Hlavní menu
Produkty v košíku

Alcoso

Značka: Alcoso
Malý profesionální drátkový kartáč Dog Groomer MARS International. Tělo kartáče je z tvrdého bukového dřeva lakované ekologickým bezbarvým lakem. Rovné nerezové drátky s pečlivě zakulacenými konci jsou uložené v pryžovém membránovitě vypouklém polštáři.  Celková délka kartáče: 190mm. Velikos..
352 Kč
Cena bez DPH:294 Kč
Značka: Alcoso
Středně velký profesionální drátkový kartáč Dog Groomer MARS International. Tělo kartáče je z tvrdého bukového dřeva lakované ekologickým bezbarvým lakem. Rovné nerezové drátky s pečlivě zakulacenými konci jsou uložené v pryžovém membránovitě vypouklém polštáři. Celková délka kartáče: 210mm. ..
425 Kč
Cena bez DPH:354 Kč
Značka: Alcoso
Velký profesionální drátkový kartáč Dog Groomer MARS International. Tělo kartáče je z tvrdého bukového dřeva lakované ekologickým bezbarvým lakem. Rovné nerezové drátky s pečlivě zakulacenými konci jsou uložené v pryžovém membránovitě vypouklém polštáři. Celková délka kartáče: 230mm. Velikos..
538 Kč
Cena bez DPH:448 Kč
Značka: Alcoso
Antistatický kartáč z pravých štětin prasete domácího, vhodný na vyčesávání a úpravu dlouhosrstých plemen. Přírodní štětinový kartáč na psy a kočky ze štětin prasete domácího. Tento středně velký antistatický kartáč je vhodný k česání a úpravu dlouhosrstých plemen. Nevytváří statickou elektřinu a..
341 Kč
Cena bez DPH:284 Kč
Značka: Alcoso
Přírodní kartáč z pravých štětin divokého kance na vyčesávání a úpravu srsti, nebo vlasů. Přírodní štětinový kartáč z černých štětin divokého kance. Tento malý kartáč je vhodný na česání a upravování psí srsti, nebo na lidské vlasy. Štětiny jsou pevně uchycené v měkkém gumovém polštářku, který je..
447 Kč
Cena bez DPH:373 Kč
Značka: Alcoso
Přírodní kartáč z pravých štětin divokého kance na vyčesávání a úpravu srsti, nebo vlasů. Přírodní štětinový kartáč z černých štětin divokého kance. Tento malý kartáč je vhodný na česání a upravování psí srsti, nebo na lidské vlasy. Štětiny jsou pevně uchycené v měkkém gumovém polštářku, který je..
566 Kč
Cena bez DPH:472 Kč
Značka: Alcoso
Přírodní kartáč z pravých štětin divokého kance na vyčesávání a úpravu srsti, nebo vlasů. Přírodní štětinový kartáč z černých štětin divokého kance. Tento úzký kartáč je vhodný na česání a upravování psí srsti, nebo na lidské vlasy. Štětiny jsou pevně uchycené v měkkém gumovém polštářku, který je..
470 Kč
Cena bez DPH:391 Kč
Značka: Alcoso
Velký oboustranný profesionální kartáč Dog Groomer MARS International. Na jedné straně kartáče jsou drátky a na druhé straně má kartáč nylonové štětiny. Tělo kartáče je z tvrdého bukového dřeva lakované ekologickým bezbarvým lakem. Rovné nerezové drátky s pečlivě zakulacenými konci jsou uložené v pr..
460 Kč
Cena bez DPH:383 Kč
Značka: Alcoso
Ohebný (flexibilní) drátkový kartáč originál MARS Flexi King se zahnutými drátky z nerezové oceli. Neoprenová základna kartáče s drátky na středně pružné planžetě (pružinový plech) z leštěného nerezu umožňuje flexibilní práci (kartáč se přizpůsobí konturám česaných partií těla). Ocelový zahnutý jazy..
641 Kč
Cena bez DPH:534 Kč
Značka: Alcoso
Ohebný (flexibilní) drátkový kartáč originál MARS Flexi King Soft se zahnutými drátky z nerezové oceli je měkčí a řidší (méně drátků) varianta kartáče Flexi King. Konce drátků jsou navíc zakončeny kloboučky z přírodního kaučuku (nanáší se máčením). Neoprenová základna kartáče s drátky na středně pru..
563 Kč
Cena bez DPH:469 Kč
Značka: Alcoso
Celokovová pinzeta z nerezové chirurgické leštěné oceli na vytahování klíšťat je dlouhá 15,5cm. Rozevře se stisknutím rýhovaných ramen. Klíště těsně u pokožky pinzetou uchopíme a ramena uvolníme. Pružinové zoubky čelistí mírným tlakem klíště stisknou a uchopí. Pozvolným tahem nebo otáčením klíště z ..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Alcoso
Levostranná dentální škrabka z nerezové chirurgické oceli na odstraňování zubního kamene z povrchu zubů. Levostrannou škrabkou čistíme obvod zubu až k levé mezizubní mezeře. Při pohledu na lžícovitě prohnutou pracovní plochu ostří zevnitř (jako je na obrázku), má tato levostranná škrabka na konci ze..
285 Kč
Cena bez DPH:238 Kč
Značka: Alcoso
Dentální škrabka z nerezové chirurgické oceli na odstraňování zubního kamene z povrchu zubů oboustranná je kombinací škrabky levostranné na jednom konci a škrabky pravostranné na druhém konci nástroje. Poloměr lopatkovitých radiusů (prohnutí) pracovní části škrabky: 9mm Šířka ostří: 4mm Ce..
452 Kč
Cena bez DPH:377 Kč
Značka: Alcoso
Pravostranná dentální škrabka z nerezové chirurgické oceli na odstraňování zubního kamene z povrchu zubů. Pravostrannou škrabkou čistíme obvod zubu až k pravé mezizubní mezeře. Při pohledu na lžícovitě prohnutou pracovní plochu ostří zevnitř (jako je na obrázku), má tato pravostranná škrabka na konc..
295 Kč
Cena bez DPH:246 Kč
Značka: Alcoso
Větší profesionální dentální škrabka z nerezové chirurgické oceli na odstraňování zubního kamene špičatá. Špičatou velkou škrabkou čistíme větší mezizubní mezery (tam, kde jsou zuby dále od sebe). Šestihranné tělo nástroje je opatřeno příčným protiskluzovým vroubkováním. Poloměr lopatkovitého ..
283 Kč
Cena bez DPH:236 Kč
Trimovací hřeben MARS 0,8/24/20 extra jemný úzký
-9 %
Značka: Alcoso
Extra jemný úzký trimovací hřeben originál Coat King MARS 0,8/24/20 je vhodný pro krátkosrstá a drsnosrstá plemena psů. Také pro kompletní pročesání srsti koček. Odstraní volné chlupy, rozřeže zfilcovatělé partie a pročesáním pročistí srst. Nože z nerezové kalené oceli jsou uvnitř prohnutí oboustran..
1 007 Kč 1 112 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
Trimovací hřeben MARS 0,8/32/26 extra jemný široký
-4 %
Značka: Alcoso
Extra jemný široký trimovací hřeben originál Coat King MARS 0,8/32/26 je vhodný pro krátkosrstá a drsnosrstá plemena psů a pro kompletní pročesání srsti koček. Odstraní volné chlupy, rozřeže zfilcovatělé partie a pročesáním pročistí srst. Nože z nerezové kalené oceli jsou uvnitř prohnutí oboustranně..
1 209 Kč 1 266 Kč
Cena bez DPH:1 008 Kč
Značka: Alcoso
Velmi jemný extra úzký trimovací hřeben originál Coat King MARS 1,5/18/10 je vhodný pro jemné a přesné práce na psí hlavě, nebo nohách a také pro pročesání srsti koček. Odstraní volné chlupy, rozřeže zfilcovatělé partie a pročesáním pročistí srst. Nože z nerezové kalené oceli jsou uvnitř prohnutí ob..
734 Kč
Cena bez DPH:612 Kč