ecolife.cz
Produkty v košíku

Green Idea

Značka: Green Idea
Certifikované BIO sladidlo Neobsahuje barviva ani přidaný cukr Vysoká sladivost s nízkým glykemickým indexem Ideální pro vegany a vegetariány AGÁVĚ SIRUP BIO značky Green Idea je přírodní sladidlo bez barviv a přidaného cukru, ideální pro zdravý životní styl. Tento sirup, vyrobený z čisté..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: Green Idea
Veterinární přípravek pro psy Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu ošetření kůže tlapek i k ošetření narušené kůže. Balzám na tlapky vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek uvolňujících..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: Green Idea
PEDICAP OL - dětský vlasový olej - bezpečný a účinný příravek omezující výskyt vší ve vlasech Přípravek je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Přípravek lze použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy a při nadměrném maště..
197 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Green Idea
Kokosový olej BIO Hlavní vlastnosti: 100% BIO kvalita: Získáván z palmových hájů na Filipínách, bez přidaných chemikálií. Všestranné použití: Ideální pro kosmetické účely (pleť, vlasy, zuby) i pro vaření (smažení, pečení). Výživové benefity: Bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitamín..
199 Kč
Cena bez DPH:166 Kč
Značka: Green Idea
LIPOVÝ KVĚT + MEDOVKA SIRUP - TŘSTINOVÝ Spánek, relaxace Hlavní vlastnosti: Podpora kvalitního spánku: Přírodní složení z lipového květu a meduňky pomáhá při usínání a zlepšuje kvalitu spánku. Relaxace a zklidnění: Meduňka je známá svými uklidňujícími účinky, což napomáhá relaxaci po n..
147 Kč
Cena bez DPH:122 Kč
Značka: Green Idea
Olivový olej s chilli - extra silný Extra panenský olivový olej lisovaný za studena Pikantní extrakt z chillipro intenzivní chuť Bohatý na antioxidanty a vitamíny Podporuje trávení a termogenezi Popis produktu: Olivový olej s chilli od Green Idea je extra panenský olej lisovaný z..
197 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Green Idea
Hlavní vlastnosti produktu: 100% rostlinné oleje: Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin pro maximální chuť a výživovou hodnotu. Univerzální použití: Ideální pro saláty, marinády a další studená jídla. Výhodné balení: Získejte čtyři oleje za cenu tří. Zdravá volba: Bez umělých přísad a konz..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Green Idea
Nejlepší vlastnosti produktu: 100% rostlinné oleje: Čistě přírodní složení bez umělých přísad. Bezpečné pro zdraví: Bez obsahu cholesterolu a trans-tuků. Ideální pro grilování: Vysoká tepelná stabilita a výborná chuť. Ekonomické balení: Skvělá hodnota za peníze, ideální pro větší rodinné..
603 Kč
Cena bez DPH:503 Kč
Značka: Green Idea
PEDICAP OL je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Přípravek lze použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy a při nadměrném maštění vlasů. Je vhodným doplňkem při výskytu vlasových parazitů. PEDICAP ED slouží k ošetření po..
302 Kč
Cena bez DPH:252 Kč
Značka: Green Idea
Sezamový olej - Sesamum indicum Jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej Studeně lisovaný: Zachovává přírodní chuť a všechny živiny. Vysoce kvalitní: Zaručuje nejvyšší standardy zpracování. Bohatý na omega-6 mastné kyseliny: Podporuje zdraví srdce a cév. Jemná oříšková chuť: Sk..
297 Kč
Cena bez DPH:247 Kč
Značka: Green Idea
Bylinný komplex slouží k navození klidného a plnohodnotného spánku. Kvalitní spánek je nutný k dosažení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží ke zklidnění ak dosažení kvalitního spánku...
144 Kč
Cena bez DPH:120 Kč
Značka: Green Idea
Veterinární přípravek pro psy PREVET obsahuje vysoce kvalitní oleje, bylinný komplex a Astaxanthin, což je v současnosti nejsilnější známý antioxidant. Úlohou antioxidantů je pohlcovat v těle volné radikály, které hrají zásadní roli při vzniku desítek onemocnění. Mezi ta nejzávažnější patří nádor..
225 Kč
Cena bez DPH:187 Kč
Značka: Green Idea
ZDRAVÉ KOSTI, ZUBY Veterinární přípravek pro psy Aquamin je multiminerální složka pocházející ze zvápenatělých mořských řas. Tato červená řasa se získává v čistých vodách severního Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podíl vápníku, hořčíku, selenu, zinku a dalších 70 minerálních látek. Vzáje..
250 Kč
Cena bez DPH:208 Kč
Značka: Green Idea
Veterinární přípravek pro kočky Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie. Čistič očního okolí Topvet je určen k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí. Důležité, a to nejen z estetického hlediska, je pravidelné, nejlépe každodenní, čištění očn..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: Green Idea
Veterinární přípravek pro psy Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků moderní fytofarmacie. Čistič očního okolí Topvet je určen k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí. Důležité, a to nejen z estetického hlediska, je pravidelné, nejlépe každodenní, čištění očníh..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: Green Idea
Pro aktivní život Originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie. Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. O výše uvedených látkách je známo, že pomáhají při rekonvalescenci po úrazech a operacích, po..
856 Kč
Cena bez DPH:713 Kč
Značka: Green Idea
Zdraví v každé kapce Přípravek obsahuje velmi silné přírodní antioxidanty, které aktivně odbourávají volné radikály. Volné radikály se významným způsobem podílejí na vzniku mnoha závažných onemocnění. Pravidelné užívání přípravku může přispívat ke snížení rizika celé řady civilizačních chorob. Pr..
755 Kč
Cena bez DPH:629 Kč
Značka: Green Idea
Veterinární přípravek pro psy Humátové tablety DETOXIN - účinnou látkou jsou přírodní huminové a fulvinové kyseliny. Tyto látky jsou vysoce biologicky a chemicky aktivní. Působí detoxikačně tím, že s těžkými kovy vytváří chelátové sloučeniny. Druhým mechanismem účinku je vytvoření ochranného film..
225 Kč
Cena bez DPH:187 Kč