ecolife.cz
Produkty v košíku

Pleť

Živočišný kolagen se také často používá k podpoře zdraví pokožky. Kolagen je důležitou součástí pokožky a přispívá k její pevnosti, pružnosti a hydrataci. S přibývajícím věkem se hladina kolagenu v těle snižuje, což může vést k tvorbě vrásek, ztrátě pružnosti a dalším kožním problémům. Proto se někteří lidé rozhodnou užívat živočišný kolagen jako doplněk stravy na podporu zdraví pokožky. Mezi nejdůležitější přínosy kolagenu patří:zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, snižuje výskyt vrásek, zvyšuje hydrataci, podporuje hojení ran a popálenin, chrání před škodlivými vnějšími vlivy, podporuje zdravý vzhled vlasů a nehtů, podporuje tvorbu kolagenu.
Značka: LoVely Life
Marine beauty kolagen be attractive™ je doplněk stravy, který je ideální volbou pro doplnění účinných látek v těle, abyste se cítili stále atraktivní a aktivní. Vypíná a sjednocuje pokožku, podporuje růst nových vlasů, silných nehtů, regeneruje měkké tkáně a omlazuje. V důsledku stárnutí přestává tě..
1 010 Kč
Cena bez DPH:841 Kč
Značka: Modrá Púpava
Podporovat přirozenou krásu zevnitř. Hydrolyzované membránové proteiny vaječné skořápky s extraktem z plodů/semen rakytníku řešetlákového. Doplněk stravy ve formě kapslí (144 kapslí v jedné lahvičce = téměř 2,5 měsíce nepřetržitého užívání). Díky použití živého kolagenu spolu s dalšími bioa..
2 129 Kč
Cena bez DPH:1 774 Kč