ecolife.cz
Produkty v košíku

IveKol

Značka: IveKol
Výzkum prokázal, že mikrovlákno dokáže odstranit až 99,9 % bakterií z povrchů pouze pomocí čisté vody. Tato suchá mikrovláknová univerzální utěrka dokáže účinně absorbovat veškerou vodu na povrchu a má 8x vyšší absorpční schopnost než jiné tkaniny. Odstraňuje mokré i suché nečistoty ze všech povr..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Na vrchní straně má měkkou saténovou až jemnou semišovou vazbu - hustě tkanou. Je známá jako účinný nástroj pro čištění a leštění hladkých povrchů, jako je : CD, brýle, čočky fotoaparátů, stříbrné příbory, hudební nástroje, jemný dřevěný nábytek, displeje mobilních telefonů. Mikrovlákno je jedním..
56 Kč
Cena bez DPH:46 Kč
Značka: IveKol
Tato utěrka z mikrovlákna s manšestrovou vazbou je jedinečná díky svým stíracím a drhnoucím okrajům. V mokrém prostředí absorbuje až osminásobek své hmotnosti a je navržena jako nejvýkonnější dostupná utěrka na vytírání podlah. Je velmi výkonná při vytírání všech typů podlah - od parket (za sucha..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: IveKol
Tato utěrka má pevně utkanou, měkkou, jemnou saténovou (semišovou) zakončenou vazbu. Je známá pro více druhů jedinečného použití: čistí a leští sklenice, brýle, čočky fotoaparátů, stříbro, hudební nástroje, kvalitní dřevěný nábytek či displej mobilu. Je to váš nový přítel pro nejjemnější čištění ..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Tato vysoce kvalitní tkanina je velmi měkká a její dlouhá vazba zvyšuje její elektrostatické vlastnosti (má dvakrát větší hustotu než froté). Jedna strana má delší měkká vlákna pro maximální zachycení prachu, nečistot a o něco kratší vlas na druhé straně je určen pro leštění. Můžete ji použít, kd..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Díky hladké vazbě je tato utěrka vynikající pro mytí oken, skla a lesklých povrchů bez "chemie" a zároveň beze šmouh. Vysoká savost eliminuje kapky vody během mytí, které mohou zaschnout a zanechat nevzhledné skvrny. Tato utěrka je prakticky bez žmolků a zanechá vaše sklo a leštěné povrchy dokona..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Bez mikrovlákna STEPHANIE je i zkušený kuchař v kuchyni jen obyčejným kuchařem. Staňte se mistrem ve svém řemesle a gastronomickém koníčku a udržujte svou kuchyň a náčiní bez poskvrnky a v zářivé čistotě. Tato utěrka s manšestrovým úpletem a stíracími a drhnoucími okraji dokáže absorbovat až osmi..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: IveKol
Tato utěrka z mikrovlákna nahradí všechny papírové utěrky, které používáte v kuchyni, a chrání životní prostředí. Je vhodná k utírání sklenic, talířů, příborů a hrnců, aniž by zanechávala skvrny a dosáhla lesklého povrchu. Používejte ji za sucha, protože má velmi vysokou savost. Mikrovlákno je..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: IveKol
Tato mikrovláknová utěrka obsahuje směsové tkaniny, které jsou vyrobeny speciálně pro velmi specifické použití. Hladká strana je vyrobena ze směsi tkanin, je velmi savá a leštící. Hrubá strana tvořená nylonem a bavlnou odstraní skvrny a ulpělé zbytky na choulostivých površích bez poškrábání. D..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Mikrovlákno je jedním z nejkvalitnějších materiálů, které jsou dnes k dispozici, ale je také neuvěřitelně pevné a odolné. Je to proto, že "štěpená" mikrovlákna obsahují tisíce "uzlíků" na centimetr čtvereční a vysoce kvalitní mikrovláknové tkaniny mají více než 200 000 vláken na centimetr čtvereční ..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Mikrovláknová utěrka "proužky" je vhodná na čištění jakýchkoli stop mastnoty, znečištěných horkovzdušných trub a sporáků. Utěrka je výborným pomocníkem nejen do kuchyně, ale i koupelny, při úklidu v zahradě (zahradní nábytek, květináče), v garáži (kola, mytí interiéru auta apod.). Doporučujeme po..
98 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: IveKol
Speciální utěrka s prvotřídní froté vazbou, je charakteristická mimořádně absorbční smyčkovou vazbou, která maximalizuje savost lehkým sušením nádobí, talířů, kuchyňských linek, dřezů a dalších povrchů v domácnosti. Tisíce drobných úhlů stránek doslova "uchopí a vytrhnou" špínu, nečistoty, špínu ..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: IveKol
Tato utěrka má smíšenou vazbu, což znamená, že ji lze použít k čištění či leštění a na mokro nebo na sucho. Povrch zanechává beze šmouh a jakýchkoli zbytků. Její zvláštní vazba tvoří užitečný výrobek, který má silnou drhnoucí sílu a vynikající savost. Tato tkanina může být použita na téměř cokoli..
149 Kč
Cena bez DPH:124 Kč
Značka: IveKol
LÁSKA NA PRVNÍ POUŽITÍ Spojení kvality a pohodlí, Turban na vlasy z mikrovlákna IveKol® splňuje. Nová generace technologie vysoušení vlasů, vylepšená funkčnost a komfort používání. Rychlé zabalení vlasů a snadné upevnění. Výborně drží, rovnoměrně a rychle vysušuje vlasy bez nutnosti kartáčování. ..
300 Kč
Cena bez DPH:250 Kč