Hlavní menu
Produkty v košíku

Využijte naší AKCE!

MycoSleep 90 g - ve formě prášku

MycoSleep 90 g - ve formě prášku
-17 %
MycoSleep 90 g - ve formě prášku
553 Kč
669 Kč
Cena bez DPH: 461 Kč
6 141 Kč / 1kg
  • 30 dávek
  • 90g v balení
  • ve formě prášku

Účinná kombinace reishi a jujuby má podle tradiční medicíny An Shen účinek (uklidňuje ducha). Harmonický účinek směsi podporuje malá dávka lekorice.

Směs MycoSleep vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ling Shui Mian San. Více informací hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Kombinace vitálních hub Reishi a čínské léčivky jujuby podporují spánek a harmonizují psychiku. Reishi má v tradiční čínské medicíně funkci An shen, což překládáme jako „uklidnit ducha“. Reishi jsme použili ve formě jemně mletého prášku, což je pro tuto funkci zásadní. Druhou součástí směsi je Suan Zao Ren, česky jujuba, bylinka, kterou čínští lékaři po tisíciletí používají v receptech pro harmonický spánek. Gan Cao nebo lékořice harmonizuje celou směs a podporuje její vstřebatelnost. Rozdíl mezi směsmi MycoSleep a MycoStress je ten, že MycoSleep působí podle tradiční čínské medicíny na XIN (prvek ohně – srdce, sídlo duše Shen) a MycoStress na GAN (prvek dřevo – játra, sídlo duše Hun).

Člověk mající problém se XIN je podle čínské medicíny neukotvený, psychicky nevyrovnaný, zapomíná, vnímá bušení srdce, neklidně spí, snadno se vyleká, je spíše bledý.

Člověk mající problémy s GAN se nedokáže uvolnit, má pocit pnutí nebo stažení se, střídání nálad, mnoho věcí se mu zhoršuje působením stresu nebo emocí, u žen bývají příznaky zesíleny před menstruací.

Účinky podľa tradičnej čínskej medicínyÚčinky podle tradiční čínské medicíny

Vyživuje Xin Yin (yin srdce) a Xin Gan Xue (krev srdce i játra), má funkci An Shen (uklidňuje ducha), pročišťuje Re (teplo), odstraňuje podrážděnost.

  • vyživuje Xin Yin (yin srdce) a Xin Gan Xue (krev srdce i játra)
  • má funkci An Shen (uklidňuje ducha)
  • pročišťuje Re (teplo), odstraňuje podrážděnost

Dávkování

  • 1 lžička prášku na den. Změřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte ve 2 dcl vlažné vody (Děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Užívejte na lačno asi 1 hodinu před spánkem.
Štítky: MycoSleep
Složení 1 dávka (zarovnaná odměrná lžička): Reishi (Ganoderma lucidum), lesklokorka lesklá - prášek z plodnice - 2000 mg, Suan Zao Ren (Zizphus jujuba), jujuba - extrakt 5:1 ze semen - 800 mg, Gan Cao (Glycyr , lékořice - extrakt 5:1 z kořene - 200 mg
Použití 1 lžička/den. Změřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte ve 2 dcl vlažné vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Užívejte na lačno půl hodiny před jídlem.
Hmotnost 90g
Upozornění produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejde o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.
Balení 90g prášku (30 dávek)
Benefity Finální výroba našich produktů probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. K výrobě používáme standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém jakosti IFS.
Značka Myco Medica

Nejčastější dotazy o tomto produktu.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Napište recenzi

Špatné Dobré