Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Vláknina

Vláknina
Vláknina je důležitá pro správnou funkci trávicího systému. Jedná se o typ sacharidů, které tělo nedokáže strávit ani vstřebat. Místo toho prochází neporušená trávicím traktem, což má několik zdravotních přínosů.

Naše vláknina se rozpouští ve vodě a v trávicím traktu vytváří želatinovou hmotu. Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi a přispívá k pocitu sytosti

Pestrá strava by měla obsahovat dostatek vlákniny. Její pravidelný příjem může pomoci udržet tělesnou hmotnost, zlepšit trávení, podpořit zdravou střevní flóru a snížit riziko onemocnění, jako je obezita, srdeční choroby a některé druhy rakoviny.
Vláknina -  S probiotiky 30ks
Balení na 30 dnů -24 %
Značka: Ecolife
vláknina z akácie senegálské
Podpořte vaše zdraví díky tyndalizovaným symbiotikům Díky unikátní spolupráci probiotických kultur s přírodními prebiotiky už více nebudete mít potíže spojené s věčnou zácpou, nadýmáním či bolestivým trávením. Harmonické nažívání probiotik s prebiotiky se kromě vyřešení střevních potíží projeví i..
704 Kč 932 Kč
Cena bez DPH:587 Kč
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Balení na 30 dnů -23 %
Značka: Ecolife
3 druhy unikátních vláknin v 1
VLÁKNINA Spokojené trávení nastartuje proces hubnutí, ale i celkového zdraví Popracujte na svém novém JÁ, zhubněte a podpořte tak nejen fyzické, ale i duševní zdraví díky vláknině. Ta navzdory tomu, že je nepostradatelným spojencem při prevenci několika onemocnění včetně správného fungování trávi..
679 Kč 881 Kč
Cena bez DPH:566 Kč