ecolife.cz
Produkty v košíku

Annemarie Börlind

ENERGIZUJE. CHRÁNÍ. VYHLAZUJE. Energizující oční krém ROSE DEW System Protection od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako poslední krok systematické péče. Oční krém je speciálně vyvinut pro každodenní péči o suché, nedostatečně hydratované oční okolí s potřebou ochrany...
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
REGENERUJE. HYDRATUJE. VYHLAZUJE. Hydratační denní krém AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (denní krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Intenzivně hydratuje pleť a udržuje v ní optimální h..
881 Kč
Cena bez DPH:734 Kč
OŠETŘUJE. HYDRATUJE. REGENERUJE. Hydratační noční krém LIGHT AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (noční krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Je vhodný i pro smíšenou pleť. Poskytuje pleti ..
1 007 Kč
Cena bez DPH:840 Kč
REGENERUJE. HYDRATUJE. OMLAZUJE. Vhodný pro nedostatečně hydratovanou pleť. Tento jemný krém redukuje jemné vrásky způsobené nedostatkem hydratace prostřednictvím botanické kyseliny hyaluronové. Kmenové buňky z Papyrusu dodávají očnímu okolí vitalitu a svěžest. Bio kofein stimuluje mikrocirkulaci..
679 Kč
Cena bez DPH:566 Kč
REGENERUJE. HYDRATUJE. VYHLAZUJE. Hydratační denní krém LIGHT AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen jako třetí krok (denní krém) systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Díky své lehounké textuře je tato verze LIGHT ..
881 Kč
Cena bez DPH:734 Kč
ČISTÍ. HYDRATUJE. OSVĚŽUJE. Osvěžující čistící pěna AQUANATURE System Hydro od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určena jako první krok systematické pleťové péče o nedostatečně hydratovanou pleť kolem 30-tky. Díky svému účinnému přírodnímu složeníjemně a důkladně čistí pleť, z..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Péče EXTRODERM poskytuje suché a citlivé pokožce zklidňující a hydratační péči. Omega mastné kyseliny posilují kožní bariéru. Mimořádně jemně ošetřuje a zklidňuje suchou pokožku v každé věkové kategorii. Vhodné i pro děti a miminka od 8 měsíců. Kosmetická taštička obsahuje produkty: Mini pleťo..
555 Kč
Cena bez DPH:463 Kč
Pokud hledáte originální dárek pro vám blízkou osobu pro každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek není vůbec jednoduché. Vytvořili jsme speciální dárkovou sadu, která obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která obsahuje unikát..
1 139 Kč
Cena bez DPH:949 Kč
HYDRATACE. REGENERACE. OMLAZENÍ. Přírodní certifikovaná kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND přináší sadu AQUANATURE se 2 ověřenými produkty pro dehydrovanou pleť. Jedná se o ideální způsob, jak poskytnout dehydrované pleti intenzivní péči. Tato sada je navržena tak, aby obnovila hydrataci pokožky, vyhlad..
881 Kč
Cena bez DPH:734 Kč
Přírodní certifikovaná kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND přináší sadu NATUKOLAGEN se 2 ověřenými produkty. Tato sada je ideálním způsobem, jak řešit ztrátu elasticity pokožky. Produkty intenzivně posilují a hydratují pokožku. Pleť je po aplikaci zpevněná a hladká. NATUKOLAGEN BOOST lehký krém na obliče..
1 235 Kč
Cena bez DPH:1 029 Kč
Certifikovaná přírodní dermokosmetika DADO SENS, která pochází z dílny známé přírodní kosmetiky Annemarie Börlind, přináší denní péči ve výhodné sadě se 2 osvědčenými anti-aging produkty pro dokonalé vyhlazení, vypnutí a výživu pleti. REGENERATION E regeneruje citlivou pleť a poskytuje jí intenzi..
1 083 Kč
Cena bez DPH:903 Kč
Certifikovaná přírodní dermokosmetika DADO SENS, která pochází z dílny známé přírodní kosmetiky Annemarie Börlind, přináší noční péči ve výhodné sadě se 2 osvědčenými anti-aging produkty pro dokonalé vyhlazení, vypnutí a výživu pleti. REGENERATION E, představuje péči pro každého, koho pleť (již v..
1 209 Kč
Cena bez DPH:1 008 Kč
Sada SENSACEA Intenzivní sérum 50ml+Pleťová emulze 15ml Produkty z linie SENSACEA od certifikované přírodní dermokosmetiky DADO SENS jsou určeny pro zarudlou pleť s tendencí ke kuperóze, až po první příznaky stadia růžovky s mírným až středním zarudnutím. Je vhodným doplňkem terapeutické péče o m..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Pokud hledáte originální dárek pro každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek pro ženu nebo muže není jednoduché, zvláště, pokud vám na nich záleží. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy s luxusním balením, které obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmet..
1 454 Kč
Cena bez DPH:1 212 Kč
Pokud hledáte originální dárek pro muže pro každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek pro muže není vůbec jednoduché. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy s luxusním balením, které obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která o..
2 926 Kč
Cena bez DPH:2 439 Kč
Pokud hledáte originální dárek pro ženu pro každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek pro ženu není jednoduché, zvláště, pokud vám na ní záleží. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy s luxusním balením, které obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku..
5 300 Kč
Cena bez DPH:4 417 Kč
Pokud hledáte originální dárek pro ženu pro každou příležitost, jste tady správně. Najít ten nejlepší dárek pro ženu není jednoduché, zvláště, pokud vám na ní záleží. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy s luxusním balením, které obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetik..
2 674 Kč
Cena bez DPH:2 228 Kč