Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Přírodní doplňky výživy

Doplňky stravy hrají klíčovou roli při udržování správného fungování našeho těla. Pečlivě vybrané produkty obsahují důležité vitaminy, minerály, kvalitní extrakty a bylinné sirupy, které pomáhají našemu tělu. V sortimentu Ecolife najdete řadu doplňků stravy určených na podporu kloubů a kostí, posílení imunitního systému, detoxikaci organismu, zlepšení trávení, zlepšení kvality spánku a mnoho dalších. Kromě toho nabízíme doplňky stravy vhodné pro muže i ženy a široký výběr dalších ekoproduktů.
Značka: Modrá Púpava
Díky použití živého kolagenu spolu s dalšími bioaktivními látkami budete mít pružnější pokožku, pevnější nehty a zářivější vlasy. V klinických studiích* bylo prokázáno, že použití proteinů vaječných membrán: zvyšuje pružnost a pevnost pokožky, rozjasňuje pleť, vyrovnává produkci kožního mazu, reduku..
2 129 Kč
Cena bez DPH:1 774 Kč
Vláknina -  S probiotiky 30ks
Balení na 30 dnů -24 %
Značka: Ecolife
vláknina z akácie senegálské
Podpořte vaše zdraví díky tyndalizovaným symbiotikům Díky unikátní spolupráci probiotických kultur s přírodními prebiotiky už více nebudete mít potíže spojené s věčnou zácpou, nadýmáním či bolestivým trávením. Harmonické nažívání probiotik s prebiotiky se kromě vyřešení střevních potíží projeví i..
704 Kč 932 Kč
Cena bez DPH:587 Kč
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Balení na 30 dnů -23 %
Značka: Ecolife
3 druhy unikátních vláknin v 1
VLÁKNINA Spokojené trávení nastartuje proces hubnutí, ale i celkového zdraví Popracujte na svém novém JÁ, zhubněte a podpořte tak nejen fyzické, ale i duševní zdraví díky vláknině. Ta navzdory tomu, že je nepostradatelným spojencem při prevenci několika onemocnění včetně správného fungování trávi..
679 Kč 881 Kč
Cena bez DPH:566 Kč
Flex collagen - Klouby & pohyb 50ks
Biofotonické sklo -17 %
Značka: Ecolife
FLEX COLLAGEN Klouby & Pohyb spolu s Boswellií vás zbaví bolestí kloubů a kostí Opotřebování kloubů či bolest kyčlí nepatří jen do běžného slovníku seniorů. Stále častěji se s podobnými komplikacemi setkávají i mladší ročníky. Pravidelné sportovní aktivity jako běhání a posilování se totiž podepi..
398 Kč 477 Kč
Cena bez DPH:331 Kč
Vitamin C 1000 - S výtažkem ze šipek a vitamínem B2 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
VITAMIN C 1000 s výtažkem ze šipek a vitamínem B2 Je jednoznačně nejznámějším ze skupiny vitamínů a v domácnosti by ho měla mít každá jedna rodina. Jeho přirozeným zdrojem je čerstvé ovoce a zelenina. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vitamínů v lidském těle se spoustou pozitivních účinků na ná..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Vitamin C 500 - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
C-čko znají už malé děti Je součástí našich lékárniček a saháme po něm zejména tehdy, když na nás leze nemoc. Vitamin C však patří mezi nejpůsobivější vitamíny se širokým spektrem účinků. Lidskému organismu dodává celou řadu podmanivých benefitů a jelikož si jej tělo neumí vyrobit samo, je vhodné..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Zdravá forma provitaminu A s výraznými účinky na lidské zdraví v jednom balení s dalšími silnými antioxidanty. Betakaroten je červeno-oranžový pigment, který se nachází v řadě rostlin, v ovoci a zelenině. V lidském těle se betakaroten mění na provitamin A.  Takže organismus si ho z něj dokáže vyr..
212 Kč
Cena bez DPH:177 Kč
HAIR AnaGain + Camu Camu 50ks, pro růst vlasů
Biofotonické sklo -30 %
Značka: Ecolife
Padání vlasů patří mezi přirozený a fyziologický jev. Problém ale představuje nadměrné vypadávání vlasů bez ohledu na pohlaví či věk. Mezi nejčastější příčiny patří nedostatek potřebných vitamínů a minerálů, hormonální změny a stres. Řešením však můžete být jedinečný přírodní vlasový stimulátor HAIR..
493 Kč 704 Kč
Cena bez DPH:411 Kč
Nukleotidy & Betaglukan 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukan poskytují účinnou ochranu před viry Připravte se na sezónu chřipky už teď a prožijte podzim spolu s jarem bez zdravotních potíží! Účinnou ochranu před virovými onemocněními, k nimž patří i Covid 19, vám poskytne unikátně spojení nukleotidů a betaglukanu v našem výživovém d..
669 Kč
Cena bez DPH:558 Kč
PYCNOGENOL® Kognitivní myšlení 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Vysoké pracovní nasazení Zkouškové období či ukončení studia vyžadují špičkovou mozkovou aktivitu . Podpořte proto vaši paměť, soustředění se, schopnost řešit problémy a řečový projev unikátním doplňkem stravy. Naše rozumové predispozice s přibývajícím věkem slábnou. Důvodem tohoto procesu je ..
669 Kč
Cena bez DPH:558 Kč
PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Dejte nepříjemným pocitům během perimenopauzy červenou Menopauza je přirozený proces vyskytující se v životě každé ženy. Jejímu příchodu však předchází přechodné období perimenopaza, které průměrně trvá asi čtyři roky. Během nich se musí každá žena popasovat s nepříjemnými pocity jako jsou návaly..
482 Kč
Cena bez DPH:402 Kč
PYCNOGENOL® Menstruační diskomfort 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
PYCNOGENOL® Menstruační diskomfort si poradí s PMS i bolestivou menstruací Každá z nás to zná. Nervozita, pocení, nafouklé břicho či nezastavitelná chuť k jídlu. Premenstruační syndrom (PMS) s námi umí pěkně zamávat a to nás ještě čeká období menstruace spojené s nepříjemným krvácením a křečemi. ..
528 Kč
Cena bez DPH:440 Kč
PYCNOGENOL® Péče o pleť 50ks
Biofotonické sklo -30 %
Značka: Ecolife
Snižte projevy stárnutí pleti na minimum díky PYCNOGENOL® Péče o pleť Mladě a zdravě vypadající pleť nemusí být výsadou jen žen, které nedávno oslavily dvacítku. Stárnutí je sice přirozenou součástí života, ale naštěstí dnes již existují doplňky stravy, které jeho projevy zredukují na minimum. Pa..
493 Kč 704 Kč
Cena bez DPH:411 Kč
PYCNOGENOL® Senná rýma & Astma 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Nedovolte senné rýmě snižovat kvalitu vašeho života Nedovolte senné rýmě více ztrpčovat váš život několik týdnů či měsíců v roce. Zbavte se jednou provždy jejích typických příznaků, k nimž patří pocit plného nosu, kýchání, slzení či kašlání. Alergické projevy senné rýmy i alergického astmatu může..
555 Kč
Cena bez DPH:462 Kč
Selen - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
SELEN s postupným uvolňováním Pokud patříte k vegetariánům či veganům určitě v rámci doplňků stravy neobeďte selen. Tento esenciální minerál získávaný prostřednictvím stravy totiž hraje hlavní roli v důležitých procesech v těle, jako je metabolismus či správné fungování štítné žlázy. Proto pokud ..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Skin collagen premium 30ks
Balení na 30 dnů -27 %
Značka: Ecolife
K bezvadnému vzhledu vám pomůže kolagen v práškové formě Krásná pleť bez vrásek , akné a dalších nedokonalostí už nemusí být nedosažitelným snem. Drahé kosmetické krémy s přítomností kolagenu totiž nedokážou do pokožky proniknout natolik, aby se na ní projevila trvalá změna. Nejlepší věc, kter..
586 Kč 805 Kč
Cena bez DPH:488 Kč
Vitamin D3 2000 I.U. - S postupným uvolňováním 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
Vitamin D3 se projevuje zejména v silných kostech a zdravých zubech D-čko je tak pro lidský organismus nezbytné především pro lepší vstřebávání a využití vápníku. Ale jeho místo je důležité i při budování imunitního systému a předcházení některým druhům rakoviny. Zvyšte příjem Vitaminu D3 v zi..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč
Zinek v chelátové vazbě 50ks
Biofotonické sklo
Značka: Ecolife
ZINEK V CHELÁTOVÉ VAZBĚ s postupným uvolňováním Radostné očekávání nového člena rodiny se spojuje se sníženým množstvím minerálů a vitamínů v těle. Podobně jsou na tom i lidé, jejichž životní filozofii tvoří veganství či vegetariánství. Pokud k nim patříte i vy, tak vám v těle chybí mimo jiné jed..
131 Kč
Cena bez DPH:109 Kč