ecolife.cz
Produkty v košíku

Zippy Paws

Značka: Zippy Paws
Touží váš pes po asijské kuchyni? Jakmile se pustí do čínských knedlíčků ZippyPaws Burrow, nebude chtít přestat! Až váš pejsek všechny knedlíčky vytahá, bude žadonit, abyste je do hračky znovu vložili. A tak pořád dokola. Je to perfektní interaktivní hračka, která vašeho psa zabaví a procvičí jeho i..
376 Kč
Cena bez DPH:314 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři donuty v hrnku s kávou. Psi milují vyndávání malých plyšových hraček z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každý z plyšových donutů má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 15 x 20 x 15cm..
452 Kč
Cena bez DPH:377 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí ježci ve svém hnízdě. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 18 x 18 x ..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí králíci ve svém hnízdě z mrkve. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: ..
376 Kč
Cena bez DPH:314 Kč
Značka: Zippy Paws
Podělte se o svou lásku ke smaženému kuřeti s vaším psím miláčkem. Jednoduše naservírujte tohle dozlatova usmažené kuře a sledujte, jak se do něj pejsek zakousne! Tato interaktivní hračka vašeho psa zaměstná a zaujme hrou na schovávanou s kuřecími paličkami. Psi milují vyndávání malých plyšový..
376 Kč
Cena bez DPH:314 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malí lední medvědi ve svém hnízdě v jeskyni. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Ve..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Zippy Paws
Pes si zamiluje norování malých lištiček z plyšového úkrytu! Tato interaktivní hračka vašeho psa zaměstná na delší dobu a zaujme nejen hrou na schovávanou. Do kmenu můžete kromě plyšových liščat schovat i nejrůznější dobroty nebo jiné pejskovy hračky. Každá hračka v sobě navíc ukrývá píská..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní hračka v roztomilém designu, která vašeho psa zaměstná hrou na schovávanou, zabrání nudě a podpoří rozvoj jeho mentálních dovedností. Vložte trojici pískacích medvídků do plyšového kmene a sledujte, jak se je váš pejsek snaží vydolovat pomocí drápků, zubů nebo jazyku a vymýšlí další způ..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Zippy Paws
Vtipná hračka, která stimuluje kočičí smysly a podporuje zvídavost a vynalézavost koček. Jednoduše umístěte myšky do sýru a nechte kočku, aby se je snažila vytáhnout pomocí tlapek, drápků, kousání a tahání. Jakmile je dostane úkrytu ven, můžete ji nechat se s nimi pomazlit, anebo je schovat zpátky a..
250 Kč
Cena bez DPH:208 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malé opice ve svém hnízdě z banánu. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 25 x 13..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Honí vás mlsná? Podělte se o svou posedlost pizzou i se svým chlupáčem! Tato interaktivní hračka zažene nudu a procvičí intelekt a šikovnost vašeho psa. Zamiluje si vyndávání plyšových pískacích pizza dílků z jejich schovávačky! Do plyšového boxu navíc můžete schovat i nejrůznější dobroty nebo jiné ..
452 Kč
Cena bez DPH:377 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Popcorn ve svém kyblíku. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost: 21,5 x 15 x 15cm..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Tato hračka povzbuzuje zvídavé kočky k interaktivní hře a podporuje jejich přirozené chování. Jednoduše umístěte rybky do koule a nechte kočku, aby se je snažila vytáhnout pomocí tlapek, drápků, kousání a tahání. Jakmile je vytáhne, můžete ji nechat se s nimi pomazlit nebo je znovu vložit do akvária..
250 Kč
Cena bez DPH:208 Kč
Značka: Zippy Paws
Když se váš pejsek pustí do vyndávání včeliček z jejich hrnce medu, začne pořádný bzukot. Jakmile vaše hravé štěně vyndá všechny pilné včelky z úkrytu, bude žadonit, abyste je tam znovu schovali, a tak pořád dokola. Je to perfektní interaktivní hračka, která vašeho psa zabaví a procvičí jeho intelek..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Interaktivní plyšová hračka. Tři malé veverky ve svém hnízdě z kmene stromu. Psi milují vyndávání malých plyšových zvířátek z jejich schovávačky. Tato hračka zaměstná Vašeho mazlíčka na dlouhou dobu. Každé z plyšových zvířátek má v sobě jedno pískátko, což je činí ještě neodolatelnější. Velikost:..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Zippy Paws
Nyní můžete radost ze zahradničení sdílet i se svým miláčkem a ani si u toho nemusí ušpinit tlapky! Pes si zamiluje norování barevných kytiček, schovaných v plyšové konvičce. Každý kvítek v sobě navíc ukrývá pískátko a hra s nimi je tak ještě zábavnější! Tato interaktivní hračka vašeho psa zaměstná ..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Nyní můžete radost ze zahradničení sdílet i se svým miláčkem a ani si u toho nemusí ušpinit tlapky! Pes si zamiluje norování roztomilé kukuřice, mrkvičky a rajčete, schovaných v plyšovém úkrytu. Každá zelenina v sobě navíc ukrývá pískátko a hra s nimi je tak ještě zábavnější! Tato interaktivní hr..
351 Kč
Cena bez DPH:292 Kč
Značka: Zippy Paws
Plyšová kulatá hračka s nepřehlédnutelným chlupatým ocáskem je ideální pro hru i přitulení. Díky kulatému tvaru si tuto veverku zamilují všichni pejsci, co zbožňují míčky. Psí pozornost zaručeně upoutá i uvnitř schované pískátko a šustící ocásek. Váš pejsek bude hru s ní prostě milovat! Délka vče..
174 Kč
Cena bez DPH:145 Kč