ecolife.cz
Produkty v košíku

Alavis Maxima™

Doplňky stravy ALAVIS™ MAXIMA

Známe jen jeden standard kvality – ten nejvyšší!

 

alavis-maxima-konsky-kolagen​​​​​

ALAVIS™ renomovaná značka ve veterinární medicíně

Veterináři, kteří ji používají pro své čtyřnohé pacienty, souhlasí, že kvalita, šetrnost a účinnost každého veterinárního přípravku ALAVIS™ je mimořádně vysoká a bezkonkurenční. Díky tomu je ALAVIS™ možná jediným veterinárním přípravkem ve své kategorii, který se podává drahým závodním koním, aby jim pomohl vyhrávat ještě před samotným startem.

Nastal však nečekaný vývoj. Vynikající pověst ALAVIS™ se rychle rozšířila a začala móda užívání veterinárních přípravků lidmi. Naším cílem však zůstává, aby přípravky pro koně zůstaly určeny výhradně pro koně.

Triple blend Extra Silný | Alavis Maxima Hyaluronic acid Gummies | Alavis Maxima Spalovač tuků

Nejlepší kloubní výživa

Z tohoto důvodu jsme uvedli na trh humánní doplňky stravy pod značkou ALAVIS™ MAXIMA. Tato řada je určena pro aktivní a sportovně zaměřené lidi, a budeme ji promyšleně a kvalitně rozšiřovat. Naše sesterská značka BARNY‘s nabízí širší portfolio kvalitních humánních doplňků stravy.

Tento krok představuje významný posun pro značku ALAVIS™ od veterinárních přípravků k humánním doplňkům stravy. Výzkum, vývoj, klinické studie a mnohé laboratorní testy každé šarže probíhají důkladně, abychom zajistili, že zákazníci dostanou za své peníze jen to nejlepší.

 

vyživa-kĺbov-alavis-maxima

alavis-maxima-ecolife-klby-vyvoj

U doplňků stravy je vše jednodušší, mnohem jednodušší.

My však nechceme a nebudeme dělat kvalitativní rozdíly mezi „doplňky stravy“ a „veterinárními přípravky“ s ověřenou kvalitou a účinností. Naše zkušenosti, postupy a normy již dlouho uplatňujeme u naší sesterské značky BARNY’s. Zákazník byl, je a bude pro nás vždy na prvním místě, proto si do našeho týmu vybíráme nejen špičkové odborníky, ale i lidi se srdcem na správném místě. Proto si můžete být jisti, že pokud by se nějaký náš produkt dal ještě vylepšit, určitě bychom to učinili!

Jsme přesvědčeni, že vstupem značky ALAVIS™ mezi humánní doplňky stravy v oblasti aktivní a sportovní výživy zvýšíme laťku kvality a účinnosti těchto produktů.

Značka: Alavis Maxima™
Seznamte se s legendou! Dle Vašich hodnocení jeden z nejsilnějších chondroprotektivních doplňků stravy na klouby všech dob. Koňská legenda pro sportovce. Legendární TRIPLE BLEND nemusí chutnat, ale pomáhá! Oblíbená prášková forma našeho nejsilnějšího a mezi aktivními lidmi a sportovci nejžá..
1 235 Kč
Cena bez DPH:1 029 Kč
Značka: Alavis Maxima™
Jediný testovaný tribulus na trhu s garantovaným množstvím steroidního saponinu protodioscinu, doložený certifikátem! ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus je kombinovaný rostlinný a minerální výživový doplněk stravy nejen pro sportovce. Svou oblibu si našel iu méně aktivních lidí. Obsahuje vysoce kval..
576 Kč
Cena bez DPH:480 Kč
Značka: Alavis Maxima™
Čím je výjimečný a proč si jej koupit? postupné uvolňování aktivních látek bez žaludečních problémů nedráždí trávicí trakt nemá hořkou chuť nezapéká speciální výrobní proces jedinečná trojkombinace extra silných složek: L-karnitin, mikroenkapsulovaný kofein, koncentrovaný extrakt z..
646 Kč
Cena bez DPH:539 Kč
Značka: Alavis Maxima™
Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), která se přirozeně nachází a vytváří v lidském těle. Je schopna zadržovat molekuly vody, elektrolyty a jiné biochemické látky, se kterými vytváří komplex. ALAVIS™ MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 žvýkacích tablet je úzce profilovaný dop..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč