ecolife.cz
Produkty v košíku

Kamendis

Značka: Kamendis
Kolagen je stavební bílkovinou kůže. Nachází se v její druhé vrstvě dermis (spára), ve které tvoří až 75% podíl. Kromě kolagenových vláken dermis sestává také z vláken elastických. Ty chrání kůži před velkým rozpínáním. Kolagenová vlákna představují oporu kůže a zabezpečují její hydrataci (vlhkost) ..
396 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Značka: Kamendis
PLACENTA liquid má podobné účinky, působí však na úrovni kůže. Jejím aplikováním lze zlepšit okysličování a vyživování buněk, což je základ pro zdravou pokožku. PLACENTA liquid je získávána inovativními technologiemi a je obohacena o biologicky aktivní složky z buněk ovčí placenty. Tyto buňky jsou b..
409 Kč
Cena bez DPH:341 Kč
Značka: Kamendis
Hloubkově čistící gel čistí a myje mastnou pokožku náchylnou k tvorbě skvrn a vyrážek Lehce pěnivý gel na obličej, který jemně čistí pokožku náchylnou k tvorbě akné, aniž by ji vysušil. Toto bezolejové složení pomáhá udržovat pokožku čistou, a zdravou. Specialisty vytvořená kombinace rostlin posk..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: Kamendis
Gel na okamžitě zklidňuje svědění a zmírňuje zarudnutí a podráždění pokožky a současně hydratuje. Poskytuje zklidnění pokožky s celkovou úlevou. V souladu s moudrostí tradiční čínské medicíny. Obsahuje rostlinné extrakty S obsahem kys. hyaluronové, bisabololu a glycerinu Bez parfémů a b..
275 Kč
Cena bez DPH:229 Kč
Značka: Kamendis
Efektivně působící gel aktivně zbavuje pokožku od černých teček, skvrn a pupínků. Klinicky prokázáno dosažení jasnější zdravější pokožky již za 12 hodin. GEL PRO LOKÁLNÍ OŠETŘENÍ dokáže vyčistit akutní vyrážky a zároveň vyrovnat produkci kožního mazu za účelem snížení tvorby černých teček. Testy ..
376 Kč
Cena bez DPH:314 Kč
Značka: Kamendis
Hloubkově hydratující gel obnovuje a zvlhčuje extrémně suchou pokožku na chodidlech a patách. Okamžitě regeneruje, vyživuje a zklidňuje suché ruce a podrážděnou pokožku. Rychlovstřebatelný krém obnovuje a vyhlazuje popraskané ruce a zafixuje v nich vlhkost. Obnovuje přirozenou rovnováhu kožní bar..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: Kamendis
Krém hydratuje extrémně suchou pokožku a zmírňuje její zarudnutí, svědění a podráždění Klinicky prokázáno, že redukuje vzplanutí o 50%. TOPIC SKIN krém na obličej a tělo vyživuje a zklidňuje extrémně suchou, podrážděnou pokožku. Pomáhá obnovovat přirozenou ochrannou vrstvu, která poskytuje dlouho..
555 Kč
Cena bez DPH:463 Kč
Značka: Kamendis
Pěnový čistící gel hydratuje extrémně suchou pokožku a zmírňuje její zarudnutí, svědění a podráždění V souladu s moudrostí tradiční čínské medicíny. Vhodné pro: Extrémně suchou pokožku Svědění kůže Zarudlou a podrážděnou pokožku Vhodné pro dospělé a děti od 6 měsíců. Dětem od 6 ..
333 Kč
Cena bez DPH:278 Kč
Značka: Kamendis
Krém na udržení rovnováhy zklidňuje mastnou pokožku náchylnou k tvorbě skvrn, vyrážek a akné Je navržen tak, aby vyvažoval produkci kožního mazu. Tento lehký hydratační krém pomáhá vyčistit mastnou problematickou pokožku od pupínků. Pomáhá zabránit jejich opakované tvorbě a podporuje zdravou, pru..
354 Kč
Cena bez DPH:295 Kč
Značka: Kamendis
Krém pro rychlou úlevu hydratuje a zklidňuje zarudlou a mastnou pokožku. Klinicky prokázána redukce svědění o 81% za 2 týdny aplikování a redukce šupinek (vloček) o 85% za 4 týdny aplikování. Jemný krém, který zklidňuje podrážděnou pokožku obličeje. Poskytuje vyváženou hydrataci a zmírňuje sym..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč
Značka: Kamendis
Bohatě zvlhčující krém zmírňuje zarudnutí, hydratuje suchou a šupinatou pokožku Krém je vhodný i jako doplňující denní péče o pokožku s projevy psoriázy a pro ošetření suché pokožky. Klinicky se prokázalo snížení svědění šupinatých lézí o 54% za 4 týdny ao 83% za 6 týdnů aplikování. Klinicky ..
467 Kč
Cena bez DPH:389 Kč
Značka: Kamendis
Mléko pro lokální použití zmírňuje odlupování, zklidňuje a hydratuje pokožku náchylnou k tvorbě lupů Klinicky prokázaná redukce lupů o 50% již za 2 týdny aplikování. Mléko pro lokální použití poskytuje rychlou úlevu od lupů a šupin ve vlasové části pokožky. Hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokož..
467 Kč
Cena bez DPH:389 Kč
Značka: Kamendis
Klinicky prokázané rychle působící náplasti zmenšují velikosti skvrn a vyrážek a zklidňují podrážděnou pokožku. V náplasti obsažený zklidňující patentovaný Clear BOTANIPLEXTM systém je multifunkčním regeneračním systémem pro pleť se sklonem k nedokonalostem. Produkty Kamedis® jsou navrženy tak..
313 Kč
Cena bez DPH:261 Kč
Značka: Kamendis
Zvláčňující a vyživující krém obnovuje kožní bariéru, hydratuje a zklidňuje suché a popraskané ruce Okamžitě regeneruje, vyživuje a zklidňuje suché ruce a podrážděnou pokožku. Rychlovstřebatelný krém obnovuje a vyhlazuje popraskané ruce a zafixuje v nich vlhkost. Obnovuje přirozenou rovnováhu kož..
333 Kč
Cena bez DPH:278 Kč
Značka: Kamendis
Šampon zabraňující tvorbě a výskytu lupů zmírňuje svědění šupinaté a zarudlé pokožky hlavy Klinicky prokázána redukce lupů a zarudnutí o 50% již za 2 týdny aplikování. A až 91% spotřebitelů bylo spokojeno s rychlostí hojení pokožky na hlavě. Šampon zklidňuje a čistí pokožku, poskytuje rychlou a ..
485 Kč
Cena bez DPH:404 Kč
Značka: Kamendis
Každodenní podpora hydratace se zklidňujícím BotaniplexTM systémem. S kyselinou hyaluronovou, bez parfémů a barviv. Denní ultra hydratující gel obnovuje, zvlhčuje a zjemňuje extrémně suchou a citlivou pokožku. V pokožce zafixuje vlhkost, aby se obnovila přirozená rovnováha pokožky a následně nast..
419 Kč
Cena bez DPH:349 Kč