Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Pleť

Živočišný kolagen se také často používá k podpoře zdraví pokožky. Kolagen je důležitou součástí pokožky a přispívá k její pevnosti, pružnosti a hydrataci. S přibývajícím věkem se hladina kolagenu v těle snižuje, což může vést k tvorbě vrásek, ztrátě pružnosti a dalším kožním problémům. Proto se někteří lidé rozhodnou užívat živočišný kolagen jako doplněk stravy na podporu zdraví pokožky. Mezi nejdůležitější přínosy kolagenu patří:zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, snižuje výskyt vrásek, zvyšuje hydrataci, podporuje hojení ran a popálenin, chrání před škodlivými vnějšími vlivy, podporuje zdravý vzhled vlasů a nehtů, podporuje tvorbu kolagenu.
Značka: Modrá Púpava
Díky použití živého kolagenu spolu s dalšími bioaktivními látkami budete mít pružnější pokožku, pevnější nehty a zářivější vlasy. V klinických studiích* bylo prokázáno, že použití proteinů vaječných membrán: zvyšuje pružnost a pevnost pokožky, rozjasňuje pleť, vyrovnává produkci kožního mazu, reduku..
2 129 Kč
Cena bez DPH:1 774 Kč
Skin collagen premium 30ks
Balení na 30 dnů -27 %
Značka: Ecolife
K bezvadnému vzhledu vám pomůže kolagen v práškové formě Krásná pleť bez vrásek , akné a dalších nedokonalostí už nemusí být nedosažitelným snem. Drahé kosmetické krémy s přítomností kolagenu totiž nedokážou do pokožky proniknout natolik, aby se na ní projevila trvalá změna. Nejlepší věc, kter..
586 Kč 805 Kč
Cena bez DPH:488 Kč
Značka: LoVely Life
Marine beauty kolagen be attractive™ je doplněk stravy, který je ideální volbou pro doplnění účinných látek v těle, abyste se cítili stále atraktivní a aktivní. Vypíná a sjednocuje pokožku, podporuje růst nových vlasů, silných nehtů, regeneruje měkké tkáně a omlazuje. V důsledku stárnutí přestává tě..
887 Kč
Cena bez DPH:739 Kč