Hlavní menu
Produkty v košíku

Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení

Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení
Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení
Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení
Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení
Přírodní mýdlo - Kriváň 100g, bez balení
131 Kčs DPH
Cena bez DPH: 109 Kč
přírodní designové mýdlo pro milovníky slovenských hor

Kriváň je designové mýdélko určené pro každého milovníka slovenských hor.
Jedná se o přírodní, ručně dělané mýdlo obsahující olivový, kokosový, slunečnicový a mandlový olej. Přidané kakaové a bambucké máslo se postará také o citlivou pokožku. Pomáhá ošetřovat a čistit pokožku bez známek podráždění a chrání ji před vysušením.
Kombinace esenciálních olejů šalvěj, borovice a máta má krásnou bylinkovou vůni s podtónem dřeva.
Precizně zvolená kombinace olejů zaručí bohatou a krémovou pěnu, přidané esenciální oleje zanechají na vaší pokožce jemnou vůni. Jsme zastánci pravidla, že méně je někdy více a proto u nás nenajdete silně preparfémovaná mýdla, ale jemné přírodní vůně.

Tomuto mýdlu bude nejlepší pokud jej budete mezi mytími udržovat pěkně v suchu. Rádo se povaluje na mýdelničce nebo visí na magnetce, v síťce nebo na provázku. Odvděčí se vám delší trvanlivostí a prodlouží tak váš požitek z jeho používání.

Všechna naše mýdla jsou vyrobena ručně procesem za studena. Jedná se o tradiční způsob výroby mýdla, kde smícháte oleje a másla s roztokem hydroxidu sodného a dojde k chemické reakci, kterou nazýváme zmýdelnění. Mýdla se dále obohacují o bylinky, esenciální oleje, vitamíny, barviva, kosmetické jíly a různé jiné složky. Každé mýdlo musí zrát na vzduchu, ideálně alespoň 4 týdny, než dosáhne to správného pH, teprve potom ho zabalíme a odešleme k vám.

Mýdla jsou vyráběna v malých dávkách, proto se jednotlivé dávky od sebe mohou jemně lišit v designu, barvě nebo vůni.

Všechna naše mýdla jsou vyrobena na Slovensku a prošla mikrobiologickým i dermatologickým testováním a splňují všechny legislativní požadavky na kosmetické výrobky, máme vypracovanou hodnocení o bezpečnosti kosmetických výrobků a mýdla jsou také oznámena na portálu CPNP.

Rozměry mýdla jsou přibližně 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnost mýdla je 100g ± 5g.

Složení mýdla (INCI):

Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoa Butterate (zmýdelněné kakaové máslo), Sodium Sheabutterate (zmýdelněné bambucké máslo), Sodium Sunflower Seedate (zmýdelněný slunečnicový olej), Glycerin (glycerol), Aqua (voda), Salvia Officinalis Oil (EO šalvěj), Pinus Sylvestris Leaf Oil (EO borovice), Mentha Piperita Oil (EO máta), Charcoal* (aktivní uhlí), Titanium Dioxide*, Limonene**. Linalool**

*přírodní barvivo

**přirozeně obsažené v esenciálních olejích
Složení Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej), Sodium Oleate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoa Butterate (zmýdelněné kakaové máslo), Sodium Sheabutterate (zmýdelněné bambucké máslo), Sodium Sunflower Seedate (zmýdelněný slunečnicový olej), Glycerin (glycerol), Aqua (voda), Salvia Officinalis Oil (EO šalvěj), Pinus Sylvestris Leaf Oil (EO borovice), Mentha Piperita Oil (EO máta), Charcoal* (aktivní uhlí), Titanium Dioxide*, Limonene**. Linalool** *přírodní barvivo **přirozeně obsažené v esenciálních olejích
Balení 100g ± 5g.
Značka Musk

Nejčastější dotazy o tomto produktu.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište recenzi

Prosím přihlaste se nebo si vytvořte účet, abyste mohli vložit hodntění
Abychom zajistili kvalitu a spolehlivost recenzí, mohou je psát pouze ověření uživatelé, kteří si produkt zakoupili.