Hlavní menu
Produkty v košíku

Symbiotická Vláknina

Symbiotická Vláknina

Vláknina je důležitá nejen pro správné fungování trávicího systému. Je to druh sacharidů, které tělo nedokáže trávit nebo vstřebávat. Namísto toho prochází nedotčená trávicím traktem, přičemž má několik výhod pro zdraví. Pestrá strava by měla obsahovat dostatek vlákniny. Její pravidelný příjem může pomoci udržovat tělesnou váhu, zlepšit trávení, podporovat zdravou střevní flóru a snížit riziko onemocnění, jako je obezita, srdeční choroby a některé typy rakoviny.

Naše vláknina se rozpouští ve vodě. Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi a přispívá k pocitu sytosti. V balení naleznete až 30 denních dávek v praktickém sáčkovém balení, které si umíte vzít i sebou na cesty.

Značka: Ecolife
Podpořte vaše zdraví díky tyndalizovaným symbiotikům Díky unikátní spolupráci probiotických kultur s přírodními prebiotiky už více nebudete mít potíže spojené s věčnou zácpou, nadýmáním či bolestivým trávením. Harmonické nažívání probiotik s prebiotiky se kromě vyřešení střevních potíží projeví i..
730 Kč
Cena bez DPH:608 Kč
Značka: Ecolife
VLÁKNINA Spokojené trávení nastartuje proces hubnutí, ale i celkového zdraví Popracujte na svém novém JÁ, zhubněte a podpořte tak nejen fyzické, ale i duševní zdraví díky vláknině. Ta navzdory tomu, že je nepostradatelným spojencem při prevenci několika onemocnění včetně správného fungování trávi..
704 Kč
Cena bez DPH:587 Kč