NEJLEPŠÍ KADEŘNÍK JE PŘÍRODA SAMA!
Péče o vlasy bez chemických látek může působit někomu jako výstřední příběh ze sci-fi, zatímco jiní nedávají dopustit na přírodní produkty a vůbec jim nechybí kosmetické výrobky z drogerie. Bez ohledu na to, zda jste přívrženci „nechemických“ produktů nebo věříte v heslo „bez chemie to nejde“, pojďme prozkoumat péči o vlasy pod nůžky toho nejlepšího kadeřníka – Přírody.

MILUJEME VŠECHNO, CO JE OPEČOVÁVÁNO PŘÍRODOU
Vlasy, tělo, pleť... ale i naši planetu a celého člověka s úctou chráníme! Naše výrobní filozofie je jasná – s radostí vytváříme produkty „from scratch“, tedy ze základních kvalitních surovin, ne z prefabrikátů, a věnujeme pozornost pokožce a naší zemi.

SOA ... COŽE? SOAP BARS!
Tuhé mýdlové šampony plné čistých a účinných surovin. Všechny obsahují kokosový olej, který dokonale zastoupí pěnu. Kokos totiž pění při výrobě mýdel v důsledku saponifikace a díky obsahu mastných kyselin. Během mytí vlasů tak nebudete mít problém s pěnou.
Nyní můžete vybírat z šesti šamponů, přičemž každý má jedinečnou recepturu a obsahuje bylinkový macerát ve slunečnicovém oleji. Kompletní složení naleznete u jednotlivých šampónů. K současným šamponům přibyly tři novinky s vylepšenými recepturami: SHINY HAIR, CLEAN HAIR, STRONG HAIR.

KAM S TÍM? JAK SI VYBRAT V ŠAMPONECH?
MASTNÁ POKOŽKA: FRESH HAIR, SHINY HAIR
NORMÁLNÍ KŮŽKA: FRESH HAIR
PROBLÉMOVÁ POKOŽKA A LUPY: NEW HAIR, CLEAN HAIR
SUCHÉ A BARVOVANÉ VLASY: DRY HAIR, STRONG HAIR
LÁMANÉ A VYPADÁVAJÍCÍ VLASY: STRONG HAIR, DRY HAIR

Použití:
Vlasy důkladně namočte, poté pomocí šamponu vytvořte pěnu, kterou následně aplikujte na konečky a pokožku hlavy. Pěnu důkladně opláchněte vodou, místo kondicionéru doporučujeme použít jeden z našich vlasových lektvarů a oplachů.
BYLINY PLNÉ KONDICIONÉRU? KDEŽE... KONDICIONÉR PLNÝ BYLIN!
Vlasové lektvary a naše novinka v profesionální péči o vlasy HAIR TEA jsou ideální alternativou k tradičním kondicionérům.
HAIR ELIXIR obsahuje nefiltrovaný hostinský jablečný ocet v bio kvalitě s esenciálními oleji a macerátem z bylin. Oplach také pomáhá s případnými „vedlejšími účinky“ mýdlového šamponu, jako je voskový film, který může vzniknout při vyšším pH pokožky nebo při mytí ve tvrdé vodě. Můžete si vybrat ze tří variant: NEW HAIR, DRY HAIR, FRESH HAIR.
Použití Hair Elixíru: Nalijte oplach do nádobky a zřeďte jej teplou vodou. Doporučujeme poměr 1:2 až 1:4 (tedy jeden díl oplachu, dva až čtyři díly vody).
Začněte na poměru 1:4 (jeden díl oplachu, čtyři díly vody) a vyzkoušejte. Každé vlasy jsou jiné a vyhovuje jim poněkud jiný poměr.
Pokud máte suché vlasy, doporučuje se větší ředění, přičemž je vhodné použít o jednu polévkovou lžíci méně lektvaru. Naopak, u mastných vlasů byste mohli použít o jednu lžíci více lektvaru.