Hlavní menu
Produkty v košíku

Turistická láhev - Na cesty, ktoré nemajú konca 600ml

Turistická láhev - Na cesty, ktoré nemajú konca 600ml
Turistická láhev - Na cesty, ktoré nemajú konca 600ml
376 Kčs DPH
Cena bez DPH: 314 Kč
376 Kč / 1ks
  • Pro milovníky přírody a cestování
  • Originální potisk ze Slovenska
  • Ideální na cesty

Turistická láhev Na cesty, ktoré nemajú konca

Pro všechny, kteří neustále následují volání hor a nekonečných cest, přichází turistická láhev, která je víc než jen pouhým doplňkem na nápoje. Tato láhev o objemu 600ml nese s sebou silnou myšlenku pro všechny dobrodruhy - Na cesty, ktoré nemajú konca. Je to připomínka, že každý výlet do přírody a hor je jen začátkem nové kapitoly plné objevů a neopakovatelných zážitků, při kterých si vždy přejeme, aby nikdy neskončily.

Proč by se tato turistická láhev měla stát součástí tvé výbavy?

Navržena pro nezapomenutelné momenty: Svým jedinečným horským designem láhev odráží vášeň pro objevování neznámých cest a tajemných příběhů, které na Tebe čekají na každém kroku. S každým douškem Ti bude připomínat, že pravé dobrodružství nikdy nekončí.

Spolehlivý společník na cesty: Turistická láhev vyrobená z odlehčené nerezové oceli je navržena pro udržení nápojů v té správné teplotě – ať už potřebuješ osvěžení během horkého letního dne nebo zahřát se během chladné zimní túry.

Udržitelná volba: Výběrem této láhve nejenže získáš věrného společníka na výlety, ale přispěješ ik ochraně přírodního prostředí. Nahrazením jednorázových plastových lahví touto opakovaně použitelnou alternativou děláš důležitý krok ke snižování odpadu a podpoře udržitelnějšího životního stylu.

Příběh, který pokračuje i po návratu domů: Každý doušek z této láhve je připomínkou nekonečných příběhů a dobrodružství, které jsi už zažil. Ať už jsi kdekoli, pohled na ni Tě znovu a znovu inspiruje k plánování nových cestovatelských výzev a objevů. „Na cesty, ktoré nemajú konca“ je nejen nápis na láhvi – je to výzva, která Tě bude doprovázet na každém kroku.

Jedinečný dárek: Tato turistická láhev je bezpochyby perfektním dárkem pro každého, kdo miluje přírodu, touží po nekonečných dobrodružstvích a chce mít s sebou kousek inspirace na cestách i doma.

Barva: Bílá

Péče: Doporučujeme čistit ručně.

Navrženo a potlačeno na Slovensku. 

Složení z kovu a smaltu
Použití láhev můžeš vzít s sebou kamkoli a vychutnat si z ní všechny možné studené či teplé nápoje
Upozornění láhev není vhodná pro použití v mikrovlnné troubě a pro ohřev na indukčních deskách, plynových sporácích nebo ohni. Nedoporučujeme používat láhev na horké nápoje
Balení 600ml
Značka Ľúbené

Nejčastější dotazy o tomto produktu.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište recenzi

Prosím přihlaste se nebo si vytvořte účet, abyste mohli vložit hodntění
Abychom zajistili kvalitu a spolehlivost recenzí, mohou je psát pouze ověření uživatelé, kteří si produkt zakoupili.