Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Přírodní masti a gely

Přírodní masti a gely jsou kosmetické nebo léčebné přípravky, které jsou vytvořeny z přírodních složek a zaměřují se na různé účely, například na léčbu kožních problémů, hydrataci pokožky nebo úlevu od bolesti. Tyto výrobky mohou být vyrobeny z různých přírodních složek, jako jsou byliny, rostlinné oleje, včelí vosk, éterické oleje a další přírodní látky. masti a gely jsou často vytvořeny z přírodních rostlinných složek a obvykle neobsahují syntetické látky, konzervační látky ani umělá barviva.
 
Značka: Bio Tatry
Alchemilla gel má stahující, hojivé, protizánětlivé, antimikrobiální, hemostatické, zklidňující, regenerační a tonizující účinky. Účinné látky obsažené v tomto jedinečném přípravku pocházejí z místních bylin pěstovaných v ekologickém zemědělství. Svou léčivou sílu čerpají přímo z čisté tatranské ..
344 Kč
Cena bez DPH:286 Kč
Značka: Green Idea
Arniková mast 100% BIO PRODUKT Mast s arnikou je vhodná k péči o kůži u osob s otoky nohou při křečových žilách. Arnika horská je tradičně používána při kožních projevech ekzémů nebo v přípravcích na zhmožděniny nebo podlitiny a výrony. Arnika snižuje produkci kožního mazu, proto je vhodná na ..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Heřmánek je bylinka bohatá na azuleny, bisabololy a polyfenoly. Heřmánek se tradičně používá pro své zklidňující a hojivé účinky. Mast se používá k péči o kůži a pro regeneraci poškozené kůže a v oblasti zacelených jizev, je vhodná k péči o prochlazenou, rozpraskanou kůži a při dalších kožních probl..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Kafrovník pravý je vždyzelený strom pocházející z jihovýchodní Asie. Získáváme z něj velmi cennou aktivní látku - kafr. Kafr je hojně používaná surovina v kosmetických i farmaceutických přípravcích. Kafrová mast je přípravek určený ke zklidnění pokožky. Slouží k místnímu tišení podrážděné pokožky. K..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Kaštanová mast je přípravek k péči o kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující účinek n..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Konopný olej je vhodný k péči o kůži při některých formách ekzémů. Aktivní látky z konopí jsou svými účinky na kůži natolik výjimečné, že se jimi v současné době intenzivně zabývá moderní medicína. Konopný olej udržuje pleť vláčnou, hladkou a elastickou. Za ojedinělou účinností n..
176 Kč
Cena bez DPH:147 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Kořen kostivalu je bohatý na alantoin. Kostivalová mast má regenerační a hojivé účinky na podrážděnou kůži. Kořen kostivalu je mnoha generacemi prověřený zejména v přípravcích na zhmožděniny, namožené svaly a aplikaci pro lepší hojení ran. Použití: jemně vtírejte podle potřeby..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Levandulová mast je přípravek určený k čištění, regeneraci a zklidnění pokožky. V tradiční přírodní medicíně je levandulové aroma velmi úspěšně používáno při nespavosti, nervozitě a nejrůznějších poruchách spánku. V tradiční čínské medicíně se používá při projevech neklidu, depresích a úzkostných st..
188 Kč
Cena bez DPH:157 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Třezalka tečkovaná je bylinka bohatá na hypericin, o kterém je historicky známo, že má pečující a regenerační účinky na pokožku. Již staletí je třezalkový olej či mast používaný na citlivou pokožku nebo na podrážděnou kůži po opalování na sluníčku či v umělých soláriích. Třezalko..
188 Kč
Cena bez DPH:157 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Měsíčková mast je univerzální kosmetický přípravek vhodný k širokému použití, zejména pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, změkčení tuhých jizev na kůži nebo na opruzeniny. Měsíček lékařský se tradičně používal na spáleniny a různé formy ekzémů. Použití: jemně vtírejte podle..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Mast TYGR BIO je vyrobena pouze z přírodních surovin, základ tvoří bambucké máslo, kokosový olej a včelí vosk. Obsahuje přírodní silice (kajeputový olej, hřebíček, máta, skořice, eukalyptus, bazalka), kafr a menthol, jejichž vůně a zahřívací efekt mají vliv na uvolnění napětí (hlava), stres a únavu,..
132 Kč
Cena bez DPH:110 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Propolis je velmi cenná přírodní látka, kterou používají včely ve formě tmelu k ochraně před plísněmi, viry a bakteriemi. Této schopnosti propolisu se využívá v přírodní medicíně. Mast se používá k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazeno..
176 Kč
Cena bez DPH:147 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Prsní mast obsahuje vysoký podíl rostlinných silic a výtažků bylin, které jsou používány k prokrvení pokožky. Mast je vhodná k masážím v oblasti hrudníku, zad, krku, čela a spánků k uvolnění dýchání při chřipce a nachlazení. Mast je mírně chladivá. Použití: je vhodná pro každý..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Plod rakytníku má významné regenerační vlastnosti, kterých se využívá v přírodní medicíně. Rakytník se používá k podpoře hojení ran. Mast je vhodná na drobné spáleniny a k péči o kůži při různých projevech ekzémů. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant. Stimuluje obnovení poškozených tkání. ..
188 Kč
Cena bez DPH:157 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Řepík je používaný v přírodní medicíně od starověku, ale svými účinky nás nepřestává udivovat do dnešní doby. V herbářích je doporučován pro své protizánětlivé účinky. Často je doporučován pro zpevnění cévních stěn v oblasti hemoroidů.  Je vhodný k péči o podrážděnou a ekzematozn..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Svízel vonný (Mařinka vonná) je bohatý na kumarin. Mast je doporučována jako přírodní prostředek zlepšující elasticitu a pevnost pokožky. Slouží i k vyhlazení vrásek a k redukci jejich tvorby.   Použití: je vhodná pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pok..
165 Kč
Cena bez DPH:138 Kč
Značka: Green Idea
Mast TYGR FORTE je velice silná, díky základu z vazelíny zůstává dlouho na pokožce, kde intenzivně účinkuje a voní. Obsahuje přírodní silice (máta, kajeputový olej, bazalka, hřebíček, skořice, eukalyptus), kafr a menthol, jejichž vůně a zahřívací efekt mají vliv na uvolnění napětí (hlava), stres a ú..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Green Idea
100% BIO PRODUKT Tymián je stálezelený polokeř vyskytující se zejména v západním Středomoří. Tymiánová mast je kosmetický přípravek k péči o svědivou a suchou kůži. Účinnými složkami tymiánu jsou zejména thymol, carvacrol a cymen. Tymián je dobře vnímán i v aromaterapii pro svou vůni, která navoz..
176 Kč
Cena bez DPH:147 Kč