Hlavní menu
Produkty v košíku

Janod

Značka: Janod
7 kamínků na malování 1 arch nálepek, 1 dřevěná tyčinka, 2 nádobky s barvami, 1 štětec a 1 brožura s pokyny a obrázky. Pro děti od 6 let..
429 Kč
Cena bez DPH:357 Kč
Značka: Janod
Všichni jsme už slyšeli o lapačích snů, ale slyšeli jste už o lapači slunce? Jeho lesklé prvky umožňují, aby se sluneční paprsky odrážely a rozptylovaly krásné světlo a světlé body v kterékoli místnosti, ve které se nachází. Tato kreativní sada umožňuje vytvoření slunečního lapače podle kroků v přil..
606 Kč
Cena bez DPH:505 Kč
Značka: Janod
Jsou to nádherné dřevěné šperky! S touto kreativní soupravou si děti ve věku 4 a více let snadno vyrobí pěknou soupravu: 2 prsteny, 1 náhrdelník a 1 náramek. Na téma džungle jsou tyto 4 dřevěné šperky stejně příjemné jak pro tvoření, tak pro nošení pro nejmenší! Výroba šperků s korálky umožňuje děte..
328 Kč
Cena bez DPH:274 Kč
Značka: Janod
Tato kreativní sada vám umožní vytvořit 2 pěkné duhové náramky a jeden náhrdelník. Postupujte podle návodu k vytvoření šperků krok za krokem. Krabička obsahuje: 2 nitě z bavlny, 34 duhově barevných korálků pro navlékání, 8 přívěsků, zapínání na náhrdelník a návod. Tato aktivita je vhodná ke stimulac..
328 Kč
Cena bez DPH:273 Kč
Značka: Janod
Sada na výrobu šperků pro děti od 7 let v pěkném dárkovém balení. Obsahuje materiál pro výrobu 2 ks šperků. Tato kreativní sada vám umožní vytvořit 2 pěkné náhrdelníky s přívěskem ve tvaru lahvičky naplněné „dobrotami“. Postupujte podle návodu k vytvoření náhrdelníků krok za krokem. Krabička obsa..
328 Kč
Cena bez DPH:273 Kč
Značka: Janod
Šperky které musíte mít ihned! Tato kreativní dárková sada určená pro děti od 7 let představuje snadný způsob, jak si vyrobit vlastní šperk. Obsahuje speciální barevný papír pro výrobu šperků v různých barvách a celou řadu doplňků pro výrobu 6 ks šperků. Hezká krabička poslouží i pro uložení vašich ..
328 Kč
Cena bez DPH:273 Kč
Značka: Janod
Šperky s osobitostí! S touto řemeslnou soupravou mohou děti ve věku od 7 let vyrobit 14 šperků s motivem astrologických znamení a buď si je nechat pro sebe, nebo je nabídnout svým přátelům. Zahrnuto je každé znamení zvěrokruhu. Do této aktivity se zapojí i malé děti! Z této sady šperků dle vla..
681 Kč
Cena bez DPH:568 Kč
Značka: Janod
Tato kreativní XXL sada vám umožní vytvořit 16 pěkných různých šperků. Postupujte podle návodu k vytvoření šperků krok za krokem. Krabička obsahuje: barevné nitě z bavlny, 1 zlatý mikrokuličkový řetízek, 100 barevných kamínků na navlékání, 44 přívěsků, několik zapínání ve zlaté barvě, 400 barevných ..
656 Kč
Cena bez DPH:547 Kč
Bolid - Dřevěná garáž
-6 %
Značka: Janod
Dřevěná garáž pro děti od 2 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Vroom vroom! Je dopravní špička! Zde je doprovod aut, která vjíždějí a odjíždějí, aby přejeli na parkoviště pomocí ramp a výtahu nebo využili výhod automatické autoumývárny... Přichází noc a je čas odložit auto ..
1 666 Kč 1 767 Kč
Cena bez DPH:1 389 Kč
Bolid - Dřevěná požární stanice
-6 %
Značka: Janod
Dřevěná požární stanice pro děti od 2 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Siréna zazní, nechte hasiče projít! Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2..
1 666 Kč 1 767 Kč
Cena bez DPH:1 389 Kč
Bolid - Dřevěný jeřáb
-3 %
Značka: Janod
Dřevěný jeřáb pro děti od 3 let, hra rozvíjí motoriku, dětskou fantazii a kreativitu. Otáčí se kolem své osy (360°). Bolid je kolekce vozů Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid opravdu pevné! S tě..
1 590 Kč 1 641 Kč
Cena bez DPH:1 325 Kč
Značka: Janod
Váš malý mistr bude mít nyní veškeré nářadí na správném místě! Vozík lze zabrzdit tak, aby děti mohly bezpečně kolem něj mistrovat. Dřevěné chodítko a zároveň vozík s nářadím obsahuje: magnetické nářadí - kladivo, šroubovák a klíč, 1 svěrák, 4 ozubená kolečka, 4 hřebíky, 4 šrouby, 4 matky, 2 desk..
2 146 Kč
Cena bez DPH:1 788 Kč
Dětská dílna s nářadím 40ks
-9 %
Značka: Janod
Janod dřevěný pracovní stůl BricoKids je velmi zajímavá dřevěná hračka vhodná pro kluky od 3 do 8 let. Dřevěný stolek má lákavé oranžovo-modré barevné provedení, v balení spolu s ním naleznete až 40 různých doplňků, bez kterých se neobejde žádný malý mistr. K doplňkům patří různé šrouby, matice, dř..
2 525 Kč 2 777 Kč
Cena bez DPH:2 104 Kč
Značka: Janod
Dětská strategická hra pro děti od 5 let, rozvíjí jemnou motoriku, strategické plánování a logiku, je určena pro 2 hráče. Dětská strategická Hádej kdo jsem! je vhodná pro děti od 5 do 12 let, má motiv zvířátek, je v anglickém jazyce. Součástí balení je 48 kartiček, hrací plocha, podstavec, 48 odn..
631 Kč
Cena bez DPH:526 Kč
Značka: Janod
Dřevěná hračka pro děti ve věku 3 – 8 let. Ultra originální dřevěná motorová pila se silikonovým řetězem, který se při zatažení za strunu skutečně otočí! Při otáčení řetězu také vydává mechanický zvuk! To je něco, co rozvine představivost a koordinaci vašeho dítěte. Vhodná pro praváky i leváky. P..
757 Kč
Cena bez DPH:631 Kč
Značka: Janod
Kufřík, který obsahuje vše potřebné pro začínající kutily. Snadno se přenáší díky svým malým dřevěným držadlům Vhodné pro děti od 3 let...
1 035 Kč
Cena bez DPH:862 Kč
Značka: Janod
Krásné dětské, kvalitní rukavice do zahrady pro dívky i chlapce, v pěkné kombinaci zelených barev s motivem Ježka. Rukavice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a vhodné pro děti přibližně od 4 do 8 let...
227 Kč
Cena bez DPH:189 Kč
Značka: Janod
Dětské kovové hrábě do zahrady Janod pro malé pomocníky, v krásné žluté barvě a kvalitní dřevěnou rukojetí. Vhodné pro děti od 3 let...
303 Kč
Cena bez DPH:252 Kč