Hlavní menu
Produkty v košíku

Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu

Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
Tuhý šampon - Svěží ráno 80g, pro mastné vlasy, bez obalu
232 Kčs DPH
Cena bez DPH: 194 Kč
  • Na mastné vlasy
  • Posílené a vyživené vlasy
  • Vhodný i pro vegany
Tuhý šampon je stále oblíbenější alternativou ke klasickému tekutému šamponu (v Čechách se zaužíval i jeho název šampúch). Díky tomu, že neobsahuje vodu, nepotřebuje ani žádné chemické konzervační látky. Nenajdete v něm ani silikony a parabeny, žádné umělé vůně.

A co se v něm vlastně nachází?
Tuhý šampon je založen na jemných tenzidech vyrobených z kokosového oleje (nejde tedy o mýdlový šampon). Ty mají za úkol vlasy očistit a právě jim vděčíme i za úžasně jemnou a bohatou pěnu, kterou na vlasech vytvoří. Kromě toho, že jsou vlasy šetrně očištěny, jsou zároveň i posíleny a vyživovány. O toto se starají obsažené květinové a bylinkové vody, výtažky z bylin, másla, oleje a aktivní látky. Pečující a aromaterapeutickou funkci mají i precizně zvolené esenciální oleje.

Jak se tuhý šampon používá?
Jeho tvar vám padne přesně do dlaně. Stačí s ním několikrát pomíchat po mokrých vlasech a pomocí prstů jej rozmasírovat a opláchnout čistou vodou. Po jeho použití není třeba oplachovat vlasy dále octovou nebo citrónovou vodou.

Díky svému tvaru a velikosti je skvělým parťákem na cestování. Pokud ho berete s sebou, můžete jej vložit do přenosné hliníkové krabičky nebo jinak zabalit. Nebojte se jej použít i na očistu celého těla, v případě potřeby i jemně propere.

Výborně se cítí na mýdelničce vedle vašeho MusK mýdélka, nebo na jiné pevné a suché podložce.

Na výběr máte 40 g nebo 80 g variant šamponu zabaleného v krásné krabičce z recyklovaného papíru. To, kolik vám vydrží závisí na délce vlasů, intenzitě jeho používání i na naneseném množství. Jsou to však věrní společníci. Menší šampon vám bude sloužit 1-2 měsíce a ten větší to s vámi potáhne i 2-3 měsíce.

Hmotnost šamponu je 80/40g ± 5%.

Složení: Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleje), Simmondsia Chinensis Oil (jojobový olej LZS), Salvia Officinalis Extract (extrakt šalvěje lékařské), Salvia Officinalis Leaf Oil (EO citronela), Tocopherol (vitamin E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mléčná), Chromium Oxide*, Geraniol**, Limonene**, Citronellol**, Citral**, Linalool**, Eugenol **
*přírodní barvivo
**přirozeně obsažené v esenciálních olejích
Složení Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleje), Simmondsia Chinensis Oil (jojobový olej LZS), Salvia Officinalis Extract (extrakt šalvěje lékařské), Salvia Officinalis Leaf Oil (EO citronela), Tocopherol (vitamin E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mléčná), Chromium Oxide*, Geraniol**, Limonene**, Citronellol**, Citral**, Linalool**, Eugenol ** *přírodní barvivo **přirozeně obsažené v esenciálních olejích
Použití Jeho tvar vám padne přesně do dlaně. Stačí s ním několikrát pomíchat po mokrých vlasech a pomocí prstů jej rozmasírovat a opláchnout čistou vodou. Po jeho použití není třeba oplachovat vlasy dále octovou nebo citrónovou vodou. Díky svému tvaru a velikosti je skvělým parťákem na cestování. Pokud ho berete s sebou, můžete jej vložit do přenosné hliníkové krabičky nebo jinak zabalit. Nebojte se jej použít i na očistu celého těla, v případě potřeby i jemně propere. Výborně se cítí na mýdelničce vedle vašeho MusK mýdélka, nebo na jiné pevné a suché podložce.
Značka Musk

Nejčastější dotazy o tomto produktu.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište recenzi

Prosím přihlaste se nebo si vytvořte účet, abyste mohli vložit hodntění
Abychom zajistili kvalitu a spolehlivost recenzí, mohou je psát pouze ověření uživatelé, kteří si produkt zakoupili.