ecolife.cz
Produkty v košíku

Myco Medica

Značka: Myco Medica
Sušená auricularia (Judášovo ucho) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby. Naše Auricularia se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je organická směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec. P..
192 Kč
Cena bez DPH:160 Kč
Značka: Myco Medica
Sušená chaga (Inonotus obliquus) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby. nejvyšší kvalita kontrolovaně pěstována ručně sbíraná Chaga je chuťově poměrně výrazná, je vhodná pro použití v odvaru nebo tinktuře...
227 Kč
Cena bez DPH:189 Kč
Značka: Myco Medica
Sušené hericium (korálovec ježovitý) je vhodné pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby. Testováno v německém Agrolabu. Naše Hericium se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr..
189 Kč
Cena bez DPH:158 Kč
Značka: Myco Medica
Kniha odborníka na tradiční čínskou medicínu Bc. Renata Lien Čepelková, DiS. Tato kniha se zaměřuje na propojení čínské medicíny a evropských zkušeností v oblasti zdravotní péče. Čtvrtá kniha ze série, jejímž tématem je propojení čínské medicíny a evropských zkušeností v oblasti zdravotnictví, kt..
295 Kč
Cena bez DPH:246 Kč
Značka: Myco Medica
Sušená Maitake (trsnatec lupenitý, Grifola frondosa) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby. Maitake (trsnatec lupenitý, Grifola frondosa) v překladu tančící houba - tento název vychází z reakcí hledačů, kteří radostí tančili, když tuto ú..
227 Kč
Cena bez DPH:189 Kč
Značka: Myco Medica
Sušená reishi (lesklokorka lesklá) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby. Testováno v německém Agrolabu. Naše Reishi se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je dubový masiv. Pro výrobu našich extraktů používáme pl..
227 Kč
Cena bez DPH:189 Kč
Značka: Myco Medica
Sušená shiitake (houževnatec jedlý) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby. Naše Shiitake se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec. Pro výrobu na..
189 Kč
Cena bez DPH:158 Kč
Značka: Myco Medica
Agaricus (mandlovka) tradiční národy ji nazývají houbou od Boha. Obsahuje optimální množství polysacharidů, glutamátových komplexů, kempesterinů a dalších bioaktivních látek. Náš Agaricus se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je organická sláma, přírodní hnojivo, pšeničné otr..
780 Kč
Cena bez DPH:650 Kč
Značka: Myco Medica
Agarikon (verpáník lékařský) je houba, která se v léčitelství používá v Evropě již od dob Antiky. Jeho využití tehdy zdokumentoval již lékař Neronovy armády Dioscorides v roce 65 našeho letopočtu.  Verpáník lékařský (Laricifomes officinalis, Agarikon, Quinine conk) je chorošovitá dřevokazná houba..
780 Kč
Cena bez DPH:650 Kč
Značka: Myco Medica
Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již tisíce let pro nejrůznější problémy. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své protizánětlivé účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, která se připravuje extrakcí z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Pro zvýšení vstřebatelnosti velkého množs..
624 Kč
Cena bez DPH:520 Kč
Značka: Myco Medica
Auricularia (Judášovo ucho, uchovec bezový) je ceněna pro široké spektrum účinků. V Auricularii můžeme najít velké množství minerálních látek, vitamínů, polysacharidů – beta glukanů i vlákniny. Je také zdrojem esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin nebo antioxidačního melaninu a mn..
780 Kč
Cena bez DPH:650 Kč
Značka: Myco Medica
Vysoce čistý ß-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků jsme přidali vitamín C. Doporučujeme užívat spolu s vitálními houbami. BetaGlukan BIOcell je přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasi..
331 Kč
Cena bez DPH:276 Kč
Značka: Myco Medica
Auricularia (Judášovo ucho, uchovec bezový) je v čínské medicíně ceněna pro široké spektrum účinků na lidský organismus. Je bohatá na minerály, vitamíny i polysacharidy a kromě dalších je zdrojem antioxidačního melaninu. Auricularia se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je or..
409 Kč
Cena bez DPH:341 Kč
Značka: Myco Medica
Chaga (vyslovujeme čaga) je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha. Zvolte Chagu v prášku s optimálnějším poměrem účinných látek. Nyní vám Chagu nabízíme ve formě houbového prášku (powder/biomasa), kde se usušená plodnice ..
409 Kč
Cena bez DPH:341 Kč
Značka: Myco Medica
Naše BIO Chlorela pochází z ostrova Hainan, který leží v Jihočínském moři. Toto slunečné místo je díky svému tropickému charakteru často přezdíváno jako čínský Havaj. Průmyslem nedotčená krajina, vysoce čisté ovzduší, dlouhotrvající sluneční svit a voda bohatá na minerály, zajišťuje optimální podmín..
780 Kč
Cena bez DPH:650 Kč
Značka: Myco Medica
Hericium je se svými 32 zjištěnými aromatickými látkami delikatesou pro rozmazlené jazýčky, které potěší exotická kombinace aromat mořských plodů, citrónu a kokosu. Kromě toho se tato houba nápadného vzhledu cení pro své vitální účinky. Lékaři v tradiční čínské medicíně si váží především schopnosti ..
409 Kč
Cena bez DPH:341 Kč
Značka: Myco Medica
Maitake (trsovnice okvětní lístky), nebo tančící houba, je velmi populární houba a v současnosti se pěstuje po celém světě. Tradiční čínská medicína věří v její pročišťující účinky a využívá ji už tisíce let. Nyní vám Maitake nabízíme ve formě houbového prášku (powder/biomasa), kdy se usušená plodni..
409 Kč
Cena bez DPH:341 Kč
Značka: Myco Medica
Polyporus (troudník kloboučkatý) je poměrně vzácná parazitická houba, která svou sílu čerpá z kořenů stromů. Je tradiční součástí čínské medicíny pro svůj vysoký obsah účinných složek. Nyní vám Polyporus nabízíme ve formě houbového prášku (powder/biomasa), kdy se usušená plodnice houby rozemele na v..
555 Kč
Cena bez DPH:463 Kč