Chewies Cheese Chew jsou vegetariánské dentální pamlsky vyrobené z čerstvého kravského mléka. Jejich žvýkání pomáhá psovi čistit zuby a masírovat dásně. ..
182 Kč
Cena bez DPH:151 Kč
Sýrové vegetariánské tyčinky ke žvýkání. 100% přírodní, bez laktózy a s nízkým obsahem tuku. Velikost Mini – vhodná zejména pro malé psy. Chewies Cheese Chew jsou vegetariánské dentální pamlsky vyrobené z čerstvého kravského mléka. Jejich žvýkání pomáhá psovi čistit zuby a masírovat dásně. ..
111 Kč
Cena bez DPH:92 Kč