Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Květinová voda

Přírodní květinové vody, často nazývané květinové hydroláty, jsou produkty vyráběné z květin a rostlin. Tyto vody jsou přírodního původu a vyrábějí se destilací květin a bylin. Pro své vonné a léčebné vlastnosti se hojně využívají v kosmetice, aromaterapii a v péči o pleť a vlasy. Přírodní květinové vody jsou obecně považovány za šetrné k pokožce a mezi jejich největší výhody patří: hhydratace, zklidnění a snížení zarudnutí, výživa a osvěžení, regulace mazových žláz, prevence stárnutí pokožky, snadné a rychlé vstřebávání, přírodní vůně a všestrannost. Ve většině případů jsou vhodné pro různé typy pleti.
 
Značka: Modrá Púpava
Heřmánková květová voda je jemný přírodní produkt, který výborně pomáhá rozjasňovat, zklidňovat a čistit pokožku. Přispívá k rovnoměrnému tónu pleti i k větší pružnosti a jemnosti pokožky. Heřmánkovou vodu jsme obohatili o antimikrobiální peptidy  - produkty prospěšných bakterií z rodu Lactobacil..
316 Kč
Cena bez DPH:263 Kč
Značka: Modrá Púpava
Levandulová květová voda je velmi jemný přírodní produkt s mnoha všestrannými účinky na pleť, ať už jde o hydrataci, obnovu a regeneraci, rozjasnění, zklidnění nebo čištění.Má také tonizující vlastnosti , působí zklidňujícím a přijemným (adstringentním) účinkem, přispívá ke zklidnění Zklidňující ..
317 Kč
Cena bez DPH:264 Kč
Značka: Modrá Púpava
Růžová květová voda je vynikající pro hydrataci, obnovu, zklidnění a čištění pleti. Je jednou z nejoblíbenějších květinových vod s nejdelší historií používání. Pomáhá regenerovat, zlepšovat pružnost a jemnost pokožky. Typ pleti: všechny typy pleti - včetně citlivé, zralé a problematické (akné, ek..
330 Kč
Cena bez DPH:275 Kč