Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks

 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
Biofotonické sklo
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
 Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
Betakarotén Aloe Vera & Vitamin C + E 50ks
212 Kčs DPH
Cena bez DPH: 177 Kč
Pozitivní účinky BETAKAROTEN Aloe Vera & Vitamin C + E:
  • bohatý zdroj vitamínu A
  • přispívá k udržení zdravé pokožky
  • zpomaluje proces stárnutí pleti
  • snižuje riziko alergií a spálení sluncem
  • přispívá k udržení dobrého zraku
  • účastní se metabolismu železa
  • podporuje imunitní systém
  • vhodné i pro muže

50 kapsúl / balenie / 2 kapsule denne

Zdravá forma provitaminu A s výraznými účinky na lidské zdraví v jednom balení s dalšími silnými antioxidanty.

Betakaroten je červeno-oranžový pigment, který se nachází v řadě rostlin, v ovoci a zelenině. V lidském těle se betakaroten mění na provitamin A.  Takže organismus si ho z něj dokáže vyrobit v takové míře, jak bude potřebovat. Od běžné formy vitamínu A se odlišuje tím, že tělo jeho nadbytečné množství vyloučí močí. To ovšem neplatí pro samotný vitamín A, který je při nadměrném užívání pro organismus škodlivý a můžete se jím předávkovat.

Krásná a mladá pleť

Betakaroten má blahodárné účinky na celou řadu vnitřních procesů, ale především na pokožku. Je silným antioxidantem, který váže volné radikály. Klinické studie dokázaly, že jeho pravidelné užívání také připraví pokožku na slunečné dny. Díky jeho působení se tak ani citlivější fototypy nemusí bát spálení a zarudnutí po opalování. Jelikož betakaroten se v těle přetváří na vitamin A, tak produkuje i retinol. Ten je momentálně jeden z nejznámějších prvků v boji proti stárnutí pleti. Navíc si poradí is jinými nedokonalostmi jako je akné, pihy či nadměrná pigmentace.

Silné antioxidanty v jednom doplňku

Pro dosažení ještě lepšího efektu jsme do našeho BETAKAROTEN Aloe Vera & Vitamin C + E přidali i další silné antioxidanty. Prvním je vitamín E. Ten je efektivním bojovníkem s volnými radikály, navíc udržuje pokožku pružnou a hydratovanou. Podobně jako aloe vera, které má nenahraditelné nejen hydratační, ale také regenerační účinky na pleť. V BETAKAROTEN Aloe Vera & Vitamin C + E najdete také Lutein, Lykopen a lipozomální vitamín C. Lutein je přitom karotenoid, který kromě antioxidačních vlastností skvěle působí na zdraví očí a chrání je před škodlivým modrým světlem. Lykopen se zase řadí mezi nejsilnější antioxidanty s blahodárným vlivem na pokožku, krevní tlak, srdce a prostatu. No a silnou skupinu antioxidantů v našem BETAKAROTEN Aloe Vera & Vitamin C + E uzavírá lipozomální Vitamin C. V této formě je více vstřebatelný a v lidském těle se účastní celé řady zdraví prospěšných procesů. Je nenahraditelný při budování imunity, stavbě kostí, zubů a chrupavek. No a je i chytrý antioxidant, který podporuje zdravě a mládě vypadající pleť bez akné a pigmentových skvrn

Užívejte BETAKAROTEN Aloe Vera & Vitamin C + E na denní bázi

Zařaďte do své denní rutiny dvě kapsle Betakarotenu a připravte tak vaše tělo na příchod letních slunečních paprsků. Tablety přitom nezapomeňte zapít dostatečným množstvím vody.

 

Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

50 kapslí
Velikost 1 dávky : Liposomální směs 138 mg Z toho vitamin C 80 mg Aloe Vera extrakt 100 mg Vitamin E 10 mg Betakaroten 7,2 mg Lutein 1 mg Lykopen 1 mg
Počet dávek v balení : 50 kapslí
Nutričné hodnoty 1 dávka (Liposomální směs 138 mg Z toho vitamin C 80 mg Aloe Vera extrakt 100 mg Vitamin E 10 mg Betakaroten 7,2 mg Lutein 1 mg Lykopen 1 mg) 100 g RVH%*
Výtězek z plodů Camu Camu z toho vitamín C 138 mg **
z toho vitamín C 80 mg 100
Aloe Vera extrakt 100 mg **
Vitamin E 10 mg 83
Betakaroten 7,2 mg **
Lutein 1 mg **
Lykopen 1 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Složení
Přírodní betakaroten (Blakeslea trispora), lutein prášek z okvětních lístků aksamitníku vzpřímené (Tagete Erecta).Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, lipozomální smes vera).
Složení
Přírodní betakaroten (Blakeslea trispora), lutein prášek z okvětních lístků aksamitníku vzpřímené (Tagete Erecta).Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, lipozomální smes vera).
Skladování

Skladujte v uzavřené nádobě, v suchu, nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu, při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Benefity

Bez genetický modifikovaných organismů

Složení Přírodní betakaroten (Blakeslea trispora), lutein prášek z okvětních lístků aksamitníku vzpřímené (Tagete Erecta).Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, lipozomální smes vera).
Balení 50 kapslí
Hmotnost 18 g
Benefity Bez genetický modifikovaných organismů
Doporučené dávkování 1 x denně 2 kapsle zapít vodou alespoň 14 dní před opalováním a v době opalování
Počet dávek v balení 50 kapslí
Velikost 1 dávky Liposomální směs 138 mg Z toho vitamin C 80 mg Aloe Vera extrakt 100 mg Vitamin E 10 mg Betakaroten 7,2 mg Lutein 1 mg Lykopen 1 mg
Skladování Skladujte v uzavřené nádobě, v suchu, nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu, při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením.
Upozornění Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na
Značka Ecolife