Jejich hlavními spojenci jsou přírodní jíly, a jejich protivníky jsou černé tečky a zlobivé rozšířené póry. Nyní máte k dispozici průvodce výběrem vhodné masky, která bude ideální pro vaši jedinečnou pleť.

SILNÁ STRÁNKA PŘÍRODNÍCH JILŮ
Maskuje se jako nenápadný prášek, ale nedejte se zmást! Kosmetický jíl si získal velkou oblibu pro své blahodárné účinky na pleť, a milovaly ho i starověké Egypťanky. Jíl je sedimentovaná zvětralá hornina, která se následně obohacuje o minerální přísady, které ovlivňují jeho konečnou barvu. Různé druhy jílů se liší kvalitou a barvou v závislosti na místě těžby (zelený, bílý, hnědý, červený).

ZAMASKUJTE SE!
Tvárové masky od Almara Soap nabízejí nejen skvělé účinky, ale také hravé barvy. Váš obličej totiž změní jediným mávnutím kouzelného proutku v jasně růžovou, stříbrně šedou, oranžovou a novince i na tajemně černou barvu.

BRIGHT FACE
Tato šedá krasavice je maska s peelingovým efektem vhodná pro všechny typy pleti, kromě extrémně citlivé, kterou by mohla podráždit. Možná vypadá jemně, ale díky obsahu pemzy si poradí s nevzhlednými šupinkami odumřelé kůže a ukáže svoji skutečnou drsnou povahu. Obsahuje marocký jíl obohacený o extrakty ze šesti bylin a zelený jíl. Kombinace jílů efektivně čistí pleť a použité extrakty (rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva, růže damascénská) jsou známé svými uklidňujícími, antibakteriálními a antioxidačními účinky.
Rozlučte se s unavenou, šedou pletí! Po použití se pleť rozzáří a bude dokonale hebká.

CLEAN FACE
"To je kurkuma!" vyhrkne každý, kdo uvidí výraznou barvu obličejové masky Clean Face. Ale tohle není pepř na dnešní obědový speciál, ale pepř pro vaši pleť. Slyšíte dobře! Přírodní obličejová maska pro mastnou a problematickou pleť s obsahem zářivé kurkumy v bio kvalitě. Ve složení také naleznete zelený jíl, který má čistící a antibakteriální účinek, a santalový prášek, který dokonale zužuje póry a dodává celé směsi příjemnou vůni.
Menší varování: Kurkuma je velmi účinný pigment, proto masku nanášejte v menším množství a následně důkladně opláchněte – hrozí mírným zabarvením obličeje nebo rukou do žluta, proto masku nanášejte na pleť hodinu před důležitým setkáním. :)


CLEAN FACE - BLACK
Černá barva je momentálně v kurzu a naše masky to vědí! Clean Face - Black je žhavou novinkou mezi práškovými maskami. Jednoduchost je krásná a navíc účinná, a to jsme měli na mysli při jejím vývoji. Tato maska rozhodně není černou ovcí rodiny a poradí si s mastnou nebo problematickou pletí. Obsahuje bílý jíl, bambusové aktivní uhlí a prášky z moringy a kopru. Tyto složky dokonale čistí pleť, mají antibakteriální vlastnosti a mohou se pochlubit stahujícími účinky.
Zbavte se nepříjemných černých teček a ucpaných pórů, protože BLACK IS BACK. Pro maximální účinnost můžete péči kombinovat s přírodním mýdlem BLACK AS MY SOUL
PINK FACE
Maska nádherné růžové barvy pro suchou a zralou pleť. Obsahuje blahodárný růžový jíl, který má čistící a uklidňující účinek. Složení doplňuje prášek z plodu šípku, který je bohatý na vitamín C důležitý pro regeneraci pleti, a prášek z růže damascénské. Růže nádherně voní a harmonizuje pleť. Pink Face jemně očistí, zjemní, rozjasní a zklidní pleť.
JDEME NA TO!
Naše masky vyrábíme ve formě prášku. Vydrží tak déle a aktivují se až při kontaktu s tekutinou. Můžete použít obyčejnou vodu nebo jeden z našich hydrolátů, které podpoří účinky jednotlivých masek.
Připravte si malou mísu, do které nasypete přibližně jednu čajovou lžičku obličejové masky, a prášek smíchejte s malým množstvím tekutiny. Mícháním byste měli dosáhnout řidší kašovité hmoty, kterou následně nanesete na navlhčený obličej a necháte působit. U každé masky doporučujeme na štítku dobu aplikace. Clean Face a Clean Face Black je ideální nemívat na tváři příliš dlouho, aby se zabránilo zabarvení pokožky, zbylé dvě můžete nechat zaschnout. Obličej poté opláchněte vlhkou vodou a užívejte si hedvábnou pleť. Doporučujeme co nejdříve, ideálně do 3 minut, kdy je pokožka ještě vlhká, aplikovat pleťový olej (např. některý z naší nabídky) nebo pleťový krém.
S maskovým průvodcem se v barvách a účincích jednotlivých produktů nezapomenete! Jsme si naprosto jisti, že jste právě našli masku stvořenou přímo pro vás. :)