ecolife.cz
Produkty v košíku

Pandoo

Značka: Pandoo
Toaletní papír je nedílnou součástí každé domácnosti. Během života ho spotřebujeme mraky. Zvolte si takový, který bude šetrný k přírodě i vaší pokožce. Průměrný člověk spotřebuje za svůj život zhruba 10 000 rolí toaletního papíru. Na výrobu tohoto množství je potřeba pokácet a zpracovat 50 zdravý..
214 Kč
Cena bez DPH:179 Kč
Značka: Pandoo
Nechcete se vzdát jednorázových papírových kapesníků, ale zároveň tak trochu tušíte, že jejich výroba a spotřeba není zrovna v souladu s přírodou a ekologií? Alternativou mohou být ekologické kapesníčky Pandoo, které jsou šetrné jak k vaší pokožce, tak k životnímu prostředí. Jednorázové papírové ..
88 Kč
Cena bez DPH:73 Kč
Značka: Pandoo
Nechcete se vzdát jednorázových kuchyňských utěrech, ale zároveň tak trochu tušíte, že jejich výroba a spotřeba není zrovna v souladu s přírodou a ekologií? Alternativou mohou být ekologické bambusové kuchyňské utěrky Pandoo, které lze opakovaně používat. Kuchyňské útěrky Pandoo jsou odolné, velm..
227 Kč
Cena bez DPH:189 Kč
Značka: Pandoo
100g - cca 100ks organických vatových polštářků v balení. Výjimečně jemné vatové polštářky jsou ze 100% organické bavlny. Certifikované a hypoalergenní vatové polštářky mají mnoho způsobů využití jak pro miminka, tak pro rodiče...
73 Kč
Cena bez DPH:61 Kč