ecolife.cz
Produkty v košíku

Květinová voda

Přírodní květinové vody, často nazývané květinové hydroláty, jsou produkty vyráběné z květin a rostlin. Tyto vody jsou přírodního původu a vyrábějí se destilací květin a bylin. Pro své vonné a léčebné vlastnosti se hojně využívají v kosmetice, aromaterapii a v péči o pleť a vlasy. Přírodní květinové vody jsou obecně považovány za šetrné k pokožce a mezi jejich největší výhody patří: hhydratace, zklidnění a snížení zarudnutí, výživa a osvěžení, regulace mazových žláz, prevence stárnutí pokožky, snadné a rychlé vstřebávání, přírodní vůně a všestrannost. Ve většině případů jsou vhodné pro různé typy pleti.
 
Značka: Modrá Púpava
100% vodný destilát (hydrolát) z květů levandule - jemný přírodní produkt s mnoha všestranně prospěšnými účinky na pokožku a různými způsoby použití (např. jako přírodní pleťová voda, pleťové tonikum). Levandulová květová voda je velmi jemný přírodní produkt s mnoha všestrannými účinky na pleť, a..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: Modrá Púpava
100% vodný destilát (hydrolát) z čerstvých okvětních lístků damašské růže - jemný přírodní produkt s mnoha všestrannými účinky na pleť a různými možnostmi použití (např. pleťová voda, tonikum...). Bio kvalita. Růžová květová voda je vynikající pro hydrataci, obnovu, zklidnění a čištění pleti. Je ..
323 Kč
Cena bez DPH:269 Kč
Značka: Modrá Púpava
Vodný destilát (hydrolát) květů heřmánku horského - přírodní  mýdlo/obličejové tonikum s mnoha všestrannými účinky na pleť a mnohostranným využitím. Bio kvalita. Heřmánková květová voda je jemný přírodní produkt, který výborně pomáhá rozjasňovat, zklidňovat a čistit pokožku. Přispívá k rovnoměrné..
316 Kč
Cena bez DPH:263 Kč