ecolife.cz
Produkty v košíku

Dr.Uhlí

Značka: Dr.Uhlí
Malé balení drceného biocharu (aktivního uhlí) ve formě prášku se zrnitostí (frakcí) 0-1 mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny a výsledkem je lepší kondice vašich miláčků.  Biochar, Biouhel... jsou synonyma pro unikátní přírodní produkt, který vzniká přiroz..
275 Kč
Cena bez DPH:229 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Větší balení drceného biocharu se zrnitostí (frakcí) 0-1 mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků i hospodářských zvířat. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny,  výsledkem je lepší trávení, příjemnější a zdravější život vašich svěřenců. Toto balení je ekonomicky výhodné především pro chovatele větš..
957 Kč
Cena bez DPH:797 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Větší, 11 litrové balení hruběji drceného biocharu o velikosti kousků biocharu 1-25mm, který se hodí pro větší zvířata, jako jsou koně nebo hospodářská zvířata. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny,  výsledkem je lepší trávení, příjemnější a zdravější život vašich svěřenců.  Biochar, Biouhel....
856 Kč
Cena bez DPH:713 Kč
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balení drceného biocharu ve formě práškuse zrnitosti (frakce) 0-1mm, pro zdraví vašich domácích mazlíčků. Aktivní uhlí na sebe váže škodliviny a výsledkem je lepší kondice vašich miláčků. Hmotnost 250 gramů vystačí zhruba na 60 dní pro 30kg psa. Biochar, Biouhel... jsou synonyma pro uni..
477 Kč
Cena bez DPH:398 Kč