Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

ECO pro Děti

ECO pro Děti
Eco produkty pro děti jsou bezpečnou a ohleduplnou volbou pro jejich zdravý a šťastný vývoj. Tyto speciální výrobky jsou vyrobeny z přírodních a neškodných složek, bez použití agresivních chemikálií a potenciálně škodlivých látek. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly citlivé pokožce a potřebám dětí od narození až po starší věkové skupiny. Eco produkty pro děti zahrnují přírodní dětské kosmetické produkty, ekologické pleny a další, které pečují o jejich pohodu a zároveň respektují přírodu.
Značka: Janod
Tato kreativní XXL sada vám umožní vytvořit 16 pěkných různých šperků. Postupujte podle návodu k vytvoření šperků krok za krokem. Krabička obsahuje: barevné nitě z bavlny, 1 zlatý mikrokuličkový řetízek, 100 barevných kamínků na navlékání, 44 přívěsků, několik zapínání ve zlaté barvě, 400 barevných ..
656 Kč
Cena bez DPH:547 Kč
Značka: Janod
Dřevěná garáž pro děti od 2 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Vroom vroom! Je dopravní špička! Zde je doprovod aut, která vjíždějí a odjíždějí, aby přejeli na parkoviště pomocí ramp a výtahu nebo využili výhod automatické autoumývárny... Přichází noc a je čas odložit auto do..
1 767 Kč
Cena bez DPH:1 473 Kč
Značka: Janod
Dřevěná požární stanice pro děti od 2 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Siréna zazní, nechte hasiče projít! Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2..
1 767 Kč
Cena bez DPH:1 473 Kč
Značka: Janod
Dřevěný jeřáb pro děti od 3 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Otáčí se kolem své osy (360°). Bolid je kolekce vozů Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid opravdu pevné! S tě..
1 641 Kč
Cena bez DPH:1 367 Kč
Značka: Janod
Dětská strategická hra pro děti od 5 let, rozvíjí jemnou motoriku, strategické plánování a logiku, je určena pro 2 hráče. Dětská strategická Hádej kdo jsem! je vhodná pro děti od 5 do 12 let, má motiv zvířátek, je v anglickém jazyce. Součástí balení je 48 kartiček, hrací plocha, podstavec, 48 odn..
631 Kč
Cena bez DPH:526 Kč
Značka: Janod
Sada zahradního nářadí pro malé kutily. Balení obsahuje krhlu s motivem Ježka, rukavice s motivem Ježka, hrabičky a rýč. Vše je sladěno v kombinaci přežně pastelové zelené barvy, s menšími částmi žluté. Hrábličky a rýč mají pevnou dřevěnou rukojeť. Rukavice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. S ..
883 Kč
Cena bez DPH:736 Kč
Značka: Bonikka Dolls
Hra s bábikou rozvíja okrem jemnej motoriky aj schopnosť pomáhať, vcítiť sa, posilňuje vrodený cit pre starostlivosť a cez hrané príbehy napomáha rozvoju fantázie a predstavivosti. Keďže malé deti ešte nevedia vyjadriť svoje emócie slovami, často ich vyjadrujú práve prostredníctvom hry s bábikami, k..
2 499 Kč
Cena bez DPH:2 083 Kč
Značka: Janod
Hudební sada pro děti od 18 měsíců, obsahuje xylofon, tamburinu, flétnu a kastaněty. Koncert brzy začne! Buďte připraveni zimprovizovat melodii s touto rozkošnou sadou 5 dřevěných nástrojů. Tato barevná souprava je ideální pro zkoušení hudby a napodobování starších, potěší děti od 18 měsíců. Sklá..
883 Kč
Cena bez DPH:736 Kč
Značka: Janod
Dřevěná kuchyňka pro děti od 3 let v krásné růžové barvě se zlatými třpytivými detaily a nadčasovým retro designem. Dřevěná kuchyňka Candy Chic Janod je skvělá kuchyňka s otočnými knoflíky, které vydávají rapkavý zvuk a nadčasovým designem, je vyrobena v kombinaci třpytivých barev zlaté a růžové...
3 408 Kč
Cena bez DPH:2 840 Kč
Značka: Janod
Dřevěná stavebnice pro děti od 6 let. Rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Nádherná dřevěná stavebnice, která obsahuje 100 dílků v krásných barvách, které mohou děti použít k výrobě bláznivých staveb, výhradně podle jejich fantazie! Malí stavitelé mohou stavět dvourozměrné nebo tr..
757 Kč
Cena bez DPH:631 Kč
Značka: Janod
Krásný dřevěný vozík a chodítko pro děti od 1 roku s dřevěnými kostkami, hlava zajíčka se při pohybu pohupuje na strunce. Dřevěná hračka pro děti ve věku 1-4 roky. Tento úžasný vozík je ideální pro děti, které ještě úplně nezvládly chůzi: hlavička roztomilého zajíčka je připevněna na pružině a mr..
1 389 Kč
Cena bez DPH:1 157 Kč
Značka: Janod
Dřevěné kostky pro děti od 1 roku. Rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci oko - ruka. Moje první kostky - Zvířátka z lesa je zábavná hra ze 4 dřevěných kostek, ze kterých si můžete vytvořit 4 portréty lesních zvířátek (liška, králík, zajíc, pejsek). Víte, jak tato zvířátka vypadají? Dokážete je z..
328 Kč
Cena bez DPH:273 Kč
Značka: Janod
Dřevěné magnetické udice pro děti od 3 let z masivního dřeva. Obsahuje 11 dřevěných rybyček a 2 magnetické udice. Kdo první chytí rybičku na udici? Kdo chytí žraloka? Chytání rybiček nikdy nebylo tak zábavou jako teď! Originální a stylová hra Pojďme na ryby! je skvělým dárkem pro vaše malé ratol..
606 Kč
Cena bez DPH:505 Kč
Značka: Janod
Dřevěné odrážedlo pro nejmenší Hroch Janod s vozíkem na hračky. Tato krásná a trendová hračka ve tvaru hrocha je ideální pro rozvoj motorických dovedností a rovnováhy vašeho dítěte. Stane se ideálním společníkem bez ohledu na to, zda je používáno jako vozík na hračky nebo jako odrážedlo. V obou příp..
2 020 Kč
Cena bez DPH:1 683 Kč
Značka: Janod
Najděte Henriettu, Oříšek a bílého zajíčka ve stejné krabici! Sada tří puzzle, která obsahuje kočku Oříšek, zajíce živícího se mrkví a roztomilou slepičku Henriettu. Každé puzzle obsahuje 9 dílků a prohlubeň pro snadné vybírání dílků. Pod každým puzzle je vytištěná šablona ideální pro pomoc nejmenší..
656 Kč
Cena bez DPH:547 Kč
Značka: Janod
Tato pěkná dárková krabička obsahuje 4 vkládací puzzle různých obtížností na téma domácí mazlíčky: 2-dílná ryba, 3-dílný pes, 4-dílný papoušek a 5-dílná kočka. Vaše dítě bude svým vlastním tempem skládat tyto puzzle, kterým se zvyšuje obtížnost. Sada se skládá ze 4 dřevěných puzzle uspořádaných na 4..
505 Kč
Cena bez DPH:421 Kč
Značka: Janod
Dřevěné vkládací puzzle pro děti od 1 roku. Rozvíjí paměť, logické myšlení a jemnou motoriku. Dětské dřevěné vkládací puzzle s motivem Zvířátka v lese jsou typem hračky, kterou musí mít každé děťátko od 1 roku. Puzzle mají dřevěnou úchytku pro trénování nůžkového úchytu a snadného uchopení jednot..
353 Kč
Cena bez DPH:294 Kč
Značka: Janod
Dřevěné vkládací puzzle s úchopem Ve městě pro děti od 1 roku rozvíjejí jemnou motoriku. Podpořte u svých nejmenších dětiček jemnou dětskou motoriku, úchop, koordinaci oko-ruka, trpělivost, soustředěnost, ale i představivost. Udělejte tak s tímto hravým vkládacím puzzle, které je svojí velikostí ..
353 Kč
Cena bez DPH:294 Kč