Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte naší AKCE!

Zippy Paws

Značka: Zippy Paws
Slunéčko sedmitečné přináší štěstí – a to je přesně to, co pejsek najde, když se pustí do hry s beruškami v listu. Jakmile vaše hravé štěně vytahá berušky z jejich zeleného úkrytu, začne vás prosit, abyste je tam znovu a znovu vkládali. Je to perfektní interaktivní hračka, která vašeho psa zabaví a ..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Touží váš pes po asijské kuchyni? Jakmile se pustí do čínských knedlíčků ZippyPaws Burrow, nebude chtít přestat! Až váš pejsek všechny knedlíčky vytahá, bude žadonit, abyste je do hračky znovu vložili. A tak pořád dokola. Je to perfektní interaktivní hračka, která vašeho psa zabaví a procvičí jeho i..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři donuty v hrnku s kávou. Psi milují vyndávání malých plyšových hraček z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každý z plyšových donutů má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 15 x 20 x 15 c..
470 Kč
Cena bez DPH:392 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí ježci ve svém hnízdě. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 18 x 18 x ..
374 Kč
Cena bez DPH:312 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí králíci ve svém hnízdě z mrkve. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: ..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Podělte se o svou lásku ke smaženému kuřeti s vaším psím miláčkem. Jednoduše naservírujte tohle dozlatova usmažené kuře a sledujte, jak se do něj pejsek zakousne! Tato interaktivní hračka vašeho psa zaměstná a zaujme hrou na schovávanou s kuřecími paličkami. Psi milují vyndávání malých plyšový..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí lední medvědi ve svém hnízdě v jeskyni. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Ve..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Pes si zamiluje norování malých lištiček z plyšového úkrytu! Tato interaktivní hračka vašeho psa zaměstná na delší dobu a zaujme nejen hrou na schovávanou. Do kmenu můžete kromě plyšových liščat schovat i nejrůznější dobroty nebo jiné pejskovy hračky. Každá hračka v sobě navíc ukrývá pískát..
710 Kč
Cena bez DPH:592 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní hračka v roztomilém designu, která vašeho psa zaměstná hrou na schovávanou, zabrání nudě a podpoří rozvoj jeho mentálních dovedností. Vložte trojici pískacích medvídků do plyšového kmene a sledujte, jak se je váš pejsek snaží vydolovat pomocí drápků, zubů nebo jazyku a vymýšlí další ..
710 Kč
Cena bez DPH:592 Kč
Značka: Zippy Paws
Vtipná hračka, která stimuluje kočičí smysly a podporuje zvídavost a vynalézavost koček. Jednoduše umístěte myšky do sýru a nechte kočku, aby se je snažila vytáhnout pomocí tlapek, drápků, kousání a tahání. Jakmile je dostane úkrytu ven, můžete ji nechat se s nimi pomazlit, anebo je schovat zpátk..
287 Kč
Cena bez DPH:239 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malé opice ve svém hnízdě z banánu. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 2..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Honí vás mlsná? Podělte se o svou posedlost pizzou i se svým chlupáčem! Tato interaktivní hračka zažene nudu a procvičí intelekt a šikovnost vašeho psa. Zamiluje si vyndávání plyšových pískacích pizza dílků z jejich schovávačky! Do plyšového boxu navíc můžete schovat i nejrůznější dobroty n..
489 Kč
Cena bez DPH:408 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Popcorn ve svém kyblíku. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 21,5 x 15 x 15 c..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Tato hračka povzbuzuje zvídavé kočky k interaktivní hře a podporuje jejich přirozené chování. Jednoduše umístěte rybky do koule a nechte kočku, aby se je snažila vytáhnout pomocí tlapek, drápků, kousání a tahání. Jakmile je vytáhne, můžete ji nechat se s nimi pomazlit nebo je znovu vložit do akvá..
287 Kč
Cena bez DPH:239 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Tri čokoládové sušienky v krabici mlieka. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každá z plyšových sušenek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: ..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Když se váš pejsek pustí do vyndávání včeliček z jejich hrnce medu, začne pořádný bzukot. Jakmile vaše hravé štěně vyndá všechny pilné včelky z úkrytu, bude žadonit, abyste je tam znovu schovali, a tak pořád dokola. Je to perfektní interaktivní hračka, která vašeho psa zabaví a procvičí jeho intelek..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malé veverky ve svém hnízdě z kmene stromu. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Vel..
710 Kč
Cena bez DPH:592 Kč
Značka: Zippy Paws
Nyní můžete radost ze zahradničení sdílet i se svým miláčkem a ani si u toho nemusí ušpinit tlapky! Pes si zamiluje norování barevných kytiček, schovaných v plyšové konvičce. Každý kvítek v sobě navíc ukrývá pískátko a hra s nimi je tak ještě zábavnější! Tato interaktivní hračka vašeho psa ..
403 Kč
Cena bez DPH:336 Kč