ecolife.cz
Produkty v košíku

Haba

Značka: Haba
Dřevěné vkládací puzzle s úchopem Domácí zvířata pro děti od 1 roku rozvíjejí jemnou motoriku. Podpořte u svých nejmenších dětiček jemnou dětskou motoriku, úchop, koordinaci oko-ruka, trpělivost, soustředěnost, ale i představivost. Udělejte tak s tímto hravým vkládacím puzzle, které je svojí veli..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Haba
Dřevěné vkládací puzzle s úchopem Lesní zvířata pro děti od 1 roku rozvíjejí jemnou motoriku. Podpořte u svých nejmenších dětiček jemnou dětskou motoriku, úchop, koordinaci oko-ruka, trpělivost, soustředěnost, ale i představivost. Udělejte tak s tímto hravým vkládacím puzzle, které je svojí velik..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Haba
Vyhledávání, třídění a vložení kroužků podle barev pro děti od 2 let. Vyhledávání, třídění a vkládání kroužků podle barev na pestrá zvířátka přináší spoustu zábavy a radosti. Hra trénuje rozpoznávání a přiřazování barev, podporuje jemnou motoriku a procvičuje první počítání. Desky s motivy zvířát..
679 Kč
Cena bez DPH:566 Kč
Značka: Haba
Stabné kostky Bad Rodach pro děti od 1,5 roku rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka, nabízejí různé možnosti konstrukce a stohování. Vítaný dárek pro každého začínajícího mladého architekta. Sídlo společnosti HABA se vždy nacházelo v Bad Rodachu, Horní Franky. Tato stavebnice vám umožní..
906 Kč
Cena bez DPH:755 Kč
Značka: Haba
Stavební kostky Prohlídka zvířat od 1,5 roku rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka, podporují zručnost a kreativitu a nabízejí různé možnosti stavění a stohování. Žirafy, lvi, zebry a jiná exotická stvoření stojí ve frontě k velké prohlídce zvířat a svou roli mohou sehrát i malí ohař. Z..
906 Kč
Cena bez DPH:755 Kč
Značka: Haba
Převlékání šňůrek pro děti od 3 let, obsahuje 38 dílků, šňůrky a 2 oboustranné předlohy pro dotvoření obrázků. Zábavná hra pro malé fanoušky hasiče! Jednotlivé dřevěné dílky lze pomocí šňůrky navléci na hasičský vůz, strom nebo silnici. Tímto způsobem lze vytvořit pokaždé jinou scenérii výjezdu h..
704 Kč
Cena bez DPH:587 Kč
Značka: Haba
Hasiči byli přivoláni a plameny už brzy zlikvidují. Hasiče a různé další figurky z místa požáru lze naskládat a znovu poskládat na základní desku. Postavte si jednu z 5 oboustranných karet šablon (různé úrovně obtížnosti) nebo si vymyslete vlastní uspořádání. Zapněte požární hydrant a pojďte na to! ..
479 Kč
Cena bez DPH:400 Kč
Značka: Haba
Když má oblíbená panenka vašeho dítěte vysokou teplotu nebo pokud si méďa poranil tlapku, znamená to rychlý výlet k lékaři. Naštěstí je možné provést domácí návštěvu nemocných pacientů, protože lékařská taška HABA obsahuje vše, co je zapotřebí k jejich léčbě...
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Haba
Dřevěná kuličková dráha pro děti od 2 let s tématem ovocný sad, rozvíjí jemnou motoriku a týmovou spolupráci. Podívej! Nejchutnější kulky - plody ovoce visí na hoře stromu. Stačí jen malé postrčení, abyste je poslali po spirálovité dráze - a pak jsou připraveny ke sklizni. Ale co to je? Zlodějský..
2 144 Kč
Cena bez DPH:1 786 Kč
Značka: Haba
Dešifrujte a vyřešte širokou škálu různých hlavolamů. Logická hra pro děti Startovací sada Logic! CASE Haba od 7 let Logic! CASE Barevné, náročné, rozmanité – to jsou Logic! CASE puzzle sady! Cílem je dešifrovat a vyřešit širokou škálu různých hlavolamů. Děti mohou zkontrolovat, zda je jejich odp..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Haba
Magnetiště skládačka s motývem zvířátka na farmě obsahuje 4 obrázky z prostředí farmy, farmářská rodina, hospodářská zvířata, rostliny a mnoho dalších doplňků. To vše umožní dětem znovu a znovu vytvářet obrázky o životě na farmě. Záleží jen na jejich představivosti. Krásná magnetická hra pro kluky i..
580 Kč
Cena bez DPH:484 Kč
Značka: Haba
Balení v praktickém plechovém boxu vhodném i pro snadné přenášení, nebo využití při cestování. Obsahem balení jsou 4 obrázky různého prostředí, kde se panenka Lilly nachází (doma, venku) a 54 magnetických kousků na oblékání. Vhodné pro děti: od 3 let Rozměry boxu: 20,5 x 20,5 cm Materiál: k..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Haba
Magnetická skládačka roční období pro děti od 3 let, rozvíjí jemnou motoriku a představivost. Na jaře sbíráme květiny, v létě ležíme to u bazénu – a co děláme na podzim a v zimě? Možná si pouštíme draka a jdeme na bruslení? Tento praktický magnetický herní box zve děti, aby si navzájem spojovaly ..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Haba
Zabavte vaše děti počítáním! 1, 2, 3 čísla a já! Tato veselá hra pro uspořádání čísel hravě představuje vaše dítě do světa čísel a částek. Velký výběr motivů vyzývá děti, aby se radovaly s matematikou. Dětičky si podle předlohy počítají jednoduché matematické příklady a mohou vymýšlet vlastní přík..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Haba
Senzorická hra pro děti pro rozvoj jemné motoriky, vizuálního vnímání a představivosti. Prostřednictvím této hry se rozvíjejí uchopovací motorické dovednosti. Skřipce a různé kartonové části mohou být spojovány volně dle vlastní fantazie nebo na základě přiložených kartiček s předlohami. Obsáh..
1 512 Kč
Cena bez DPH:1 260 Kč
Značka: Haba
Jste připraveni na dobrodružství na plachetnici? Katamarán vyrobený z lisovaného korkového granulátu umíte rychle sestavit a proto je čas začít se plavit! Za každého počasí, protože plachetnice je prakticky nepotopitelná. Ideální pro víkendový výlet k vodě, rodinnou dovolenou na pláži nebo jednoduše..
1 086 Kč
Cena bez DPH:905 Kč
Značka: Haba
Kočárek pro panenky Summer Meadow má polstrované rukojeti a dvojitá kola pro optimální pohodlí při tlačení, integrovaný, nastavitelný bezpečnostní pás činí hry s panenkami ještě realističtějšími. Tato šikovná bugina pro panenky umožnuje předvádět své mazlíčky a vzít je všude s sebou. Vybavena bez..
580 Kč
Cena bez DPH:484 Kč
Značka: Haba
Logická hra pro děti od 6 let, rozvíjí logické myšlení a koncentraci. Logická hra pro děti Příroda Logic! CASE Haba od 6 let Logic! CASE Barevné, náročné, rozmanité – to jsou Logic! CASE puzzle sady! Cílem je dešifrovat a vyřešit širokou škálu různých hlavolamů. Děti mohou zkontrolovat, zda je je..
252 Kč
Cena bez DPH:210 Kč