ecolife.cz
Produkty v košíku

Vet’s Best

Značka: Vet’s Best
VET’S BEST Pinzeta je vyrobena ze 100% kvalitní nerezavějící oceli, která zajišťuje odolnost a pevnost. Odstraní přisátá dospělá klíšťata i nymfy klíšťat z lidí, psů, koček, koní a jiných domácích zvířat. Na jednom konci je tenká špičatá pinzeta, ideální pro odstraňování i těch nejmenších klíšťat a ..
337 Kč
Cena bez DPH:281 Kč
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické ubrousky s výtažkem z Aloe Vera k čištění okolí očí psů a koček. Čistící jednorázové ubrousky z jemné buničiny. Vlhčené ubrousky „Eye round pads“ jsou kulaté, obsahují výtažek z Aloe Vera a pomáhají odstraňovat nečistoty a slzné skvrny. Ubrousky používáme pro efektivnější čiště..
187 Kč
Cena bez DPH:155 Kč
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické ubrousky s výtažkem z Aloe Vera k čištění uší, které se nasazují na prst. Čistící jednorázové ubrousky z jemné buničiny tvarované do kapsičky, která se navlékne na prst. Vlhčené ubrousky „Clean Ear finger pads“ s výtažkem z Aloe Vera pomáhají odstraňovat ušní maz a jiné nečisto..
187 Kč
Cena bez DPH:155 Kč
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické ubrousky s výtažkem z máty k čištění zubů, které se nasazují na prst. Jednorázové čistící ubrousky z jemné buničiny tvarované do kapsičky, která se navlékne na prst. Vlhčené ubrousky „Teeth finger pads“ s výtažkem z máty pomáhají redukovat tvorbu zubního plaku a kamene. Ubrousk..
187 Kč
Cena bez DPH:155 Kč