ecolife.cz
Produkty v košíku

Feel Pearls

Značka: Feel Pearls
Silné protizánětlivé účinky Pomáhá proti akné, zklidňuje podrážděnou pleť i díky vysokému obsahu vápníku – až 40%. Perlový prášek obsahuje mnoho aminokyselin, stopové prvky a minerály jako magnesium, železo, měď a selen. Eliminuje tvorbu kožního mazu Just Pearls perlový prášek absorbuje pře..
1 515 Kč
Cena bez DPH:1 263 Kč
Značka: Feel Pearls
Klíčový produkt moderní péče o pleť, který dokáže změnit vaši pleť z večera na ráno. Pleťové tonikum se skládá především z vody, ve které jsou rozpuštěny další účinné látky. Hlavním úkolem tonika je pleť jemně vyčistit, osvěžit a připravit póry na výživu v podobě dalších kosmetických přípravků. Je ú..
629 Kč
Cena bez DPH:524 Kč
Značka: Feel Pearls
Kvalitní krém na obličej je pro ženu tím, čím je malá černá pro její šatník. Je to zkrátka kousek, který v jejím šatníku nikdy nesmí chybět. Je to základ, bez kterého se žádná z nás neobejde. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši značku o nový produkt - Just Pearls Hydratační pleťový krém s perlov..
947 Kč
Cena bez DPH:789 Kč
Značka: Feel Pearls
Silné protizánětlivé účinky Pomáhá proti akné, zklidňuje podrážděnou pokožku díky vysokému obsahu vápníku - až 40 %. Perlový prášek obsahuje mnoho aminokyselin, stopových prvků a minerálů, jako je hořčík, železo, měď a selen. Eliminuje tvorbu kožního mazu Prášek z perel Just Pearls absorbuj..
663 Kč
Cena bez DPH:552 Kč
Značka: Feel Pearls
Vaše pleť potřebuje neustálou hydrataci a olej je to nejlepší, co jí můžete nabídnout. Dopřejte své pokožce kvalitní výživu a ochranu s tělovým olejem s perlovým pudrem a ochranným faktorem SPF15. Užijte si hladkou, jemnou, pružnou a dobře vypadající pokožku díky blahodárnému složení. Mandlový..
654 Kč
Cena bez DPH:545 Kč
Značka: Feel Pearls
Odličovací tampony na opakované použití jsou udržitelnou a ekologickou alternativou k jednorázovým odličovacím ubrouskům. Snadno a důkladně odstraňují make-up pomocí mikrovláknových vláken, která jsou 100krát jemnější než lidský vlas. Není třeba je třít ani drhnout, stačí nechat tampony jemně ods..
401 Kč
Cena bez DPH:335 Kč