Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte vánoční AKCE!

Vláknina - Spokojené trávení 30ks

Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Balení na 30 dnů -23 %
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
Vláknina - Spokojené trávení 30ks
679 Kč
881 Kč
Cena bez DPH: 566 Kč

Příchuť – Malina
3 druhy unikátních vláknin v 1

Pozitivní účinky VLÁKNINA Spokojené trávení:

  • pozitivně ovlivňuje trávení
  • pomáhá zmírňovat zácpu
  • podporuje vstřebávání minerálů
  • snižuje hladinu cukru v krvi po jídle
  • účinně napomáhá v procesu hubnutí
  • snižuje pocit hladu
  • posiluje imunitní systém
  • zabraňuje vzniku hemoroidů
  • vhodné i pro muže

30 denních dávek / balení / 1 sáček denně strong>

VLÁKNINA Spokojené trávení nastartuje proces hubnutí, ale i celkového zdraví

Popracujte na svém novém JÁ, zhubněte a podpořte tak nejen fyzické, ale i duševní zdraví díky vláknině. Ta navzdory tomu, že je nepostradatelným spojencem při prevenci několika onemocnění včetně správného fungování trávicího traktu, v naší stravě absentuje. S jejím nedostatkem vám pomůže jedinečný doplněk stravy VLÁKNINA Spokojené trávení s lahodnou příchutí maliny.

Doplňujte komplexní vlákninu

Průmyslová výroba v potravinářství má mnoho nepříznivých důsledků. K nejzávažnějším patří skutečnost, že na náš stůl se denně dostávají upravované produkty ochuzené o potřebné živiny. Jejich nedostatečný příjem spolu s nezdravým životním stylem vede ke stále častějším zdravotním komplikacím. Trávicí potíže jako zácpa, nadýmání či onemocnění srdce nebo obezita se dnes běžně diagnostikují již v pediatrické ambulanci. Pro podporu zdraví je však spokojené trávení nezbytné a proto bychom denně měli organismu dodávat komplexní vlákninu.

Není vláknina jako vláknina

Tři přírodní zdroje vlákniny v jednom

Unikátní doplněk stravy VLÁKNINA Spokojené trávení je složen ze tří mimořádně bohatých zdrojů rozpustné vlákniny v podobě indického hrachu, akácie a amerického modřínu. Indický hrách je přitom nejvíce zkoumanou vlákninou na světě. Má totiž nezastupitelné místo při zácpě i hladině cukru v krvi po jídle. Navíc kontroluje chuť k jídlu, takže se díky němu budete cítit sytě, což oceníte zejména v procesu redukce hmotnosti. Indický hrách však toho dokáže mnohem víc. Jeho účinky se projevují i při správném vstřebávání minerálů jako je hořčík, vápník či železo.

Americký modřín na imunitu

< Zdravý trávicí trakt jde ruku v ruce se silnou imunitou. Ne nadarmo se říká, že více než polovina obranyschopnosti organismu se tvoří ve střevech. Proto náš doplněk stravy obsahuje i americký modřín. Ten se účastní nejen při trávení, ale také formování imunity, správném dýchání a syndromu suchého oka. No a do třetice je v něm přítomen i výtažek z kůry stromu Akácie, který je také bohatým zdrojem rozpustné vlákniny. Dohromady tak VLÁKNINA Spokojené trávení reprezentuje neporazitelné trio, které si hravě poradí s problematickým trávením i slabou imunitou. Užívejte proto jeden balíček s lahodnou příchutí maliny denně a brzy sami pocítíte její příznivé účinky.

 

Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy a neměly by nahrazovat léčiva. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poraďte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

 

Napište recenzi

Špatné Dobré

Nutričné hodnoty

30 sáčků tj. 30 denních dávek, příchuť malina (30 x 9,4 g)
Velikost 1 dávky : 1 sáček denně
Počet dávek v balení : 30 sáčků tj. 30 denních dávek, příchuť malina (30 x 9,4 g)
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 sáček denně) 100 g RVH%*
Vitamin C z plodů aceroluy (Malpighia glabra) 34 mg 42,5
Hydrolyzovaná vláknina z clusterových fazolí 3000 mg **
Akáciová vláknina 3000mg **
Vláknina ze modřínu západního (Larix occidentalis) 1500 mg **
L-glutamin 1000 mg **
Výtažek z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamniodes) 200 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Složení
Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu /SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina z modřínu opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamin, výtažek z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnopily [přírodní vitamín C [z plodů aceroly (Malpighia glabra)], malinové aroma, barvivo (červená červenou řepu), regulátor kyselosti (kyselina jablečná)
Alergeny
-
Skladování

Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organismů

Složení Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu /SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina z modřínu opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamin, výtažek z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnopily [přírodní vitamín C [z plodů aceroly (Malpighia glabra)], malinové aroma, barvivo (červená červenou řepu), regulátor kyselosti (kyselina jablečná)
Balení 30 sáčků tj. 30 denních dávek, příchuť malina (30 x 9,4 g)
Hmotnost 282 g
Alergeny -
Benefity Bez genetický modifikovaných organismů
Doporučené dávkování 1 x denně – 1 sáček vysypte do suché sklenice, zalijte 200ml neperlivé vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout
Počet dávek v balení 30 sáčků tj. 30 denních dávek, příchuť malina (30 x 9,4 g)
Velikost 1 dávky 1 sáček denně
Skladování Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením
Upozornění Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již udávat ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Věříme však, že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích
Značka Ecolife