ecolife.cz
Produkty v košíku

Lilliputiens

Lilliputiens: Pohádkový svět hraček pro dětskou fantazii

Lilliputiens není jen značka hraček, je to brána do pohádkového světa, kde se sny stávají realitou. V roce 1995 dvě ambiciózní maminky vdechly život tomuto kouzelnému vesmíru s cílem přenést dětskou fantazii do hmatatelné podoby.

Hračky Lilliputiens nejsou jen obyčejné plyšáky. Skrývají v sobě překvapení, která podnítí zvědavost a rozvíjejí dětskou představivost. Jemné materiály různých barev a textur stimulují hmat a zrak, zatímco roztomilé postavičky s vlastními příběhy zvou na dobrodružství.

Lilliputiens klade důraz na kvalitu a bezpečnost. Každá hračka je vyrobena z odolných materiálů testovaných nezávislými laboratořemi a splňuje přísné normy. Mnohé z nich lze prát v pračce, čímž se stávají praktickými společníky na dětských výpravách.

Hračky Lilliputiens nejsou jen zábavou, ale také investicí do rozvoje vašeho dítěte. Podporují jeho motoriku, představivost a umožňují mu objevovat svět hravým způsobem.

Proč si vybrat Lilliputiens?

 • Rozvíjejí dětskou fantazii a představivost
 • Podporují motoriku a koordinaci
 • Vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů
 • Testováno nezávislými laboratořemi
 • Mnohé lze prát v pračce
 • Roztomilé postavičky s vlastními příběhy

Objevte kouzelný svět Lilliputiens a dopřejte svým dětem hračky, které jim rozzáří úsměv na tváři!

Lilliputiens:

 • Belgická značka hraček založená v roce 1995
 • Roztomilé látkové hračky s překvapeními
 • Podporují představivost, motoriku a zvědavost dětí
 • Vyrobeno z kvalitních a bezpečných materiálů
 • Testováno nezávislými laboratořemi
 • Mnohé lze prát v pračce
Značka: Lilliputiens
Objevte kouzelný svět s Lilliputiens - kouzelník dráček Joe! Veselé dobrodružství: Textilní knížka s dráčkem Joeym zavede vaše batole do světa magie a čar. Hra a rozvoj: Vtipné obrázky a různé aktivity stimulují zrak, sluch a hmat vašeho dítěte. Uklidnění: Měkké materiály a kousátko uleví ..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Hmatová a zvuková kniha - Veselá farma: Představte svému dítěti svět farmy! Hledáte zábavný a poutavý způsob, jak seznámit své dítě se životem na farmě? Potom je hmatová a zvuková kniha Veselá farma od Lilliputiens ideální volbou! Tato krásně ilustrovaná kniha je určena pro děti od..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Kouzelná knížka do vany s přísavkami - Fiesta: Zábava v lázni pro nejmenší! Hledáte způsob, jak učinit koupání vašeho miminka zábavnějším? Pak je Lilliputiens - Kouzelná knížka do vany s přísavkami - Fiesta tou pravou volbou! Tato roztomilá a barevná knížka je vyrobena z měkkého a ..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - liška Alice - kouzelná knížka do vody: Zážitek z koupání s překvapením! Hledáte hračku do vany, která zabaví vaše dítě a zároveň podpoří jeho rozvoj? Pak je Lilliputiens – liška Alice – kouzelná knížka do vody tou pravou volbou! Tato roztomilá a interaktivní knížka je vyrobena z m..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Kouzelná knížka do vany s přísavkami - Safari: Prozkoumejte divočinu s vaším miminkem! Hledáte zábavný a poutavý způsob, jak seznámit své miminko se světem zvířat? Pak je Lilliputiens - Kouzelná knížka do vany s přísavkami - Safari tou pravou volbou! Tato roztomilá a barevná knížka..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Alice: Roztomilá kamarádka pro každou hru! Měkká a přátelská: Panenka Alice je vyrobena z měkkých a příjemných materiálů, ideálních pro mazlení a hru. Roztomilý design: Panenka má roztomilou tvář s očima z filcu a oušky, které lze odepnout a přeměnit ji na lišku. Pod..
578 Kč
Cena bez DPH:482 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Lena: Roztomilá kamarádka pro každou malou maminku! Měkká a mazlivá: Panenka Lena je vyrobena z měkkých a příjemných materiálů, ideální pro mazlení a hru. Roztomilý design: Veselá tvář a pestré barvy upoutají pozornost dětí a rozvíjejí jejich fantazii. Hra na roli: P..
578 Kč
Cena bez DPH:482 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Stella: Roztomilá kamarádka pro každou malou parádnici! Měkká a příjemná: Panenka Stella je vyrobena z měkkých a příjemných materiálů, které jsou ideální na mazlení a hru. Hravá a zábavná: Panenka má odnímatelnou čepici s oušky a rohlíky, která se dá proměnit v roztomi..
578 Kč
Cena bez DPH:482 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Dráček Joe - Plyšová hračka, která se stane nejlepším kamarádem vašeho dítěte! Měkký a mazlivý: Dráček Joe je vyroben z měkkého plyše, který je příjemný na dotek a ideální k mazlení. Hravý design: Roztomilý design dráčka Joe s velkýma očima a úsměvem si vaše dítě zamiluje na p..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - sada prstových maňásků - Červená Karkulka: Poutavý popis produktu Umožňuje hrát divadélko s klasickým příběhem: Tato sada obsahuje 4 prstové maňásci - Červenou Karkulku, babičku , vlka a myslivce - se kterými si děti mohou zahrát klasický příběh o Červené Karkulce. Rozvíjí dět..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Prstové loutky - Farma: Zábava na dosah ruky! Hledáte zábavný a poutavý způsob, jak pobavit své děti? Potom jsou prstové loutky Farma od Lilliputiens tou pravou volbou! Tato sada 4 roztomilých prstových panenek promění vaše prsty v roztomilá zvířátka z farmy a podnítí fantazii vaši..
528 Kč
Cena bez DPH:440 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - prstové loutky - lesní zvířátka: Poutavý popis produktu Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu: Prstové loutky Lilliputiens jsou skvělým nástrojem pro rozvoj dětské fantazie a kreativity. Děti si s nimi mohou vymýšlet příběhy, hrát si na různé postavy a zažívat tak nekonečná dobr..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - sada prstových maňásků - Tři prasátka: Oživte klasickou pohádku! Zábavná hra na motivy oblíbené pohádky: Prožijte s dětmi příběh tří selat a zlého vlka s touto hračkou. Souprava obsahuje 4 prstové loutky - tři prasátka a vlka. Rozvíjí fantazii a kreativitu: Děti si s loutky vy..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Textilní knížka - Doktorka Alice: Poutavý popis produktu Rozvíjí dětskou fantazii a hravost: Tato interaktivní knížka umožňuje dětem hrát si na doktorku a starat se o své plyšové kamarády. Učí děti o povolání doktorky: Knížka zábavným způsobem seznamuje děti s prací doktorky a..
578 Kč
Cena bez DPH:482 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Textilní knížka - Králíček zubařům: Zábavná cesta ke zdravým zoubkům! Učí děti správně si čistit zoubky: Knížka poutavě a zábavnou formou ukazuje dětem, jak si správně čistit zoubky a starat se o jejich ústní hygienu. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu: Knížka s roztomilými..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Lilliputiens
Objevte svět Červené Karkulky s roztomilou textilní knížkou od Lilliputiens! Rozvíjí smysly: Měkká knížka s různými texturami a zvuky stimuluje hmat, sluch a zrak miminka. Učí hravou formou: Veselé obrázky a krátké příběhy seznámí miminko s pohádkou o Červené Karkulce a jejích dobrodružstvíc..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - textilní kostka s aktivitami - liška Alice: Zábava a rozvoj v jednom! Rozvíjí smysly a jemnou motoriku: Kostka nabízí různé aktivity, jako jsou šustící materiály, zrcátko, kousátko a poutka, které stimulují hmatové, zrakové a sluchové vjemy dětí. Zároveň posiluje jejich jemnou m..
502 Kč
Cena bez DPH:419 Kč
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - textilní leporelo - Džungle: Objevte dobrodružství v džungli! Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu: Leporelo Lilliputiens - Džungle je skvělým nástrojem pro rozvoj dětské fanta kreativity. Děti si s ním mohou vymýšlet příběhy o zvířátkách žijících v džungli a zažívat tak nekone..
417 Kč
Cena bez DPH:347 Kč