ecolife.cz
Produkty v košíku

Janod

Značka: Janod
7 kamínků na malování 1 arch nálepek, 1 dřevěná tyčinka, 2 nádobky s barvami, 1 štětec a 1 brožura s pokyny a obrázky. Pro děti od 6 let..
401 Kč
Cena bez DPH:335 Kč
Značka: Janod
Všichni jsme už slyšeli o lapačích snů, ale slyšeli jste už o lapači slunce? Jeho lesklé prvky umožňují, aby se sluneční paprsky odrážely a rozptylovaly krásné světlo a světlé body v kterékoli místnosti, ve které se nachází. Tato kreativní sada umožňuje vytvoření slunečního lapače podle kroků v přil..
578 Kč
Cena bez DPH:482 Kč
Značka: Janod
Vytvořte kouzelnické učňovské šperky! S touto sadou na výrobu šperků mohou děti od 8 let vyrobit 8 výtvorů na téma magie: 4 prsteny, 3 náramky a 1 náhrdelník. Tyto šperky se svým podmanivým šarmem a perleťovým efektem ponoří nejmenší do světa kouzel a záhad. Výrobou vlastních kouzelnických šperků dě..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč
Značka: Janod
Tato čelenka je dokonalým završením každého maškarního kostýmu nebo příběhu o čarodějích! Tato kreativní sada vám umožní vyrobit čelenku na téma kouzelníků. Obsahuje 1 čiernu saténovú čelenku, 2 predrezané obliečky s potlačou, 1 modrú saténovú stuhu, 1 striebornú flitrovú stuhu, 1 predrezaný hologra..
298 Kč
Cena bez DPH:248 Kč
Značka: Janod
Jsou to nádherné dřevěné šperky! S touto kreativní soupravou si děti ve věku 4 a více let snadno vyrobí pěknou soupravu: 2 prsteny, 1 náhrdelník a 1 náramek. Na téma džungle jsou tyto 4 dřevěné šperky stejně příjemné jak pro tvoření, tak pro nošení pro nejmenší! Výroba šperků s korálky umožňuje děte..
326 Kč
Cena bez DPH:271 Kč
Značka: Janod
Vytvořte si vlastní super-silové náramky! Každý náramek má svoji vlastní superschopnost: jemnost, klid, štěstí, ochranu, intuici, magii, štěstí, sílu, přátelství, lásku, sebevědomí, sny, radost a pohodlí. Tato sada vám umožní vyrobit 8 náramků s velkými korálky a kouzly. Důvěra, radost nebo štěstí: ..
553 Kč
Cena bez DPH:461 Kč
Značka: Janod
Papírové umění se potýká s podmořským světem! Tato kreativní sada pro volný čas umožňuje dětem ve věku 7 a více let sestavit 2 truhly a 18 zvířátek z mořského dna. Pod oceánem leží tajemné truhly s poklady a zábavní mořští živočichové! S touto kreativní sadou si děti rozvíjejí svou trpělivost,..
222 Kč
Cena bez DPH:185 Kč
Značka: Janod
Jak pěkná pestrobarevná ryba! Tato kreativní sada umožňuje dětem ve věku od 7 let a více vytvořit 12 závěsných papírových ryb, ideální pro výrobu girlandy na mořské téma nebo jako malé překvapení, například 1. dubna! Tato kreativní sada podporuje osobitý umělecký projev, trpělivost a smysl pro..
222 Kč
Cena bez DPH:185 Kč
Značka: Janod
Tato kreativní sada vám umožní vytvořit 2 pěkné duhové náramky a jeden náhrdelník. Postupujte podle návodu k vytvoření šperků krok za krokem. Krabička obsahuje: 2 nitě z bavlny, 34 duhově barevných korálků pro navlékání, 8 přívěsků, zapínání na náhrdelník a návod. Tato aktivita je vhodná ke stimulac..
323 Kč
Cena bez DPH:269 Kč
Značka: Janod
Sada na výrobu šperků pro děti od 7 let v pěkném dárkovém balení. Obsahuje materiál pro výrobu 2 ks šperků. Tato kreativní sada vám umožní vytvořit 2 pěkné náhrdelníky s přívěskem ve tvaru lahvičky naplněné „dobrotami“. Postupujte podle návodu k vytvoření náhrdelníků krok za krokem. Krabička obsa..
323 Kč
Cena bez DPH:269 Kč
Značka: Janod
Šperky které musíte mít ihned! Tato kreativní dárková sada určená pro děti od 7 let představuje snadný způsob, jak si vyrobit vlastní šperk. Obsahuje speciální barevný papír pro výrobu šperků v různých barvách a celou řadu doplňků pro výrobu 6 ks šperků. Hezká krabička poslouží i pro uložení vašich ..
323 Kč
Cena bez DPH:269 Kč
Značka: Janod
Tato kreativní sada vám umožní vytvořit 2 pěkné víceřadé náramky. Postupujte podle návodu k vytvoření náramků krok za krokem (1 náramek se 4 řadami a 1 náramek se 3 řadami). Krabička obsahuje: 2 hladké stuhy, 3 nitě z voskované bavlny, 3 nitě z bavlny, 2 spony, 4 zlaté uzlíky, 1 mušlový přívěsek, 1 ..
323 Kč
Cena bez DPH:269 Kč
Značka: Janod
Dodejte svému účesu roztomilý nádech s touto kreativní sadou, která zahrnuje vytvoření 6 třpytivých zvířecích sponek! Roztomilé, barevné a lesklé: děti ve věku 6 let a starší si je jistě zamilují! Tato sada dává začínajícím umělcům šanci vytvořit a poté nosit své výtvory! K výrobě doplňků na míru..
348 Kč
Cena bez DPH:290 Kč
Značka: Janod
Šperky s osobitostí! S touto řemeslnou soupravou mohou děti ve věku od 7 let vyrobit 14 šperků s motivem astrologických znamení a buď si je nechat pro sebe, nebo je nabídnout svým přátelům. Zahrnuto je každé znamení zvěrokruhu. Do této aktivity se zapojí i malé děti! Z této sady šperků dle vla..
654 Kč
Cena bez DPH:545 Kč
Značka: Janod
Dřevěná požární stanice pro děti od 2 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Siréna zazní, nechte hasiče projít! Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2..
1 639 Kč
Cena bez DPH:1 366 Kč
Značka: Janod
Dřevěný jeřáb pro děti od 3 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Otáčí se kolem své osy (360°). Bolid je kolekce vozů Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid opravdu pevné! S tě..
1 512 Kč
Cena bez DPH:1 260 Kč
Značka: Janod
Váš malý mistr bude mít nyní veškeré nářadí na správném místě! Vozík lze zabrzdit tak, aby děti mohly bezpečně kolem něj mistrovat. Dřevěné chodítko a zároveň vozík s nářadím obsahuje: magnetické nářadí - kladivo, šroubovák a klíč, 1 svěrák, 4 ozubená kolečka, 4 hřebíky, 4 šrouby, 4 matky, 2 desk..
2 017 Kč
Cena bez DPH:1 681 Kč
Značka: Janod
Deco XXL sada s aktivitami Herbář od 8 let Podzimní krokusy na loukách... Představujeme dokonalou aktivitu pro romantické děti! Tato řemeslná souprava - ideální pro nadšence přírody a dekorace - umožňuje vyrobit 6 krásných výtvorů z květin, které byly k tomuto účelu vysušeny! Objevte tuto souprav..
679 Kč
Cena bez DPH:566 Kč