Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Skin collagen premium 30ks

Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Balení na 30 dnů -27 %
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
586 Kč
805 Kč
Cena bez DPH: 488 Kč

Příchuť - Malina & Citron

Pozitivní účinky SKIN COLLAGEN Premium:

  • napomáhá zlepšovat pevnost a pružnost pokožky
  • eliminuje vznik a pomáhá s vyhlazením vrásek
  • příznivě působí proti stárnutí organismu
  • hydratuje pokožku a minimalizuje vznik akné
  • zmírňuje vypadávání i lámání vlasů a podporuje jejich růst
  • eliminuje třepení i lámání nehtů a přispívá k jejich růstu
  • zmírňuje projevy celulitidy
  • vhodné i pro muže

30 sáčků tj. 30 denních dávek (15 sáčků příchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 sáčků příchuť maliny 15 x 3,74 g)

K bezvadnému vzhledu vám pomůže kolagen v práškové formě

Krásná pleť bez vrásek , akné a dalších nedokonalostí už nemusí být nedosažitelným snem. Drahé kosmetické krémy s přítomností kolagenu totiž nedokážou do pokožky proniknout natolik, aby se na ní projevila trvalá změna.

Nejlepší věc, kterou pro zpomalení stárnutí pleti tak můžete učinit, je pravidelné užívání práškového kolagenu SKIN COLLAGEN Premium.

Tvorba přirozeného kolagenu se věkem zastaví . Kolagen je stavební protein, který tvoří až 80 procent lidské pokožky. Díky němu pleť vypadá zdravě a mladě. Ale věkem se jeho přítomnost v organismu vytrácí a po dovršení 40-tky se kolagen v těle už neprodukuje téměř vůbec. Proto chcete-li si iv tomto věku udržet mladistvý vzhled, měli byste do své každodenní beauty rutiny zahrnout konzumaci práškového kolagenu.

Stavte na hydrolizovaný kolagen

SKIN COLLAGEN Premium, který u nás naleznete ve dvou chutných příchutích, je bioaktivní a hydrolyzovaný. Díky této formě je mnohem více efektivní, což se projeví zejména na vašem vnějším vzhledu. Složky kolagenu v něm se totiž skládají z malých peptidů s nízkou hmotností. Ty jsou navíc obohaceny o esenciální aminokyseliny včetně hydroxyprolinu, glycinu a prolinu, což v překladu znamená, že je lehce stravitelný a dostane se do každé kožní tkáně v těle. Výsledkem tohoto procesu je hydratovaná pleť bez suchosti a vrásek. Kromě toho jsou na ní výrazně eliminovány projevy celuitidy. Kolagen také zlepší zdraví kostí a zabrání lámání nehtů i vlasů.

Kolagen bez C-čka nemá smysl

SKIN COLLAGEN Premium navíc obsahuje i jiné důležité složky, aby celý přípravek dokázal naplno pracovat. V první řadě jde o vitamin C, bez něhož by celý proces omlazení kolagenem nedokázal fungovat. Ve výživových prášcích se však nachází i pyridoxin, riboflavin, biotin, niacin, hořčík, selen a kyselina hyaluronová. Všechny zmíněné látky mají schopnost pozvednout ženskou krásu na maximum. V této unikátní kombinaci tak získáte profesionálního beauty společníka pro boj proti projevům stárnutí.

Stačí jeden sáček denně

Jedno balení SKIN COLLAGEN Premium obsahuje 30 sáčků 100% hydrolyzovaného kolagenu I. a III. typu. Jedná se tak o živočišný kolagen ve dvou chutných příchutích – malinové a citrónové. Užívejte přitom jeden sáček denně, který nasypete do sklenice a smíchejte s vodou. Vašemu tělu tímto způsobem dodáte doporučenou denní dávku kolagenu a viditelné účinky tohoto unikátního produktu byste měli pocítit již za 8 týdnů.

Jaké jiné složky ještě obsahuje

Viatmín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu. Není-li v organismu dostatek vitamínu C, jen s tímto vitamínem se kolagen dokáže vstřebat do našeho těla.

Vitamin (pyridoxin) pomáhá organismu metabolizovat aminokyseliny z naší potravy, budovat nové červené krvinky a zapojuje se do nálady a spánkových vzorců, protože pomáhá tělu produkovat serotonin, melatonin a norepinefrin. vývoj a funkci buněk v našem těle. Přeměňuje potravu na potřebnou energii, díky čemuž dokáže náš organismus každý den fungovat. který je znám především pro svoji dominantní roli v podpoře správného fungování kůže, vlasů a nehtů. Jeho nedostatek se může projevit v podobě ztráty vlasů či různých kožních onemocnění. k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, zachování zdravých sliznic a pokožky a snížení vyčerpání a únavy.

Hořčík má zásadní význam pro správné fungování nervového systému, ovlivňuje činnost srdce, nedostatek hořčíku způsobuje poruchu srdečního rytmu, křeče ve svalech, únavu celého těla.

Selén jde o stopový prvek, kterého má lidské tělo velmi málo, ale přesto má mimořádnou moc. Jedná se o silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením. U žen je oblíbený díky svým beauty účinkům. Přispívá totiž k udržení zdravých vlasů, nehtů a zároveň přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Kyseliny Hyaluronová je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody, než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, protože napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

Složení příchuť citron

Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), citrónové aroma, kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), barvivo (karoteny), sladidlo (glykosidy steviolu), niacin (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), selen (L-selenometionin), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin). >

Složení příchuť malina

Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L -askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), malinové aroma, barvivo (červená červená), kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), sladidlo (glykosidy steviolu), niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin ), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin).

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

30 sáčků (15 sáčků příchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 sáčků příchuť maliny 15 x 3,74 g)
Velikost 1 dávky : 1 sáček denně
Počet dávek v balení : 30 sáčků (15 sáčků příchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 sáčků příchuť maliny 15 x 3,74 g)
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 sáček denně) 100 g RVH%*
Vitamin C (Kyselina L-askorbová) 500 mg 625
Vitamin B2 (riboflavin) 2 mg 143
Niacín 10 mg 62,5
Vitamin B6 4,5 mg 321
Hořčík 50 mg 13
Biotin 50 µg 100
Selen (L-selenomethionin) 20 µg 36
Hovězí kolagenové peptidy 2500 mg **
Kyselina hyaluronová 80 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Složení
Příchuť malina: Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), malinové aroma, barvivo (červená červená), kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), sladidlo (glykosidy) , vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), selen (L-selenomethionin), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin). Příchuť citron: Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), citrónové aroma, kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), barvivo (karoteny), sladidlo (glykosidy stevio vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), selen (L-selenomethionin), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin)
Alergeny
citrusy
Skladování

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organismů

Složení Příchuť malina: Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), malinové aroma, barvivo (červená červená), kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), sladidlo (glykosidy) , vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), selen (L-selenomethionin), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin). Příchuť citron: Hovězí kolagenové peptidy, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), citrónové aroma, kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), barvivo (karoteny), sladidlo (glykosidy stevio vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), selen (L-selenomethionin), vitamin B2 (riboflavin), biotin (D-biotin)
Balení 30 sáčků tj. 30 denních dávek (15 sáčků příchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 sáčků příchuť maliny 15 x 3,74 g)
Hmotnost 114 g
Alergeny citrusy
Benefity Bez genetický modifikovaných organismů
Doporučené dávkování 1 x denně – 1 sáček vysypte do suché sklenice, zalijte 200ml neperlivé vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout
Počet dávek v balení 30 sáčků (15 sáčků příchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 sáčků příchuť maliny 15 x 3,74 g)
Velikost 1 dávky 1 sáček denně
Skladování Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením
Upozornění Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích
Značka Ecolife