ecolife.cz
Produkty v košíku

Inhalační tyčinky & Roll-on

Inhalační tyčinky, známé také jako tyčinkové inhalátory nebo tyčinkové inhalátory, jsou obvykle malé, přenosné a lehké přístroje určené k inhalační terapii nebo k poskytování příjemného aromatického zážitku. Tyto tyčinky často obsahují esenciální oleje nebo přírodní aromatické látky, které se při použití uvolňují.Tyčinkové inhalátory mají různé formy a účely:aromaterapie, inhalační terapie, přenosná forma inhalátoru. Jsou navrženy tak, aby sesnadno používaly a pohodlně přenášely. Je důležité si uvědomit, že účinky inhalačních tyčinek jsou individuální amohou se lišit v závislosti na složení a účelu, pro který jsou určeny.

 
Značka: Nobilis Tilia
Mějte neustále u sebe rychlou pomoc pro případ, že vás přepadne bolest hlavy z únavy či stresu. Aromaterapeutická směs éterických olejů z máty, levandule a majoránky příjemně chladí a nahrazuje obklad ve chvíli, kdy není možné si jej dopřát. Nenahraditelný pomocník se v praktickém roll-on balení vej..
164 Kč
Cena bez DPH:137 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Osvěžte se kdykoliv během náročného dne citlivě vyváženou směsí éterických olejů z mandarinky, máty a sladkého pomeranče. Pomůže vám zahnat únavu a zmírnit podráždění či pracovní stres. Sladce šťavnatá a citrusová vůně posiluje pozitivní myšlení a zahání chmury, uvolňuje napjaté smysly a povznáší ná..
159 Kč
Cena bez DPH:133 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Směs teplých, květo-kořeněných vůní Posílení navozuje pocit "mohu se opřít". Pomáhá překonat stavy vyčerpání, přepracovanosti, únavy, ale i přecitlivělosti a hledání opory. Zvolená kompozice vás provede zemí vašeho života až ke kořenům, které vás podpírají, z nichž čerpáte sílu a které se uvědoměním..
240 Kč
Cena bez DPH:200 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Směs svěžích, citrusově-květinových vůní Probuzení umocňuje pocit „vykročit ven“. Podporuje otevřenost, pomáhá beze strachu vyjít z napětí, neklidu či úzkosti, povznese a vlídně ošetří váš nervový systém. Hodí se pro podporu ranní jógové praxe, ale i kdykoli během dne, pokud cítíte potřebu vnuknutí ..
240 Kč
Cena bez DPH:200 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Sladce bylinná směs vůní Ztišení rozvíjí pocit „já jsem“. Vznikla, aby stvořila láskyplnou náruč, která je nabízena všem bez podmínek. Stane se průvodcem ke klidu vašeho srdce a podporou při meditaci. Svou laskavou neutralitou vám pomáhá dojít od neustálých úvah k plynutí přítomného okamžiku. JAK..
240 Kč
Cena bez DPH:200 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Vylaďte váš organismus tak, aby zvládl zažívací nepohodu během cestování, hormonální změny na počátku těhotenství nebo další případy vyvolávající nevolnost. Inhalační tyčinku snadno schováte do kabelky nebo do kapsy, takže rychlou pomoc máte neustále při ruce. Éterický olej koriandr harmonizuje zaží..
167 Kč
Cena bez DPH:139 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Využijte intenzivní eukalyptovou vůni při potížích s ucpaným nosem, ať je jeho důvodem nachlazení, nebo reakce na rozkvetlé okolí. Díky eukalyptovému éterickému oleji přináší tyčinka okamžitou úlevu, navíc příjemně osvěží vaši náladu. Snadno ji sbalíte do kapsy nebo kabelky, takže je vždy při ruce. ..
167 Kč
Cena bez DPH:139 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Využijte uklidňujících účinků jemného citrusového aroma ve vypjatých chvílích vašeho dne. Éterický olej z bergamotu uvolňuje napětí, zklidňuje rozjatřené smysly, zmírňuje strach a nervozitu. S odplavením negativních pocitů se navrací radost i dobrá nálada. Inhalační tyčinka se proto výborně hodí k o..
167 Kč
Cena bez DPH:139 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Odolávejte únavě a dodejte vašemu tělu potřebnou energii i bez kofeinu. Inhalační tyčinka s osvěžující směsí éterických olejů s převahou borovice je ideální vzpruhou pro situace, kdy se cítíte pod psa či bez energie. Probouzí smysly, povznáší náladu, posiluje sebejistotu a rozjasní vaši mysl. Díky p..
167 Kč
Cena bez DPH:139 Kč
Značka: Nobilis Tilia
Směs éterických olejů Jóga balans synergicky namíchaná v jemném olejovém základu v bio kvalitě, vyrovnává zdánlivé protiklady v nás. Podporuje všechno dobré, co přináší jógová praxe. Podněcuje pocit jednoty a harmonie, změkčuje ztuhlé a posiluje vše vzácné na mnoha úrovních našeho těla i emočních pr..
401 Kč
Cena bez DPH:335 Kč