ecolife.cz
Produkty v košíku

Med, Marmeláda

Povidla plná ovoce – zralé meruňky s vitamínem C nabitého rakytníku řešetlákového. Chutná, nasládlá povidla s rakytníkem, bohatým na vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty a omega kyseliny. Kromě zdravé energie napomáhá udržovat zdravou kondici organismu i díky léčivým látkám s antib..
84 Kč
Cena bez DPH:70 Kč
Vzácná, typicky podzimní povidla chutná však během celého roku. Na Slovensku sklizené šípky vařené tradičním způsobem našich babiček. Na ohni, v kotlíku/hrnci na ohni tak aby se vařily, ale nepřihořely, za stálého míchání s přidáváním cukru přibližně 10 hodin každá várka. Náročné, ale výsledek stojí..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Povidla plná ovoce – zralých třešní a vitamínem C nabitého rakytníku řešetlákového. Chutná, nasládlá povidla s rakytníkem, bohatým na vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty a omega kyseliny. Kromě zdravé energie napomáhá udržovat zdravou kondici organismu i díky léčivým látkám s anti..
84 Kč
Cena bez DPH:70 Kč
Originál včelí med květový od slovenských včelařů. Pozitivní účinky medu využíváme po tisíciletí. Vytváří ho včely sběrem a zahušťováním nektaru více lučních, zahradních a stromových květů. Květový med je jedinečný a neopakovatelný svým zdraví prospěšným složením, vůní, barvou a výrazně květovou chu..
109 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Originál včelí med řepkový od slovenských včelařů. Pozitivní účinky medu využíváme po tisíciletí. Vytváří ho včely sklizní a zahušťováním nektaru květin. Řepkový med obsahuje nespočet zdraví prospěšných látek – vitamínů, minerálních látek, antioxidantů, enzymů a organických kyselin, dokonce více než..
109 Kč
Cena bez DPH:90 Kč
Originál včelí med pastovaný od slovenských včelařů s dužninou bio rakytníku řešetlákového. Med a rakytník – jedinečné spojení, zdravé a sladké super potraviny s kyselým super ovocem. Jejich pozitivních účinků využíváme po tisíciletí, vždyť obsahují stovky zdraví prospěšných látek. Vitamínů, minerál..
124 Kč
Cena bez DPH:103 Kč
Med a šípky – jedinečné spojení včelího medu s plody šípky – malého zázraku přírody, který je starší než samo lidstvo. Jejich pozitivních účinků využíváme po tisíciletí, vždyť obsahují stovky zdraví prospěšných látek. Vitamínů, minerálů, enzymů, omega kyselin a léčivých látek s imunitu posilujícím a..
124 Kč
Cena bez DPH:103 Kč
Značka: Myco Medica
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o houbové extrakty a acerolu. K výrobě tohoto medu používáme květinový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní země CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem...
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Myco Medica
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o extrakty z houby cordyceps a aceroly. K výrobě tohoto medu používáme květinový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní země CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené ..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Myco Medica
Využili jsme přírodní poklady tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitní český med. Med jsme obohatili o prášek z houby hericium, dále o acerolu a zázvor. K výrobě tohoto medu používáme květinový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní země CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatí..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Myco Medica
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o extrakty z houby reishi a aceroly. K výrobě tohoto medu používáme květinový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní země CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené prů..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Myco Medica
Využili jsme přírodní poklady tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitní český med. Med jsme obohatili o prášek z houby reishi a čínské bylinky. K výrobě tohoto medu používáme květinový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní země CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmy..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč