ecolife.cz
Produkty v košíku

Kaloo

Hračky Kaloo - francouzská vášeň pro jemné chvíle s miminkem

Kolekce hraček Kaloo nabízí měkké a chlupaté hračky, které uklidňují a přispívají k pocitu pohody dítěte. Díky výběru měkkých a odolných materiálů a preciznímu ručnímu zpracování, podobně jako první látkové panenky Tendresse, se design Kaloo zaměřuje na kvalitu.

Dárek Kaloo k narození je především důkazem lásky, projevem pozornosti, který v sobě ztělesňuje přítomnost a památku prvních nezapomenutelných chvil s miminkem.
Značka: Kaloo
Kaloo Hudební skříňka Šperkovnice Emma Tendresse: Krásný a praktický dárek pro malou slečnu   Roztomilý design: Šperkovnice ve tvaru srdce s motivem baleríny ozáří dětský svět a stane se oblíbeným doplňkem. Funkční úložná skříňka: Vnitřní prostor s přihrádkami a měkkým polstrováním pojme ..
831 Kč
Cena bez DPH:692 Kč
Značka: Kaloo
Hrací skříňka a šperkovnice v jednom s tančící Valentinou, uvnitř je zrcadlo a 2 zásuvky. Klíček hracího mechanismu je na zadní straně skříňky. Tato krásná hudební skříňka s krásnou tanečnicí v podobě panenky jménem Valentine, je ideální pro uspávání miminka při melodii „Labutí jezero“. Skříňka j..
831 Kč
Cena bez DPH:692 Kč