Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g

ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
-20 %
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
ZeoZoe Zubní prášek - Máta peprná 30g
298 Kč
374 Kč
Cena bez DPH: 248 Kč
  • Alternativní metoda dentální hygieny
  • Lékařská šalvěj
  • Máta peprná 
  • Přírodní produkt
O produktu
Zubní prášek na bázi zeolitu je účinným a přirozeným způsobem dentální hygieny. Prášek neosahuje fluor, ani žádné jiné chemické a přídatné látky, které jsou běžné v zubních pastách. Již před tisíci lety si lidé čistili zuby jemnými prášky (hlavně v Orientu). Dnes je to jen znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů. Náš výrobek využívá neobyčejné vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení se šalvějí a mátou, zajišťuje nejen mechanické čištění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale také prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětům dásní. Jemná abrazivní vlastnost zeolitu nezpůsobuje poškození zubní skloviny.

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny či těžké kovy. Zeolit má tzv. bio koherenční vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho tedy přijímá jako přirozenou látku. Zeolit reguluje acidobazickou rovnováhu (pH). Zeolit odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubní sklovinu. Zubní kámen při používání našich tablet je viditelně redukován. Zeolit v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné konraindikace, nevysušuje, nezanechává žádné stopy nebo povlak.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává tabletám protizánětlivé látky. Během aplikace tablet se účinné látky uvolňují a přes sliznice se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům a onemocněním zubů a dásní. Při rozvinutých onemocněních ústní dutiny a zubů pomáhá odstraňovat zánět, podporuje léčbu tkání a tiší bolest.

Máta pieporná (Mentha piperita) Máta dodává zubním tabletám chakateristickou vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin i buněčnou výměnu.

Jak používat zubní prášek
Zubní kartáček navlhčete vodou. Naneste na ni zubní prášek a zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou.

Napište recenzi

Špatné Dobré
Složení Zubní prášek na bázi zeolitu je účinným a přirozeným způsobem dentální hygieny. Prášek neosahuje fluor, ani žádné jiné chemické a přídatné látky, které jsou běžné v zubních pastách. Již před tisíci lety si lidé čistili zuby jemnými prášky (hlavně v Orientu). Dnes je to jen znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů. Náš výrobek využívá neobyčejné vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení se šalvějí a mátou, zajišťuje nejen mechanické čištění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale také prevenci proti tvorbě zubního kazu a zánětům dásní. Jemná abrazivní vlastnost zeolitu nezpůsobuje poškození zubní skloviny.
Balení 30g ve skle
Použití Zubní kartáček navlhčete vodou. Naneste na ni zubní prášek a zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou.
Značka Zeo Zoe